P1-Koji AV
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: P1-Koji AV

gogica
    Guest

Podrazumevano P1-Koji AV

Koji AntiVirusni program se preporučuje za Pent.1 sa Wind.98 da ne optereti ovaj jak računar.Dali može da podnese plus još i Zone Alarm.

Ističe se
    Učlanjen
    01.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano

Ja bih ti preporucio AVG, ne vuce mnogo resursa a lepo radi, i sam i sa ZA.

pozdrav

gogica
    Guest

Podrazumevano

Danas su mi preporucili Antivir ili avast posto su besplatni.Dali su ovi i bolji.Hvala Pjer na savetu

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Pa dobro... Znaju'i i ;itaju'i [ta ljudi ka\u onda bi tebi bio ponajbolji NOD32.. ALi eto ako imas nacina da ga nekako dboijes jer nije besplatan.. Ukoliko ti treba besplatan onda u svakom slu;aju AVAST.. Poz.

Guest

Podrazumevano

NOD32 bi radio na P1 a da ga ne optereti? i to na Wind 98 ? Bila bi jako zadovoljna da to radi (naćiću nekog da mi sredi) ali sam u nedoumici jer svi već koriste XP pa sam mislila da neće da radi na 98.

Aktivan član
    Učlanjen
    25.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

moze zone alarm, ali bolje ubaci Kaspersky AVP32! Malo je stariji ali downloadujes update i radi perfektno, a za firewall ti je najbolji zone 4

Primećen član
    Učlanjen
    08.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Definitivno Nod32.

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

KASPESKY.... Daj ljudi lakse malo sa tim... Kaspersky jeste dobar bez daljnjeg ali i sami znate da zna da zablokira i jace masine... Djevojka je lijepo pitala sta da stavi na P1 i win98.. Pa zar NOD32 nije taj koji najmanje resursa uzima i koji ne usporava masinu.. A pored toga drzi primat u antivirusnom svijetu.. Te stoga za P1 (pentium 1) sto nezahtjevan AV.. A takav je upravo NOD.. Eto vi dalje vidite sta zelite da kazete.. A sto se tice firewalla onda za ovu djevojku je najbolje za sada i na ovoj masini koju ima ZoneAlarm... Pozdrav...

Ističe se Dlakava_Strvina (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio GZ
    KASPESKY.... Daj ljudi lakse malo sa tim... Kaspersky jeste dobar bez daljnjeg ali i sami znate da zna da zablokira i jace masine... Djevojka je lijepo pitala sta da stavi na P1 i win98.. Pa zar NOD32 nije taj koji najmanje resursa uzima i koji ne usporava masinu.. A pored toga drzi primat u antivirusnom svijetu.. Te stoga za P1 (pentium 1) sto nezahtjevan AV.. A takav je upravo NOD.. Eto vi dalje vidite sta zelite da kazete.. A sto se tice firewalla onda za ovu djevojku je najbolje za sada i na ovoj masini koju ima ZoneAlarm... Pozdrav...
    Na XP-u "zablokira" jedino ako resident shield pokrećeš PRE selekcije USER-a, tj sa podizanjem sistema... Uz AVG (i sa onim besplatnim) se super slaže i ne "kolju se". Jedino ima povremeno "problema" sa BlackIce-om (firewall), jer imaju visok stepen prioriteta. Ali i to se retko desi. Ponavljam: Kaspersky je mnogo dobar zbog KONTROLE dodatih/obrisanih i pogotovo IZMENJANIH fajlova, još ako su u pitanju dll i ocx a nismo ništa updateovali...

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Mislim da je totalno bespotrebno dizati bilo koji AV sa sistemom a pogotovu da drzi realtime protekciju.
    To masa ljudi radi, cak i oni koji uopste ni nemaju modem.
    Po meni, AV je software koji se samo po potrebi pokrece.

Primećen član
    Učlanjen
    13.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Kaspersky na P1 nikako jer zakoči i P3 ako ima malo ram'a.A za NOD neznam koliko traje licenca(mislim da je mesec dana pa moraš opet tražiti pomoć.

Slične teme

1. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.05.2009., 05:56
  2. Odgovora: 344
    Poslednja poruka: 18.06.2008., 17:55
  3. Koji je prosek godina ljudi koji dolaze na ovaj forum?
    Autor JaH_G|rL u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 01.04.2005., 12:51
  4. Koji je prosek godina ljudi koji dolaze na forum
    Autor Stari Lisac u forumu Arhiva
    Odgovora: 308
    Poslednja poruka: 27.09.2003., 02:36

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku