Badminton

EVO JA MOGU... :wink: i pre toga nesto da ti kazem,ne kaze se bagminton,vec BADMINTON... ali dobro... :wink: u novom sadu badminton se igra na novosadskom sajmu u hali 4... to ti je badminton klub "novi sad"... ovo su ti brojevi telefona na koje ih mozes kontaktirati: 064/1814544 ili 063/505-639... :wink:
 
Pa juce sam slucajno vidio na televiziji , da je bio neki turnir , a nisam ni znao da postoje klubovi kod nas
"badmintona " , izvini ja to onako kako sam cuo .
A bas mi se svidja sport . :wink:
 
Pa juce sam slucajno vidio na televiziji , da je bio neki turnir , a nisam ni znao da postoje klubovi kod nas
"badmintona " , izvini ja to onako kako sam cuo .
A bas mi se svidja sport . :wink:
 
pa super... to sto si gledao je BALKANSKO KLUPSKO PRVENSTVO i bilo je izuzetno zanimljivo... prikazan je odlican badminton... :D slobodno okreni one brojeve i kontaktiraj novosadjane... kad budes uhvatio reket u ruke tek tada ces svatiti koliko je dobar badminton!!! :wink: pozdrav...
 
EVO JA ZNAM... boze mili,pa ja sve znam... bas sam danas pametna... :twisted: salim se!!! :wink: imas u bg,badminton klub beograd... treninzi su trenutno u zelezniku... u tehnickoj skoli LOLA... utorak/cetvrtak od 19:30 i nedelja od 10:30... a mozes se informisati i na 064/1675228... :D pozdrav!!!
 
Koleginice, kako dozvoljavate da i dalje stoji ovaj nakaradan naziv vaseg sporta u naslovu ove teme. HAOS!
Odmah da ste promenili! A inace, ostavi telefon i nekog frajera sa badmintona, pa da mu se javim:) Ako imate takve:)
 
VASHKEVICH:
Koleginice, kako dozvoljavate da i dalje stoji ovaj nakaradan naziv vaseg sporta u naslovu ove teme. HAOS!
Odmah da ste promenili! A inace, ostavi telefon i nekog frajera sa badmintona, pa da mu se javim:) Ako imate takve:)

hahaha... koleginice... :D nisam te videla 100 godina... :D i sta bre ti mene zezas... ti kao neznas kakve mi frajere imamo... nasi frajeri su najbolji,sve sami smekeri... samo koliko imate zetova iz naseg tabora... sta dalje da ti pricam!!!
kada cemo da se vidimo??? i ispricamo... :wink: trac o kampu!!!
 
VASHKEVICH:
Koleginice, kako dozvoljavate da i dalje stoji ovaj nakaradan naziv vaseg sporta u naslovu ove teme. HAOS!
Odmah da ste promenili! A inace, ostavi telefon i nekog frajera sa badmintona, pa da mu se javim:) Ako imate takve:)

hahaha... koleginice... :D nisam te videla 100 godina... :D i sta bre ti mene zezas... ti kao neznas kakve mi frajere imamo... nasi frajeri su najbolji,sve sami smekeri... samo koliko imate zetova iz naseg tabora... sta dalje da ti pricam!!!
kada cemo da se vidimo??? i ispricamo... :wink: trac o kampu!!!

zaboravih da otkucam ovu glupost... da se zna ko sam... :roll: :roll: :roll:
 
bebironac:
EVO JA MOGU... :wink: i pre toga nesto da ti kazem,ne kaze se bagminton,vec BADMINTON... ali dobro... :wink: u novom sadu badminton se igra na novosadskom sajmu u hali 4... to ti je badminton klub "novi sad"... ovo su ti brojevi telefona na koje ih mozes kontaktirati: 064/1814544 ili 063/505-639... :wink:
 
Hey Ho eskimi!!! :lol:
Pa gde ste bre drugari?? Vidim priča se o badmintonu pa rekoh da se i ja javim malkice. Hvala na pitanju, kod nas je sve pod kontrolom! (Pazi, kad ja sve kontrolišem.... :?: :!: :?: :D :D :D )
Sve koje interesuje nešto više o badmintonu neka pita ovde prisutne badmintonaše ili neka poseti sajt www.sport-kg.co.yu, a mi se svi vidimo 27. i 28. u Kragujevcu na turniru.
Pozdrav mali moji peroudarači! :D :D

p.s. ako su ovo gore moje drage mi drugarice "od hladnog oružja" jedan posebno veeeeeliki pozdrav za njih a za neke od njih i mnogo više.... 8) :D
 
Anonymous:
Hey Ho eskimi!!! :lol:
Pa gde ste bre drugari?? Vidim priča se o badmintonu pa rekoh da se i ja javim malkice. Hvala na pitanju, kod nas je sve pod kontrolom! (Pazi, kad ja sve kontrolišem.... :?: :!: :?: :D :D :D )
Sve koje interesuje nešto više o badmintonu neka pita ovde prisutne badmintonaše ili neka poseti sajt www.sport-kg.co.yu, a mi se svi vidimo 27. i 28. u Kragujevcu na turniru.
Pozdrav mali moji peroudarači! :D :D

p.s. ako su ovo gore moje drage mi drugarice "od hladnog oružja" jedan posebno veeeeeliki pozdrav za njih a za neke od njih i mnogo više.... 8) :D

Uh, al' me ubaci kao gosta malo, a?! c...c...c....
:D :twisted:
 
maxymus KG:
Anonymous:
Hey Ho eskimi!!! :lol:
Pa gde ste bre drugari?? Vidim priča se o badmintonu pa rekoh da se i ja javim malkice. Hvala na pitanju, kod nas je sve pod kontrolom! (Pazi, kad ja sve kontrolišem.... :?: :!: :?: :D :D :D )
Sve koje interesuje nešto više o badmintonu neka pita ovde prisutne badmintonaše ili neka poseti sajt www.sport-kg.co.yu, a mi se svi vidimo 27. i 28. u Kragujevcu na turniru.
Pozdrav mali moji peroudarači! :D :D

p.s. ako su ovo gore moje drage mi drugarice "od hladnog oružja" jedan posebno veeeeeliki pozdrav za njih a za neke od njih i mnogo više.... 8) :D

Uh, al' me ubaci kao gosta malo, a?! c...c...c....
:D :twisted:

hmmmmmmmmmm... muzu moj, poznata je tvoja ljubav prema raznjicima... :roll: bas mi je drago da si se oglasio... i vidimo se uskoroooooooo... sta bi za konkurencije, posto vidim kazes da je sve pod kontrolom... i to tvojom kontrolom... :D :D :D
cmok, cmok, cmok... :wink:
 
Hehehe.....(mužu moj....hehehhe... :D )
E,od konkurencija se igra kao što piše u pozivu (koje vam je Peđa nadam se prosledio). Dakle, muški singl i ženski dubl. A možda i muški dubl što zavisi od broja prijavljenih. Ma biće sve o.k. Važno je da klinci odigraju svoje na nivou. Ipak je na njima breme opstanka ovog sporta u nas. Nadam se da se slažeš sa mnom. 8) :D

POZDRAV!!!

p.s. možda nam dodju i makedonci.Poslao sam im mail i čekam njihov odgovor. Rekoše da će maximalno da se potrude.
p.p.s. dolaziš ili ne?? Da znam da li da kupujem napolitanke ili da sačekam državno. :D Ma, ne sumnjam u tebe.
 

Back
Top