SPREMA SE ATENTAT NA PROFESORA KRSTANA KOVJENIĆA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MarisavM

Obećava
Poruka
53
Evo mene posle dužeg odustva ponovo na forumu.U međuvremenu se situacija povodom bezbednosti profesora Kovjenića drastično pogoršala i njegov život visi o koncu.
Prenosim vam njegove reči:

ВЕРНА ЉУБА ИВЕ САНAДЕРА И ГРОБАРА КЕРА НАМ С ВЕЛИКОМ РАДОШЋУ ПОРУЧУЈЕ: UBIJEN PROFESOR KOVJENIĆ !

Пошто гадна њушка Бобе Дугоушка не сме да извири из гланц-нове Меце (то смо му Срби купили за свадбени дар са усташом Ивом Јосиповићем како би им крк у буљу-к мање смрдио) огласио се његов портпарол, верна љуба Иве Санадера и Гробара Кера, *******И ШПИЈА како би нас овим обрадовао:

UBIJEN PROFESOR KOVJENI... See MoreĆ !

(пренето са: http://klub.bgdcafe.com/view_topic.php?id=13490

------------------------------------------------------
Postovane dame i gospodo, iskreno se nadam da cu uskoro, na ovom mestu, moci da vam prenesem jednu od najsrecnijih vesti u mom zivotu: UBIJEN PROFESOR KOVJENIĆ! Verujte mi, postovane dame i gospodo, ispisujem ove redove sa enormnim ushicenjem i radoscu, a siguran sam da cete se i svi vi tako osecati kada ovo budete citali! Toliko sam srecan dok ovo pisem, da se pitam koliko cu se tek radovati kada ova moja vecerasnja misao postane stvarnost??!!
Sto pre ta slavna misija bude izvrsena, i Krstan Kovjenic napusti nas svet u lokvi krvi i ode u pakao, bice bolje za Srpski narod. Vreme je da nas narod, i ceo svet, budu ocisceni od tog svakolikog smrada jednom za svagda!!!

ZIVEO KRALJ, ZIVELA OTADZBINA, ZIVEO SRPSKI NAROD! SMRT REPUBLICI, SMRT SESELJU, SMRT RADIKALIMA!
-------------------------------------------------
Пљунути на ту и такву сотонистичку гамад није пркос већ понос Српства !

Крстан Ђ. Ковјенић


Даме и господо, ова најновија претња сатаниста Гробара Томе, садиста Бориса Грозног и комуниста Гице Издајице ми је узела оно што ми је до сада било једини ослонац - СЛОБОДА. Мада од најраније младости погани задах УДБ-ашких звери које ме непрестано прогоне је моја свакодневница, но никада до сада моја слобода није била баш толико угрожена. Целу но... See Moreћ испред зграде у којој станујем, а и у ходнику стана у којем се налазим непрестано се смењују, нешто међусобно домунђавају и стално ми довикују СОВА шпијунчине, као хоће тиме да ми покажу колико сам безбедан, али то је толико контрапродуктивно да је то баш ужасно. Не, ваистину не, нимало се не бојим смрти, искрено речено годинама је помало и прижељкујем из разлога што је највећи део мене већ деценијама на Небесима, сви моји најближи и најрођеније осим овог бисера који ми је Господ оставио, кћерка и унук, су већ тамо, но живот у тоталној изолираности је оно што више боли од онога што ишчекујем и што је неминовност. Из тог разлога апелујем на савест свих добронамерника да преносе ово што до сада написах како би сви Срби и Српкиње сазнали и видели право лице злочинаца Гробара Томе, Бориса Грозног и Гице Издајице. Те кукавице нису својом гебелсовском пропагандом, лажима и развратношћу могли да се супроставе мојој љубави, србољубљу, богоносју, истини, знању и храбрости, те из тог разлога су и одлучили да ме докрајче. Није случајност да то јавно пледирају, акција "Крстанов урлик" замишљена пре две године од стране Бориса Грозног није могла да буде спроведена у дело све док му се у тој сулудој сотоности нису придружили Гробар Тома и Гица Издајица, Грозни је био свестан да би тиме превише рискирао, и император ће ускоро да окрене палац ка земљи. Све то се мене толико и не тиче, нови ЦК СКС мени је већ пресудио, али тиме се потврђује оно о чему сам често писао - мени јавно прете знајући да ће тиме да застраше све оне интелектуалци који су били мени слични и носили Господа у души, љубав у срцу и разум у глави. Било како било верујем да ћу своју овоземаљскост да окончам онако како сам се и заветовао на гробу свог јединца сина:

СА ГОСПОДОМ У ДУШИ, СРПСТВОМ У СРЦУ И МАЈКОМ СРБИЈОМ НА УСНАМА, УМУ И РАЗУМУ !

Своју свеживотну Голготу блажим тако што широм отварам врата свог срца, душе и разума и допуштам да ми из њих свакодневно цури оно што се тамо налази. Овако разапет између Небеса и Земље ја и јесам отворена књига из које би требало, бар с времена на време, нешто научити како не би једнога дана постали ово што ја сада јесам - преболно сећање, јецање... See More и посртање под теретом живота који нисам хтео да обликујем по својој мери из разлога што ми је била и остала мисао водиља:

БОЉЕ ЈЕ ИЗГУБИТИ ГЛАВУ, НЕГО ЛИ ДУШУ ПРЕДАТИ ЂАВОЛУ !

Крстан Ђ. Ковјенић



Када у личности и делатности Антихриста зло буде на врхунцу своје стравичне моћи и власти, доћи ће Господ Исус Христос у неописивој слави и сили Свога Богочовечанског добра.

Роде најмилији, то је Истина која ће остварити нашу наду, озарити светлошћу и благоугдном топлотом наша лица и продубљити до неомеђености нашу љубав. Молимо за душе оних који су нас издали, продали и ојадили, а нарочито за оне сваколике јаднике који безглаво јурцају за слугана нечастивог као што су:

БОРИС ГРОЗНИ, ГРОБАР ТОМА, ГИЦА ИЗДАЈИЦА, МЛАЂА ... See MoreКРАЂА, ЧЕДА НАРКОС ШИПТАР, МИСТЕР КАЛАШЊИКОВ, ПААПАА-ПЕДЕРКО ИРИНЕЈ и МИРКО БУЉОВИЋ !

Опростимо им сва злочињења, браћо и сестре, јер се опраштањем мери духовна величина човека. Господа молимо да и према њима буде благ јер и нису свесни свог чињења из разлога што су дозволили да им срцима управља кукавичлук, душама нечастиви, разумима неумље и телима развратност. АМИН !

Смејем се када чујем од избезумљених (Ам)броз комуњара и њихове погане окоти који ни сопствено дупе нису видела а замлаћује се тиме да верују само у оно што очима могу да виде и тиме нама верујућим слугама Господњим желе да наметну перцепцију „логичког размишљања“ и веровања у оно што нисмо достојни да видимо али у души, ите-како, осећамо.

Да ли ... See Moreико од нас виде ветар ? Виде ли неко дашак који нам непрестано куља из груди ? Виде ли неко боје, мило моје, кристалног врела, бисерне девојачке сузе, дубодолине мисли, ил` лепљивог загрљаја сна !? Нећи ни спомињати дугине боје, мило моје, љубави јер ко тако размишља он и не зна шта је то и за њега је оно на жињотињски начин једини зачин...

Када ми неко поручи да то виде, обоји и озари својом оштрином вида тек тада ћу и сам, без имало стида, престати да верујем у себе, а после и у Тебе, Господе, јер шта ћеш ми Ти ако нема мене и ако ме престане да успављује миомирис жене... До тада ћу у својој души Тебе осећати, Господе, својом руком миловати жене и звиждукати безбрижно верујући да има мене...

Крстан Ђ. Ковјенић


Neka mu je večna slava i hvala.
 
Hије случајност да то јавно пледирају, акција "Крстанов урлик" замишљена пре две године од стране Бориса Грозног није могла да буде спроведена у дело све док му се у тој сулудој сотоности нису придружили Гробар Тома и Гица Издајица, Грозни је био свестан да би тиме превише рискирао, и император ће ускоро да окрене палац ка земљи.
:sad2::sad2::sad2:
 
Смејем се када чујем од избезумљених (Ам)броз комуњара и њихове погане окоти који ни сопствено дупе нису видела а замлаћује се тиме да верују само у оно што очима могу да виде и тиме нама верујућим слугама Господњим желе да наметну перцепцију „логичког размишљања“ и веровања у оно што нисмо достојни да видимо али у души, ите-како, осећамо.

......:hahaha1:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top