P1-Koji AV

G

gogica

Gost
Koji AntiVirusni program se preporučuje za Pent.1 sa Wind.98 da ne optereti ovaj jak računar.Dali može da podnese plus još i Zone Alarm.
 
Pa dobro... Znaju'i i ;itaju'i [ta ljudi ka\u onda bi tebi bio ponajbolji NOD32.. ALi eto ako imas nacina da ga nekako dboijes jer nije besplatan.. Ukoliko ti treba besplatan onda u svakom slu;aju AVAST.. Poz.
 
NOD32 bi radio na P1 a da ga ne optereti? i to na Wind 98 ? Bila bi jako zadovoljna da to radi (naćiću nekog da mi sredi) ali sam u nedoumici jer svi već koriste XP pa sam mislila da neće da radi na 98.
 
KASPESKY.... Daj ljudi lakse malo sa tim... Kaspersky jeste dobar bez daljnjeg ali i sami znate da zna da zablokira i jace masine... Djevojka je lijepo pitala sta da stavi na P1 i win98.. Pa zar NOD32 nije taj koji najmanje resursa uzima i koji ne usporava masinu.. A pored toga drzi primat u antivirusnom svijetu.. Te stoga za P1 (pentium 1) sto nezahtjevan AV.. A takav je upravo NOD.. Eto vi dalje vidite sta zelite da kazete.. A sto se tice firewalla onda za ovu djevojku je najbolje za sada i na ovoj masini koju ima ZoneAlarm... Pozdrav...
 
GZ:
KASPESKY.... Daj ljudi lakse malo sa tim... Kaspersky jeste dobar bez daljnjeg ali i sami znate da zna da zablokira i jace masine... Djevojka je lijepo pitala sta da stavi na P1 i win98.. Pa zar NOD32 nije taj koji najmanje resursa uzima i koji ne usporava masinu.. A pored toga drzi primat u antivirusnom svijetu.. Te stoga za P1 (pentium 1) sto nezahtjevan AV.. A takav je upravo NOD.. Eto vi dalje vidite sta zelite da kazete.. A sto se tice firewalla onda za ovu djevojku je najbolje za sada i na ovoj masini koju ima ZoneAlarm... Pozdrav...

Na XP-u "zablokira" jedino ako resident shield pokrećeš PRE selekcije USER-a, tj sa podizanjem sistema... Uz AVG (i sa onim besplatnim) se super slaže i ne "kolju se". Jedino ima povremeno "problema" sa BlackIce-om (firewall), jer imaju visok stepen prioriteta. Ali i to se retko desi. Ponavljam: Kaspersky je mnogo dobar zbog KONTROLE dodatih/obrisanih i pogotovo IZMENJANIH fajlova, još ako su u pitanju dll i ocx a nismo ništa updateovali...
 
Mislim da je totalno bespotrebno dizati bilo koji AV sa sistemom a pogotovu da drzi realtime protekciju.
To masa ljudi radi, cak i oni koji uopste ni nemaju modem.
Po meni, AV je software koji se samo po potrebi pokrece.
 

Back
Top