Moje drago Uzice...
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Moje drago Uzice...

Početnik
    Učlanjen
    17.10.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Moje drago Uzice...

Volim ovaj grad zato sto je miran, mozes normalno da izadjes u grad a da ne strepis da te tamo neka budala prebije/izbode/ubije. Moze se reci da svako svakoga zna, makar iz vidjenja. Da mogu da biram da ostatak zivota zivim u bgd ili u ue, odabrao bih uvek ue. Posto vidim da ima dosta komentara tipa kako smo lenji, sto ne ucestvujemo u forumu i sl, moram da kazem da malo ljudi iz Uzica i posecuje ovaj forum. Eto cist primer, na forum.krstarica.com idem vec godinu dana a tek neki dan sam ovo primetio, ranije sam samo mahinalno isao na Programiranje, Sigurnost itd... Verovatno je takav slucaj i sa mnostvom ljudi.

Početnik
    Učlanjen
    03.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Shatterhande, to ti verovatno izlazis na finija mesta. Ima u Uzicu i prebijanja i bodenja cak i pucnjave... mada u poslednje vreme su ih izgleda malo pritegli.

Gade, daj prestani da olajavas ljude. Izbacili su te jer si nepristojan i sta sad? Nikad tamo nisma video ni ismejavanja ni prevare. A da su ozbiljni, ozbiljni su, vidi se odmah.

Koliko vidim i ovde moderatori brzo reaguju kad se pojavi neko kao ti pa se nadam da ce te i ovde regulisati.

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano

Oj Uuuuuuzice,maaaali carigraaaade.... POzdrav za sve Uzicane a posebno za Sevojnicane!!!

Početnik
    Učlanjen
    17.10.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: odgovor

Citat Original postavio CIKA-GAD-I-UZICE-GRAD
    shatterhand ! evo ovo malo kasnije primetih ne videh koje recimo ovaj e mail sto ima eyes@ptt.yu odma me asocira na jednog probisveta uzickog, Koji me ja nazvao pederom...
    Kao prvo, taj mail eyes@ptt.yu sam davnoo koristio jer sam sa ptt otisao odavno. Tacno je da smo imali par konflikta na IRC-u, eto bas sam malopre pregledao stare logove i shvatio sam da sve sto sam rekao na tvoj racun bilo je sa razlogom, al to je sada proslost, nebitno, al nemoj da prozivas tako "asocira me na jednog probisveta". Inace ta Rap_Girl ne znam ni ko je, mozda je znam iz vidjenja na chatu.

Slične teme

1. drago
    Autor boban88 u forumu Satelitska televizija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 20.02.2005., 01:31
  2. drago
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 03.02.2005., 07:12
  3. drago
    Odgovora: 0