100 SOMA!!!

gost 174064

Veoma poznat
Poruka
13.982
..i ako se ne varam,ovo je jubilarni 100.000-ti post na BG-u.
cool0003-1.gif
 
Kakva bezvezna tema. Zašto je ovaj podforum ovoliko dosadan? Samo se ližete i pišete gluposti. Nemate pametnijih poslova u životu? Šta vam znači takvo pisanje? Forumi bi trebalo da služe za razmenu informacija i razgovor o tome.
 
Naravno, slažem se sa Vama.Kritika treba da bude konstruktivna, zato Vam predlažem da pokrenete temu koja će biti po Vašem ukusu, rado ću uzeti učešće u istoj.
 
Kakva bezvezna tema. Zašto je ovaj podforum ovoliko dosadan? Samo se ližete i pišete gluposti. Nemate pametnijih poslova u životu? Šta vam znači takvo pisanje? Forumi bi trebalo da služe za razmenu informacija i razgovor o tome.

ja probala... pa svatila da se vise razumem sa bracom kroatima :super:
 
Naravno, slažem se sa Vama.Kritika treba da bude konstruktivna, zato Vam predlažem da pokrenete temu koja će biti po Vašem ukusu, rado ću uzeti učešće u istoj.

Šta znači ovo? Hoćete da kažete da ako ne otvorim temu nemam prava da iznosim mišljenje? Drugim rečima, ako mi ne odgovarate da treba da se tornjam? :eek: Ovo nije jedina tema koja ne valja. Koja je vaša uloga? Zašto ne zatvarate teme koje nemaju smisla? LJudi mogu otvarati svakojake teme, ali vi ste tu da ih sređujete. Ako se želelo obeležiti nešto onda je moglo na nekoj neutralnoj temi da se piše o tome, a ne ovako. Da se razumemo, nemam ja nešto naročito protiv ove teme, ni prva ni poslednja glupava tema, ali imam protiv ovakvog podforuma. Ovaj podforum ubija svaku zdravu misao i komunikaciju. Nekoliko puta sam otvarala (tuđe) teme i jedino što izbija na površinu je besomučno cmakanje i cepanje od smeha (ko zna zbog čega). Deluje kao da svi ovde duvaju pa se kerebeče bez razloga i jedni druge tapšu po ramenu. Ako Beograd nema pametnih i smislenih tema za razgovor onda nešto ozbiljno nije u redu. Nije ovo podforum neke varošice koja ima jedan događaj godišnje.
 
Šta znači ovo? Hoćete da kažete da ako ne otvorim temu nemam prava da iznosim mišljenje? Drugim rečima, ako mi ne odgovarate da treba da se tornjam? :eek: Ovo nije jedina tema koja ne valja. Koja je vaša uloga? Zašto ne zatvarate teme koje nemaju smisla? LJudi mogu otvarati svakojake teme, ali vi ste tu da ih sređujete. Ako se želelo obeležiti nešto onda je moglo na nekoj neutralnoj temi da se piše o tome, a ne ovako. Da se razumemo, nemam ja nešto naročito protiv ove teme, ni prva ni poslednja glupava tema, ali imam protiv ovakvog podforuma. Ovaj podforum ubija svaku zdravu misao i komunikaciju. Nekoliko puta sam otvarala (tuđe) teme i jedino što izbija na površinu je besomučno cmakanje i cepanje od smeha (ko zna zbog čega). Deluje kao da svi ovde duvaju pa se kerebeče bez razloga i jedni druge tapšu po ramenu. Ako Beograd nema pametnih i smislenih tema za razgovor onda nešto ozbiljno nije u redu. Nije ovo podforum neke varošice koja ima jedan događaj godišnje.

Vi shvatite kako želite, ja na to nemogu uticati.Sticajem okolnosti sam pogledao Vaš profil i videh samo jednu jedinu temu koju ste otvorili, sve ostalo su kojekakve žalbe.Prema tome dela pokazuju.
Vi biste da pišete?
Brani li Vam iko?
Pišite, pobijajte argumentima tuđe stavove, besmislena i nadasve zlonamerna kritika nikome nije od koristi.
U to ime šaljem Vam
Srdačan pozdrav.
 
Kakva bezvezna tema. Zašto je ovaj podforum ovoliko dosadan? Samo se ližete i pišete gluposti. Nemate pametnijih poslova u životu? Šta vam znači takvo pisanje? Forumi bi trebalo da služe za razmenu informacija i razgovor o tome.

Pa jesam. Kritika ume da pokrene. A na ovoj temi nešto drugo, sem kritike ili aplaudiranja, ni ne može da se napiše.

Šta znači ovo? Hoćete da kažete da ako ne otvorim temu nemam prava da iznosim mišljenje? Drugim rečima, ako mi ne odgovarate da treba da se tornjam? :eek: Ovo nije jedina tema koja ne valja. Koja je vaša uloga? Zašto ne zatvarate teme koje nemaju smisla? LJudi mogu otvarati svakojake teme, ali vi ste tu da ih sređujete. Ako se želelo obeležiti nešto onda je moglo na nekoj neutralnoj temi da se piše o tome, a ne ovako. Da se razumemo, nemam ja nešto naročito protiv ove teme, ni prva ni poslednja glupava tema, ali imam protiv ovakvog podforuma. Ovaj podforum ubija svaku zdravu misao i komunikaciju. Nekoliko puta sam otvarala (tuđe) teme i jedino što izbija na površinu je besomučno cmakanje i cepanje od smeha (ko zna zbog čega). Deluje kao da svi ovde duvaju pa se kerebeče bez razloga i jedni druge tapšu po ramenu. Ako Beograd nema pametnih i smislenih tema za razgovor onda nešto ozbiljno nije u redu. Nije ovo podforum neke varošice koja ima jedan događaj godišnje.

Besmislena i zlonamerna kritika nije. A dalje neću da komentarišem. Zamarate svojom sujetom.

ovako..ovo je 99.9% onaj psiholog,jer realno...i da mu prvi post na pdf-u bude u ovom maniru???
a o doticnom ex modu ne bih mnogo pricao jer je sve odavno receno...
bio je los,umrtvio je 4um,ljudi ga preziru,niko nije zeleo da postuje...zato je i najuren vilama odavde


u slucaju da gresim,a sanse za to su manje od nivoa statisticke greske..

andjo..

prvo...nisam bas imao nameru da ti se obratim u ovom fazonu,ali..nekako ne mogu da ne primetim tvoje kvalifikacije na racun teme,a samim tim indirektno i mene...
tako da...
drugo...ko si bre sad pa ti?
dosla si niotkud da sa svojim prvim postom na ovom pdf-u golicas jaja ljudima koji ovde postuju i druze se godinama?
u cemu je problem obeleziti 100.000-ti pos,pa ljudi su te postove pisali godinama i logicno je da se neko raduje jer je pdf na kome su toliko vremena proveli zajedno ponovo oziveo posle duge hibernacije za vreme proslog moda,ali..ne...dosla si ti da nam objasnis sta i kako treba da radimo? :lol:

trece...ako nadjes decka,muza .a mozda cak i ako izadjes malo napolje na svetlosta dana ili barem sirom otvoris prozor,videces da ces mnogo manje imati potrebu za ovim pokuajima lecenja dnevnih frustracija na internet forumu.

cetvrto...smatraj se pocastvovanom,jer sam ti se obratio,zapamti ovaj trenutak,jer za isti ponovo neces imati prilike




i tako...


drugari nastavimo da se radujemo :mrgreen:
 
Poslednja izmena od moderatora:
e..a opusteno sam video ovaj bezobrazluk na mobu..i posto nije htela opera na mobu da prihvati ovoliki tekst,podigao sam onaj zastitini najlon sa pc-ja i postovao usred krecenja :lol:


btw..sto se mene tice,tema moze i pod kljuc,jer i ije za neku narocitu diskusiju vec appreciation topic,cisto da se obelezi jubilej..ono..mozda neko ne prati pdf post counter :)
 
ovako..ovo je 99.9% onaj bolid psiholog,jer realno...koliki jebeni retard neko treba da bude i da mu prvi post na pdf-u bude u ovom maniru???
a o doticnom ex modu ne bih mnogo pricao jer je sve odavno receno...
bio je los,umrtvio je 4um,ljudi ga preziru,niko nije zeleo da postuje...zato je i najuren vilama odavde


u slucaju da gresim,a sanse za to su manje od nivoa statisticke greske..

andjo..

prvo...nisam bas imao nameru da ti se obratim u ovom fazonu,ali..nekako ne mogu da ne primetim tvoje kvalifikacije na racun teme,a samim tim indirektno i mene...
tako da...napasi mi se bas najstrasnije bajatog vrsnjaka,cisto ono...da i ti gricnes neko meso u duhu aktuelnog proleterskog praznika

drugo...ko si bre sad pa ti?
dosla si niotkud da sa svojim prvim postom na ovom pdf-u golicas jaja ljudima koji ovde postuju i druze se godinama?
u cemu je problem obeleziti 100.000-ti pos,pa ljudi su te postove pisali godinama i logicno je da se neko raduje jer je pdf na kome su toliko vremena proveli zajedno ponovo oziveo posle duge hibernacije za vreme proslog moda,ali..ne...dosla si ti da nam objasnis sta i kako treba da radimo? :lol:

trece...ako nadjes decka,muza ili barem odradjivaca..a mozda cak i ako izadjes malo napolje na svetlosta dana ili barem sirom otvoris prozor,videces da ces mnogo manje imati potrebu za ovim pokuajima lecenja dnevnih frustracija na internet forumu.
a samim tim sto si nebitan lik bez prava glasa,frustracije mogu samo da ti se umnoze.

cetvrto...smatraj se pocastvovanom,jer sam ti se obratio,zapamti ovaj trenutak,jer za isti ponovo neces imati prilike




i tako...


drugari nastavimo da se radujemo :mrgreen:

Pa ne bih rekla da sam nebitna, pošto si mi se obratio ovolikom porukom, pa još i posebno potrudio: "e..a opusteno sam video ovaj bezobrazluk na mobu..i posto nije htela opera na mobu da prihvati ovoliki tekst,podigao sam onaj zastitini najlon sa pc-ja i postovao usred krecenja " . :D

Pitam se kako neko ko je tako ispunjen ima vremena da odgovara nekome ko je nebitan. :think:

Ostalo ne vredi komentarisati. Hvala na poruci. Baš sam uživala. Lepo se ismejah. :hvala:
 
Poslednja izmena:
Kakva bezvezna tema. Zašto je ovaj podforum ovoliko dosadan? Samo se ližete i pišete gluposti. Nemate pametnijih poslova u životu? Šta vam znači takvo pisanje? Forumi bi trebalo da služe za razmenu informacija i razgovor o tome.
kad je meni nesto bezveze,i ne provirim tu,kamo li da komentarisem.sta si ti sad,pametnica?otvaras nam oci i govoris cemu treba da sluzi vorum.
meni je ovde bas cool,zato sto me ne oterecuje,jer niko ne prosipa pamet.a ti idi gde mozes da razmenjujes svoje dubokoumne postove.
mi plitki,koji nemamo pametnijih poslova u zivotu,volimo da pisemo gluposti i da se lizemo:zper:
 
Ma dragi moji, samo vi uživajte. Upravo i ne pišem ovde zbog toga što nemam inspiraciju. Ipak, mislim da nije u redu da vas nekoliko kočite ceo jedan podforum i spemujete na svakoj temi. Neka vam dve tri teme, ali skinite se sa ostalih. To što ne možete da komunicirate a da ne shvatate svako neslaganje kao napad, to je vaš problem. Uništen forum. Kakvi učesnici, takav forum.
 
Poslednja izmena:

Back
Top