Zahtev

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
Zelim da mi moderator soffy ili neko vec, trajno obrise nalog, ukljucujuci sve poruke sve sve sve. Znaci zelim da sve nestane. I ujedno voo je the end moje internet karijere :D
A svima ostalima zelim da sto pre prekinu sa ovom fazom zivota, meni nista nije donela, niti je ikome koga znam :D. Ok sure, poneko upoznavanje, neki seks, ali to moze i u rl. Tako da pozz svima, i plz obrisite mi profil.
 
Zelim da mi moderator soffy ili neko vec, trajno obrise nalog, ukljucujuci sve poruke sve sve sve. Znaci zelim da sve nestane. I ujedno voo je the end moje internet karijere :D
A svima ostalima zelim da sto pre prekinu sa ovom fazom zivota, meni nista nije donela, niti je ikome koga znam :D. Ok sure, poneko upoznavanje, neki seks, ali to moze i u rl. Tako da pozz svima, i plz obrisite mi profil.

To si mogao i na pp...;)
 
:lol:
Oces i spomenik da ti dignemo?

Poruke nece niko da ti obrise. Jednostavna logika - diskusije bi izgledale random.

U slucaju da ti sve obrisu ovo cu da citiram:
Bratislav90 2008-2010:
A svima ostalima zelim da sto pre prekinu sa ovom fazom zivota, meni nista nije donela, niti je ikome koga znam . Ok sure, poneko upoznavanje, neki seks, ali to moze i u rl.
 
Zelim da mi moderator soffy ili neko vec, trajno obrise nalog, ukljucujuci sve poruke sve sve sve. Znaci zelim da sve nestane. I ujedno voo je the end moje internet karijere :D
A svima ostalima zelim da sto pre prekinu sa ovom fazom zivota, meni nista nije donela, niti je ikome koga znam :D. Ok sure, poneko upoznavanje, neki seks, ali to moze i u rl. Tako da pozz svima, i plz obrisite mi profil.

Aj Braco ne zezaj, lepo si sve to rekao, ali paralelno sa stvarnim životom treba živeti i malčice virtualno... :)
 
Zelim da mi moderator soffy ili neko vec, trajno obrise nalog, ukljucujuci sve poruke sve sve sve. Znaci zelim da sve nestane. I ujedno voo je the end moje internet karijere :D
A svima ostalima zelim da sto pre prekinu sa ovom fazom zivota, meni nista nije donela, niti je ikome koga znam :D. Ok sure, poneko upoznavanje, neki seks, ali to moze i u rl. Tako da pozz svima, i plz obrisite mi profil.

2/10
Mogao si i bolje ...
 
Ne može moderator da te izbriše.
A i nemoj da brišeš, ako već ideš samo zaboravi šifru.
Ti si naš neponovljivi Bwaca. :))

Jel mozes plz da kazes nekome ko moe da uradi to? Supermoderator? Administrator neko? :D
Jednostavno zelim da odem. Bilo je nice timea, ali it is time to move on xD.
(stvarno ne zelim da trolujem, niti nista, ozbiljan sam sto posto u vezi ovoga)
 
Inace, je l vidite da forum stvarno nije zdrav. Covek najuljudnije pita i oce da prekine sve veze sa ovim svetom iz nekog njemu znanog razloga, a sta nas briga kog. E, oprem, ne moze.
Ne daju.
Prilicno je slicno kao kad prodas dusu djavolu, samo kad prodas dusu djavolu imas koju vajdu.
 
Inace, je l vidite da forum stvarno nije zdrav. Covek najuljudnije pita i oce da prekine sve veze sa ovim svetom iz nekog njemu znanog razloga, a sta nas briga kog. E, oprem, ne moze.
Ne daju.
Prilicno je slicno kao kad prodas dusu djavolu, samo kad prodas dusu djavolu imas koju vajdu.

Moze sto posto, znam da je jean korisnik to uradio. Stvarno bih zeleo da se sve obrise, zasto bi bio toliki problem? :S
Te diskusije su ionako godinama stare, nisam bio 6 meseci na forumu :D
Sumnjam da ce iko citati.
 
Braco ja ne mogu dizdejstvujem da moderisem podforumom Ostala mesta( po principu daj sta das samo da pozelenim), a ti trazis nemoguce.
Ako ti ovo omoguce, ima na silu da preuzmem ovaj forum, a ako se naljutim i sve srodne ovom.
 
Braco ja ne mogu dizdejstvujem da moderisem podforumom Ostala mesta( po principu daj sta das samo da pozelenim), a ti trazis nemoguce.
Ako ti ovo omoguce, ima na silu da preuzmem ovaj forum, a ako se naljutim i sve srodne ovom.

E samo hocu dami se obrise ovo sve :D
zar je toliki problem?
na kraju krajeva mogu da idem rucno id abrisem sve poruke svoje ( i think). xD
Molim moderatora da uputi zahtev nekome ko moze da mi omoguci zelju
Poz ljudi.
 
Nije valjda da se stidis svojih nebuloza?):
Elem,nemoguce je rucno se otarasiti doticnih.
Enjoy in life:D

stojim iza svega sto sam oduvek rekao. Uvek sam znao bolje nego svi, to nema sta, nikada se ne povlacim zbog toga. Nego samo hocu da nestane
e ljudi dost avise, necu da vam odgovaram :D
Samo mi obrisite profil.
 
Molim moderaciju da našem Braci ne ispune želju, nije ovo šou tipa "želje, čestitke, pozdravi" već ozbiljan forum, s kog se ne može otići tek tako. :) Ne brišite njegove postove, oni su deo naših života, deo svih nas, istorija ovog foruma.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top