Dijamant

Poruka
20.421
...u sve se meša .....

Znam ja da se vama ni slucajno muzevi ne mesaju niušta ....
Al evo moj se zadnjih dana napalio na cvece pa mi se mesa i zveketa ...te 'ocu bosiljak, te necu petunije ....te necu crveno, te daj roze ....:evil:

Pa se sad mislim ....iako vam se ne mešaju :cool: ...u sta se ponekad...malko malcice ...ipak mešaju???

I dal vam to malo ipak smeta ...il ste ko ja kul ???
( Toliko kul da bi ga nalupala pred babom koja prodaje cvece da je još jednom kazao kupi bosiljak :evil: )
 
kod nas je obrnuto,ja se njemu ne mesam ni u sta :mrgreen:

mada eto npr nervira me kad kupuje lauri garderobu,ali ne mogu da kazem da mi se mesa jer je dete njegovo koliko i moje
zato sam pocela da joj kupujem pre nego sto joj bude potrebno tako da on ne moze :mrgreen:
 
Jaoo bili smo u zaripre neki dan čoporativno...i on je odabrao majcu za cerku a ja :eek:
Al ne vredi njemu se svidja i kupio joj je.
To je retka prilika da on kupi detetu garderobu na to sam stavila veto prvog dana po rodjenju , znaci jos 6 maja 2003.
 
branim teritoriju baste tako sto ga povremeno saljem u moju dzunglu u misiju pa kad se vrati sa korovom umesto zacina, shvati da se ne razume bas toliko koliko je mislio :lol:
ne mesa se u peglanje i slicne akcije a tek ove godine je savladao kurs programiranja masine za pranje vesa i one za susenje
 
Meša mi se samo u kompjuter :evil: Stalno mi nešto kao ubrzava ili apgrejduje ili segmentuje ili tako nešto nebulozno, da bi kao komp bio efikasniji, i uvek mi namesti nešto haj-tek pa uopšte ne mogu da prepoznam svoj komp, a kamoli da nešto radim na njemu... ali pošto je to jedina stvar u koju se meša - neka ga, nek' se igra :lol: Inače od početka poznanstva imamo prećutni dogovor da se niko nikome ne meša...
 
...u sve se meša .....

Znam ja da se vama ni slucajno muzevi ne mesaju niušta ....
Al evo moj se zadnjih dana napalio na cvece pa mi se mesa i zveketa ...te 'ocu bosiljak, te necu petunije ....te necu crveno, te daj roze ....:evil:

Pa se sad mislim ....iako vam se ne mešaju :cool: ...u sta se ponekad...malko malcice ...ipak mešaju???

I dal vam to malo ipak smeta ...il ste ko ja kul ???
( Toliko kul da bi ga nalupala pred babom koja prodaje cvece da je još jednom kazao kupi bosiljak :evil: )


ja ti lijepo rekoh da posadis kupus...:mrgreen:
 
...u sve se meša .....

Znam ja da se vama ni slucajno muzevi ne mesaju niušta ....
Al evo moj se zadnjih dana napalio na cvece pa mi se mesa i zveketa ...te 'ocu bosiljak, te necu petunije ....te necu crveno, te daj roze ....:evil:

Pa se sad mislim ....iako vam se ne mešaju :cool: ...u sta se ponekad...malko malcice ...ipak mešaju???

I dal vam to malo ipak smeta ...il ste ko ja kul ???
( Toliko kul da bi ga nalupala pred babom koja prodaje cvece da je još jednom kazao kupi bosiljak :evil: )


Pod jedan, samo da se zna da ne volem margarin

Pod dva, voli da se mesa u SVE i ja pustam, sve dok ne glumi da je pao sa druge planete...e onda siznem ...jer shvatim da njegov mozak povremeno fercera na nedokucivoj frekvenciji i da ne mogu da shvatim odakle mu ideja za akciju ... ne mogu da iznosim detalje, bio bi predugacak post
 
...u sve se meša .....

Znam ja da se vama ni slucajno muzevi ne mesaju niušta ....
Al evo moj se zadnjih dana napalio na cvece pa mi se mesa i zveketa ...te 'ocu bosiljak, te necu petunije ....te necu crveno, te daj roze ....:evil:

Pa se sad mislim ....iako vam se ne mešaju :cool: ...u sta se ponekad...malko malcice ...ipak mešaju???

I dal vam to malo ipak smeta ...il ste ko ja kul ???
( Toliko kul da bi ga nalupala pred babom koja prodaje cvece da je još jednom kazao kupi bosiljak :evil: )

Pa sto nisi kupila bosiljak??? Bosiljak je bas kul
 
On se ne mesa,on zna da ce sve biti ok...cvece cu kupiti i zemlju-on ce je izneti gore uz gundjanje ali to sam navikla da ne cujem,oduvek imamo razlicite ukuse kada je garderoba u pitanju pa tako tacno znam sta od njega mogu da dobijem i ja i dete a znam i sta ce sebi kupiti tako da ja uvek kupujem sve kontra od toga...u te njegove radnje ni ne ulazim...:)
Kada se za kucu nesto kupuje ja kazem..videla sam,svidja mi se,dobro bi stajalo ovde..on kaze:Ok ako tako mislis...
Znam njegove prioritete to se trudim da ispostujem a za sve ostalo su mi ruke odresene...
Ja se ne mesam u njegov posao,samo mi saopstava desavanja-kada je vec sve reseno,i ne prica mnogo o tome...A i ja njega ne davim svojim poslom osim kad donesem neki vruc trac...Eto.Toliko o mesanju..u ovom kontekstu:whistling:
 
Uf, pa mesa se....Nemoj to da kuvas, a sto sada da pravis kolace, ubacuje ves u masinu, a ja ludim, jer drugacije kombinujem ves za pranje, sve ce on, sve on najbolje zna :) Sto je najgore, zaista dosta toga i zna..a ja sam nova u toj oblasti kuhinje i domacinstva uopste...
 
Obožava da sprema večeru kad mi dođu drugarice. Onda one misle kako on to stalno radi, pa mi zavide. Ume čovek da se samoreklamira, pa to ti je.
Jednom povela ja s posla koleginicu na kafu. Zatekle smo ga kako je pomerio kuhinjske elemente, pa riba. Samo što me šlog nije strefio. Tek kad je otišla, priznao je da je prosuo mleko.
 
Obožava da sprema večeru kad mi dođu drugarice. Onda one misle kako on to stalno radi, pa mi zavide. Ume čovek da se samoreklamira, pa to ti je.
Jednom povela ja s posla koleginicu na kafu. Zatekle smo ga kako je pomerio kuhinjske elemente, pa riba. Samo što me šlog nije strefio. Tek kad je otišla, priznao je da je prosuo mleko.

:lol:
I moj je slican.
Uvek se potrefi da radi nesto bas kada njegova mama dodje kod nas.
I onda me ona pogleda onim njenim pogledom i duboko uzdahne... Jadan njen sincic... Kakvu zenu ima...Pih... :( :mrgreen:

Inace, nigde mi se skoro ne mesa. Osim u vaspitanju dece. I u izboru namestaja. E sto tu voli da se umesa, to je nevidjeno.
 
mm se kao ne mesa u "vodjenje domacinstva" (u al sam ga srocila :lol:)
alli ga uredno zanima koji cu prasak da kupim i zasto bas moram pet minuta da se premisljam da li cu ovaj ili onaj omeksivac :eek:
ne zanima ga kad cu i da li cu da sadim cvece...ali mi je danas uredno prigovorio sto samo nasa terasa jos izgleda bljaaks :dash:

u poslednje vreme stalno nesto zvoca i drobi...i gundja i duri se ko da je neka babetina...a uopste mu ne pada napamet da uzme i uradi nesto i sam...:rtfm:
 
MESA se!!!Ja mu napravim spisak za pijacu, a on kupi i CVARKE,joooj!!!Preuzeo mi je bastu, totalno!!!Sve sadi kako 'oce, iako kao, fol , pita!!!Juce sam , TAJNO, premestila lepog jovuna drugo mesto! I ne znam da li je video...Preuzima polako pijacu i cvece i preteruje i u jednom i u drugom...Ali, ne bunim se!!!!
 
Moj bivsi muz se nije mesao u moje poslove. A bio je dijamant.
Pomagao mi je uvek kad je imao vremena od posla.
Ma bilo mi je lepo sa njim. Ugadjao mi je maksimalno i uvek bio kraj mene.
Ruke su nam se uvek preplitale. Moja ruka u njegovoj. On je bio moja snaga. Moje sve.
Steta sto vise nismo zajedno.
Kada je ljubav u pitanju, tu inat ne sme da se umesa inace od ljubavi nema nista.
 

Back
Top