Avril Lavigne!

uuuf bree!!ta devojka me taako nervira!!muzika joj je sranje zivo!imidz nije losh ali je mnogo isfolirana.dodje mi da razbijem tv kad je vidim..ona rockerka..pf! :evil: :evil: :x :x :x
 
e. girl:
Nije losa.Imidz takodje.Pesma se i nadje poneka da je dobra...Na primer "Sk8er Boy".
Ma nije losa,ok,cool!
Poz.

eeeeeeeeeeee jel znate da planiraju da snime film po toj pesmi????


ko ce ga gledati od VAS???

mislim, mozda ubodu nekog super glumca klunija, ili di kaprija :lol: :lol: :lol: i sandru bulok ili dzenifer lopez :lol: :lol: :lol:
 
Mrzim Avril a evo i zasto
Kao prvo,njena muzika uopste nije rock vec gitarski pop.I iskreno receno ona ni po cemu nije bolja od Britney i Xtine.One makar priznaju da pevaju pop a Avril se i dalje skriva iza imidza divljeg deteta.Nemojte me krivo shvatiti ja mrzim briney&company ali makar su postene.,
Kao drugo,Zasto svi misle da je Avril buntovnica.Ja ne vidim nista buntovno u njenom ponasanju.Ona je kao sto je neko vec rekao samo dete koje vapi za malo paznje4.To sto ona ide ulicom i vice "ja sam divlja i buntovna je cisti fol.Da je malolo pametnija shvatila bi da buntovnistvo nije Pljuvanjne po drugim likovima,i razbijanje gitara.
Toliko od mene . :twisted:
 
Ne bih da se mesam ali KOJI VAM JE DJAVO????!!!!Jel bilo ko od vas SLUSAO,ALI STVARNO SLUSAO njene pesme?!Sta sad kao videli ste Sk8er boi na TV pa kao nesto znate o njoj :evil: Prvo ukontajte o cemu ona prica pa tek posle pljujte po njoj ako vas english posluzi bar toliko da uhvatite ideju pesme
 
Rain:
Ne bih da se mesam ali KOJI VAM JE DJAVO????!!!!Jel bilo ko od vas SLUSAO,ALI STVARNO SLUSAO njene pesme?!Sta sad kao videli ste Sk8er boi na TV pa kao nesto znate o njoj :evil: Prvo ukontajte o cemu ona prica pa tek posle pljujte po njoj ako vas english posluzi bar toliko da uhvatite ideju pesme

a sta to ona prica? 8)
 
Keeper:
Rain:
Ne bih da se mesam ali KOJI VAM JE DJAVO????!!!!Jel bilo ko od vas SLUSAO,ALI STVARNO SLUSAO njene pesme?!Sta sad kao videli ste Sk8er boi na TV pa kao nesto znate o njoj :evil: Prvo ukontajte o cemu ona prica pa tek posle pljujte po njoj ako vas english posluzi bar toliko da uhvatite ideju pesme

a sta to ona prica? 8)
Nadji pesmu Naked pa ces i sam cuti.Ima i ona po koju pametnu...
 
Keeper:
Rain:
Ne bih da se mesam ali KOJI VAM JE DJAVO????!!!!Jel bilo ko od vas SLUSAO,ALI STVARNO SLUSAO njene pesme?!Sta sad kao videli ste Sk8er boi na TV pa kao nesto znate o njoj :evil: Prvo ukontajte o cemu ona prica pa tek posle pljujte po njoj ako vas english posluzi bar toliko da uhvatite ideju pesme

a sta to ona prica? 8)
Njeni tekstovi imaju strasno duboko znacenje i skrivene poruke ("He was a boy,she was a girl..."),ma nemoguce da nisi primetio!
 
Rain:
Keeper:
Rain:
Ne bih da se mesam ali KOJI VAM JE DJAVO????!!!!Jel bilo ko od vas SLUSAO,ALI STVARNO SLUSAO njene pesme?!Sta sad kao videli ste Sk8er boi na TV pa kao nesto znate o njoj :evil: Prvo ukontajte o cemu ona prica pa tek posle pljujte po njoj ako vas english posluzi bar toliko da uhvatite ideju pesme

a sta to ona prica? 8)
Nadji pesmu Naked pa ces i sam cuti.Ima i ona po koju pametnu...

u to ZAISTA ne sumnjam :P
Avril ima koju pametnu, zvuci kao dobar vic
 
STA JE VAMA LjUDI?STA VAM JE DEVOJKA SKRIVILA?VAZNO DA ONA LEPO PEVA,A BRIGA ME KOJA JE TO VRSTA MUZIKE AKO MI SE SVIDjA.PESME SU JOJ BAS SIMPATICNE.LOGICNO DA JE KLINKA I DA JE ZELjNA PAZNjE,ALI TAKO SE POCINjE.NECE VALjDA DA POCNE DA PEVA U PEDESETOJ!
 
Courtney:
Keeper:
Rain:
Ne bih da se mesam ali KOJI VAM JE DJAVO????!!!!Jel bilo ko od vas SLUSAO,ALI STVARNO SLUSAO njene pesme?!Sta sad kao videli ste Sk8er boi na TV pa kao nesto znate o njoj :evil: Prvo ukontajte o cemu ona prica pa tek posle pljujte po njoj ako vas english posluzi bar toliko da uhvatite ideju pesme

a sta to ona prica? 8)
Njeni tekstovi imaju strasno duboko znacenje i skrivene poruke ("He was a boy,she was a girl..."),ma nemoguce da nisi primetio!
Ma sta si se uhvatila za tu pesmu samo nju i znas :evil: Sad svi kao slusata metal i svi ste kao neke face.Boli mene briga za Avril Lavigne ali mi uzasno ide na zivce to sto znate samo jednu pesmu i zbog toga pljujete po njoj.Prvo preslusaj SVE njene pesme pa ako ti se ne svidja ne svidja ti se,tvoja stvar ali prestani da budes ironicna.Ako se nesto TEBI ne svidja ne znaci da nije dobro.Sto lepo ne prihvatite da nisu svi ljudi kao vi i kakve veze ima da li neko slusa rock,metal,punk ili bilo sta drugo.Super osoba je super pa makar slusala i Saku Polumentu i Indiru Radic :idea:
 
Rain:
Courtney:
Keeper:
Rain:
Ne bih da se mesam ali KOJI VAM JE DJAVO????!!!!Jel bilo ko od vas SLUSAO,ALI STVARNO SLUSAO njene pesme?!Sta sad kao videli ste Sk8er boi na TV pa kao nesto znate o njoj :evil: Prvo ukontajte o cemu ona prica pa tek posle pljujte po njoj ako vas english posluzi bar toliko da uhvatite ideju pesme

a sta to ona prica? 8)
Njeni tekstovi imaju strasno duboko znacenje i skrivene poruke ("He was a boy,she was a girl..."),ma nemoguce da nisi primetio!
Ma sta si se uhvatila za tu pesmu samo nju i znas :evil: Sad svi kao slusata metal i svi ste kao neke face.Boli mene briga za Avril Lavigne ali mi uzasno ide na zivce to sto znate samo jednu pesmu i zbog toga pljujete po njoj.Prvo preslusaj SVE njene pesme pa ako ti se ne svidja ne svidja ti se,tvoja stvar ali prestani da budes ironicna.Ako se nesto TEBI ne svidja ne znaci da nije dobro.Sto lepo ne prihvatite da nisu svi ljudi kao vi i kakve veze ima da li neko slusa rock,metal,punk ili bilo sta drugo.Super osoba je super pa makar slusala i Saku Polumentu i Indiru Radic :idea:
I'm with you-relativno dobra
Losing grip-nije lose,ne svidja mi se kad krene yeyeye
Anything but ordinary-reci su mi mnogo dobre
Mobile-pa,nista posebno
Complicated-odlicna
Knocking on heavens door-lepo je otpevala
Oces jos?Ja ne pljujem po stvarima o kojima ne znam nista.A sto se tice Indire i Saka,verovatno postoji i neka dobra osoba koja to slusa,ali ona ne moze da bude bas inteligentna,a "nazalost" bas to je meni kod ljudi najbitnije...
 

Back
Top