koji je tvoj omiljeni horor film?

a jel moze meni neko da objasni tu potrebu da se plasi i bude uplasen? Mislim, ako se za neki horor kaze da je "dobar" onda valjda treba dobro da te uplasi, kao sto analogno, dobra komedija treba doboro da te nasmeje. Uzmimo da obozavaoci horora vole da gledaju dobre horore i da se, opet analogno, dobro uplase ili plase tjekom gledanja filma (a i posle). E, ja ne razumem otkud to da neko voli da se plasi/bude uplasen/isprepadan.... tj. da voli da gleda horor. Ili mozda nije plasenje vec nesto drugo u pitanju?
 
Nije to stvar u tome da li volis da se plasis vec obrnuto. mozes da volih horore (mislim stvarno da ih volis) jedino ako te to uopste ne plasi. svrha filmova je da ti prikaze neku nesvakidasnju pricu koje u vecini slucajeva nije realna pa tako da ti horori vise dodju kao neko dobro zezanje. Ja ih licno obozavam. Horore i psiholoske trilere mada to je skoro isto. Rupa(the hole), Kucke iz Istvika, Probudjeno zlo, Kocka 1(drugi deo je mnogo losiji).....Ni texaski masakr nije los. :twisted: ............... :arrow:
P.S. jel neko gledao The village da mi kaze kakav je?
 

Back
Top