Badminton
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 79

Tema: Badminton

Zainteresovan član mikob (avatar)
    Učlanjen
    27.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Badminton

Je li mi moze neko dati adresu ili broj telefona nekog badminton-kluba iz Novog Sada , hvala.

bebironac
    Guest

Podrazumevano

EVO JA MOGU... :wink: i pre toga nesto da ti kazem,ne kaze se bagminton,vec BADMINTON... ali dobro... :wink: u novom sadu badminton se igra na novosadskom sajmu u hali 4... to ti je badminton klub "novi sad"... ovo su ti brojevi telefona na koje ih mozes kontaktirati: 064/1814544 ili 063/505-639... :wink:

bebironac
    Guest

Podrazumevano

reci mi,otkud to da te bas interesuje badminton??? ovaj divan sport,ali malo poznat kod nas

Učlanjen
    27.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Pa juce sam slucajno vidio na televiziji , da je bio neki turnir , a nisam ni znao da postoje klubovi kod nas
    "badmintona " , izvini ja to onako kako sam cuo .
    A bas mi se svidja sport . :wink:

Učlanjen
    27.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Pa juce sam slucajno vidio na televiziji , da je bio neki turnir , a nisam ni znao da postoje klubovi kod nas
    "badmintona " , izvini ja to onako kako sam cuo .
    A bas mi se svidja sport . :wink:

bebironac
    Guest

Podrazumevano

pa super... to sto si gledao je BALKANSKO KLUPSKO PRVENSTVO i bilo je izuzetno zanimljivo... prikazan je odlican badminton... slobodno okreni one brojeve i kontaktiraj novosadjane... kad budes uhvatio reket u ruke tek tada ces svatiti koliko je dobar badminton!!! :wink: pozdrav...

Domaćin zoranpetrovic84 (avatar)
    Učlanjen
    25.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano ...

A jel'zna neko jel'ima bad.da se trenira u bg-u?
    poz

bebironac
    Guest

Podrazumevano

EVO JA ZNAM... boze mili,pa ja sve znam... bas sam danas pametna... salim se!!! :wink: imas u bg,badminton klub beograd... treninzi su trenutno u zelezniku... u tehnickoj skoli LOLA... utorak/cetvrtak od 19:30 i nedelja od 10:30... a mozes se informisati i na 064/1675228... pozdrav!!!

Početnik
    Učlanjen
    05.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Koleginice, kako dozvoljavate da i dalje stoji ovaj nakaradan naziv vaseg sporta u naslovu ove teme. HAOS!
    Odmah da ste promenili! A inace, ostavi telefon i nekog frajera sa badmintona, pa da mu se javim Ako imate takve

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio VASHKEVICH
    Koleginice, kako dozvoljavate da i dalje stoji ovaj nakaradan naziv vaseg sporta u naslovu ove teme. HAOS!
    Odmah da ste promenili! A inace, ostavi telefon i nekog frajera sa badmintona, pa da mu se javim Ako imate takve
    hahaha... koleginice... nisam te videla 100 godina... i sta bre ti mene zezas... ti kao neznas kakve mi frajere imamo... nasi frajeri su najbolji,sve sami smekeri... samo koliko imate zetova iz naseg tabora... sta dalje da ti pricam!!!
    kada cemo da se vidimo??? i ispricamo... :wink: trac o kampu!!!

bebironac
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio VASHKEVICH
    hahaha... koleginice... nisam te videla 100 godina... i sta bre ti mene zezas... ti kao neznas kakve mi frajere imamo... nasi frajeri su najbolji,sve sami smekeri... samo koliko imate zetova iz naseg tabora... sta dalje da ti pricam!!!
    kada cemo da se vidimo??? i ispricamo... :wink: trac o kampu!!!

zaboravih da otkucam ovu glupost... da se zna ko sam...

Početnik
    Učlanjen
    05.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Koleginice, javi se, ja sam uvek FREE FOR CHAT! Pa da vidimo mi u 4 oka o tim frajerima

Početnik
    Učlanjen
    28.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

HA pa od toliko frasjera sa badmintona nasli st telefon MOG decka da ostavljate na forumu

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Topolino
    HA pa od toliko frasjera sa badmintona nasli st telefon MOG decka da ostavljate na forumu
    ha ha ha... kako da shvatim ovaj komentar... topolino,nije valjda da se plasis da ce neko od forumasa da ti ga uzme... :shock: :shock: :shock:

bebironac
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    ha ha ha... kako da shvatim ovaj komentar... topolino,nije valjda da se plasis da ce neko od forumasa da ti ga uzme... :shock: :shock: :shock:
    hmmmm,opet zaboravih da se potpisem... mnogo sam rasejana... :?

Početnik
    Učlanjen
    28.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Cuj bojim ...vise mi je frka sto smo stalno on ja i telefon u kombinaciji

bebironac
    Guest

Podrazumevano

Cuj bojim ...vise mi je frka sto smo stalno on ja i telefon u kombinaciji
    zanimljiv komentar... bas me vuces za jezik (izvinjavam se na izrazima)...

bebironac
    Guest

Podrazumevano

juhu koleginice, ti si genije... svaka cast... odusevljena sam tvojom voljom i energijom... :wink: samo tako nastavi...

bebironac
    Guest

Podrazumevano

mi smo ipak elitni sport... mesto nam je na prvoj strani... :wink:

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio bebironac
    EVO JA MOGU... :wink: i pre toga nesto da ti kazem,ne kaze se bagminton,vec BADMINTON... ali dobro... :wink: u novom sadu badminton se igra na novosadskom sajmu u hali 4... to ti je badminton klub "novi sad"... ovo su ti brojevi telefona na koje ih mozes kontaktirati: 064/1814544 ili 063/505-639... :wink:

bebironac
    Guest

Podrazumevano

da li se toneko od novosadjana oglasio... ili mi se cini...

Guest

Podrazumevano

Hey Ho eskimi!!!
    Pa gde ste bre drugari?? Vidim priča se o badmintonu pa rekoh da se i ja javim malkice. Hvala na pitanju, kod nas je sve pod kontrolom! (Pazi, kad ja sve kontrolišem.... )
    Sve koje interesuje nešto više o badmintonu neka pita ovde prisutne badmintonaše ili neka poseti sajt www.sport-kg.co.yu, a mi se svi vidimo 27. i 28. u Kragujevcu na turniru.
    Pozdrav mali moji peroudarači!

p.s. ako su ovo gore moje drage mi drugarice "od hladnog oružja" jedan posebno veeeeeliki pozdrav za njih a za neke od njih i mnogo više.... 8)

Početnik
    Učlanjen
    17.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Hey Ho eskimi!!!
    Pa gde ste bre drugari?? Vidim priča se o badmintonu pa rekoh da se i ja javim malkice. Hvala na pitanju, kod nas je sve pod kontrolom! (Pazi, kad ja sve kontrolišem.... )
    Sve koje interesuje nešto više o badmintonu neka pita ovde prisutne badmintonaše ili neka poseti sajt www.sport-kg.co.yu, a mi se svi vidimo 27. i 28. u Kragujevcu na turniru.

p.s. ako su ovo gore moje drage mi drugarice "od hladnog oružja" jedan posebno veeeeeliki pozdrav za njih a za neke od njih i mnogo više.... 8)
    Uh, al' me ubaci kao gosta malo, a?! c...c...c....

bebironac
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio maxymus KG
    Hey Ho eskimi!!!

Uh, al' me ubaci kao gosta malo, a?! c...c...c....
    hmmmmmmmmmm... muzu moj, poznata je tvoja ljubav prema raznjicima... bas mi je drago da si se oglasio... i vidimo se uskoroooooooo... sta bi za konkurencije, posto vidim kazes da je sve pod kontrolom... i to tvojom kontrolom...
    cmok, cmok, cmok... :wink:

Početnik
    Učlanjen
    17.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Hehehe.....(mužu moj....hehehhe... )
    E,od konkurencija se igra kao što piše u pozivu (koje vam je Peđa nadam se prosledio). Dakle, muški singl i ženski dubl. A možda i muški dubl što zavisi od broja prijavljenih. Ma biće sve o.k. Važno je da klinci odigraju svoje na nivou. Ipak je na njima breme opstanka ovog sporta u nas. Nadam se da se slažeš sa mnom. 8)

POZDRAV!!!

p.s. možda nam dodju i makedonci.Poslao sam im mail i čekam njihov odgovor. Rekoše da će maximalno da se potrude.
    p.p.s. dolaziš ili ne?? Da znam da li da kupujem napolitanke ili da sačekam državno. Ma, ne sumnjam u tebe.

Slične teme

1. Badminton-Speedminton
    Autor Andrej84 u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 16.07.2010., 12:29
  2. Ženski badminton tim iz SAD gostuje u Iranu
    Autor dess u forumu Politika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 02.02.2009., 21:58

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor