Happy Town

Tzar

Elita
Poruka
19.646
Haplin, Minnesota - mali gradic na severu SAD. Svez prolecni vazduh, cvece na ulicama i miris hleba i peciva koji se siri gradom iz fabrike peciva na brdu, docekace svakog posetioca ovog spokojnog mesta. Ali neka vas izgled ne zavara - ovaj srecni grad krije mnoge tajne, koje cete saznati u novoj ABC-evoj seriji Happy Town. :D

happytownpostera.jpg


Serija je zanrovski mesavina horora, trilera i misterije. U osnovi dosta lici na Harper's Island, tako da sam siguran da ce se mnogima svideti. :D

happytowncast.jpg


Ekipu glumaca predvode:

happytown.jpg


Lauren German kao Henley - devojka koja stize u grad u kojem zeli da otvori prodavnicu mirisnih sveca, upoznaje grad i njegove stanovnike, kao i tajne cudnog pansiona u kojem se smestila.

117702d3212pre425x318.jpg


Njen prvi komsija u pansionu - Sam Neill kao Merritt Grieves - vlasnik The House of Ushers - neobicne prodavnice predmeta iz filmske industrije.

happytown16.jpg


M.C. Gainey je odlican u ulozi lokalnog serifa, dok Geoff Stults glumi njegovog sina i zamenika serifa. Uvek lepa Amy Acker je njegova supruga. :D

Linkovi: imdb, tv.com
 
Dobro verujem ti...da li je serija pocela da se emituje??
podrazumeva se da cu da je pogledam
28. aprila je bila prva epizoda(naravno ne kod nas).Moras da skines (izvinjavam se,znam da je to piraterija :mrgreen:
Evo mog komentara,sa Kutka strave:

Zanimljivo,vrlo!!S' obzirom da je prva epizoda,dosta stvari se izdesavalo,a prica tek pocinje!!
Zanimljiv Sam Neill,a i mnogo me zanima Kloi.Ko je i sta ce tu? :think:
Super ideja-fabrika hleba na vrhu brda,od koje mirise ceo gradic!!
Nadam se da ce prica ici u istom pravcu,bez razvlacenja i tegljenja!!
Jedva cekam 2. epizodu!!

Pozdrav za novu temu!! :super:
 
Poslednja izmena:
28. aprila je bila prva epizoda(naravno ne kod nas).Moras da skines (izvinjavam se,znam da je to piraterija
Evo mog komentara,sa Kutka strave:

Zanimljivo,vrlo!!S' obzirom da je prva epizoda,dosta stvari se izdesavalo,a prica tek pocinje!!
Zanimljiv Sam Neill,a i mnogo me zanima Kloi.Ko je i sta ce tu?
Super ideja-fabrika hleba na vrhu brda,od koje mirise ceo gradic!!
Nadam se da ce prica ici u istom pravcu,bez razvlacenja i tegljenja!!
Jedva cekam 2. epizodu!!

Pozdrav za novu temu!!

Cim mi dozvoli Krstarica saljem reputaciju. :D
 
Poslednja izmena:
A da prvo pogledas?Onda ces da vidis koliko ih kopiraju.Serija nema ni jednu dodirnu tacku sa Domacicama :roll:
Bila si u pravu za D.H. a serija mi je extra..... :ok::ok: samo sto sam gledao bez prevoda a engleski mi nije bas naj...Ako ima prevod neka mi neko posalje na pp. a ako nema zamolio bih nekog da mi kaze neke stvari...posto nisam razumeo...
1. sta se dogadja serifu...i sta sto se mrze on i onaj iz pansiona
2. stqa se desava s onom babom iz pansiona
3 da li je moguce da je onaj iz pansiona magic man

Izvinjavam se ali :dontunderstand: bas naj a zbog toga cu :besna:
A seriji 5*****
 
Bila si u pravu za D.H. a serija mi je extra..... :ok::ok: samo sto sam gledao bez prevoda a engleski mi nije bas naj...Ako ima prevod neka mi neko posalje na pp. a ako nema zamolio bih nekog da mi kaze neke stvari...posto nisam razumeo...
1. sta se dogadja serifu...i sta sto se mrze on i onaj iz pansiona
2. stqa se desava s onom babom iz pansiona
3 da li je moguce da je onaj iz pansiona magic man

Izvinjavam se ali :dontunderstand: bas naj a zbog toga cu :besna:
A seriji 5*****
Prevoda nema,ima engleski,koji je prilagodjen gluvima,jer objasnjava kako se cuje ovo ili ono,ali to i nije od neke pomoci,ako ne razumes dobro.
1.serif je ili zaposednut ili ima neku staracku bolest,ali pre je ovo prvo,jer spominje Kloi,a Kloi je,videli smo,pravo ime nove devojke u gradu.Opet nesto iz proslosti,sto ga sada stize...
Serif i Merit imaju nesuglasice iz proslosti,kako sam ja shvatila(ono padanje burme sigurno nije slucajno),nesto oko serifove pokojne zene,sigurno su ona i Merit bili u vezi...
2.baba iz pansiona je isfrustrirana i krije tajnu sa sprata,gde je ulaz,jos uvek,zabranjen.
3.ko je "magic man" to niko ne zna,a nema sanse da je to Merit.
 
Odgledao sam i ja prvu epizodu,i nije serija nista posebno,msm sve je vec vec vidjeno,ali posto su Simpsonovi postali sranje,a Its always sunny se vise ne emituje(ne znam zasto)
pocecu da gledam ovo na miru kakvo god da je,i koliko god da je gluma ispod proseka i dalje me privalace simboli velike tajne(koju ce da provlace kroz 3452352epizoda)i prelepe fabrike na brdu.Izmedju ostalog volim Sam Neilla,pa aj da ispostujem coveka;)
 

Back
Top