Avril Lavigne!
Strana 1 od 36 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 884

Tema: Avril Lavigne!

MiKe
    Guest

Podrazumevano Avril Lavigne!

sta mislite o Avril Lavigne i o njenoj muzici?

keeper
    Guest

Podrazumevano

obicno MTV "bullshit" ...
    nije ni vredno spomena. kao, zenska se folira da je buntovnik ..... ma luda je skroz. daaaaaaaaaaaj. muzika za osnovce

e. girl
    Guest

Podrazumevano

Nije losa.Imidz takodje.Pesma se i nadje poneka da je dobra...Na primer "Sk8er Boy".
    Ma nije losa,ok,cool!
    Poz.

lara
    Guest

Podrazumevano

ja svaki put dozivim blazi nervni slom kada mi moj mladji brat kaze "zajebi hendrixa, avril je prava rockerka"

Aktivan član
    Učlanjen
    23.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

bljeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek! povracam svaki put kad vidim na tv-u ili cujem na radiju...

Antihrist
    Guest

Podrazumevano

uuuf bree!!ta devojka me taako nervira!!muzika joj je sranje zivo!imidz nije losh ali je mnogo isfolirana.dodje mi da razbijem tv kad je vidim..ona rockerka..pf! :x :x :x

Aktivan član
    Učlanjen
    23.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Citat Original postavio e. girl
    Nije losa.Imidz takodje.Pesma se i nadje poneka da je dobra...Na primer "Sk8er Boy".
    Ma nije losa,ok,cool!
    Poz.
    eeeeeeeeeeee jel znate da planiraju da snime film po toj pesmi????

ko ce ga gledati od VAS???

mislim, mozda ubodu nekog super glumca klunija, ili di kaprija i sandru bulok ili dzenifer lopez

Obećava
    Učlanjen
    24.07.2003.
    where the wind whisper to me where the raindrops as they're falling tell a story
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

avril je tako cool!100puta bolja od xtine ili nekog takvog!

Guest

Podrazumevano

Bilo bi strava da snime film po pesmi Sk8er boy samo ne znam sta ce se u njemu raditi tako da ne mogu da ti odgovorim da li bi ga gledao

Aktivan član
    Učlanjen
    23.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Bilo bi strava da snime film po pesmi Sk8er boy samo ne znam sta ce se u njemu raditi tako da ne mogu da ti odgovorim da li bi ga gledao
    ... icice pesmica u pozadini, a spot ce razvuci na 90 minuta... ko prezivi pricace!

Aktivan član
    Učlanjen
    23.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano ocu posto poto da stavim ovu temu na vrh :)))

laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa!

Obećava
    Učlanjen
    13.06.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Mrzim Avril a evo i zasto
    Kao prvo,njena muzika uopste nije rock vec gitarski pop.I iskreno receno ona ni po cemu nije bolja od Britney i Xtine.One makar priznaju da pevaju pop a Avril se i dalje skriva iza imidza divljeg deteta.Nemojte me krivo shvatiti ja mrzim briney&company ali makar su postene.,
    Kao drugo,Zasto svi misle da je Avril buntovnica.Ja ne vidim nista buntovno u njenom ponasanju.Ona je kao sto je neko vec rekao samo dete koje vapi za malo paznje4.To sto ona ide ulicom i vice "ja sam divlja i buntovna je cisti fol.Da je malolo pametnija shvatila bi da buntovnistvo nije Pljuvanjne po drugim likovima,i razbijanje gitara.
    Toliko od mene .

Obećava
    Učlanjen
    27.06.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

S R A NJ E

BIG BULLSHIT!!!!!!!!!!!!

Aktivan član
    Učlanjen
    23.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

palo mi nesto na pamet... mozda film bude americka verzija filma "slatko od snova" sa avrilkom

joka
    Guest

Podrazumevano

super
    je :wink:

Ističe se Nadya (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    72

Podrazumevano

Slusala sam je danas uzivo na nekom koncertu i svidja mi se njen glas. To je sve 8)

Zainteresovan član Kurt Cobain (avatar)
    Učlanjen
    26.06.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Ma dajte ljudi, ona je obichna klinkica, zeljna paznje! Kao neshto se folira da je pankerka ali to loshe radi. Pesme su **** glas joj je **** nastup je ****, jednom rechju ona je ****

Rain
    Guest

Podrazumevano

Ne bih da se mesam ali KOJI VAM JE DJAVO????!!!!Jel bilo ko od vas SLUSAO,ALI STVARNO SLUSAO njene pesme?!Sta sad kao videli ste Sk8er boi na TV pa kao nesto znate o njoj Prvo ukontajte o cemu ona prica pa tek posle pljujte po njoj ako vas english posluzi bar toliko da uhvatite ideju pesme

Buduća legenda Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    342

Podrazumevano

Citat Original postavio Rain
    Ne bih da se mesam ali KOJI VAM JE DJAVO????!!!!Jel bilo ko od vas SLUSAO,ALI STVARNO SLUSAO njene pesme?!Sta sad kao videli ste Sk8er boi na TV pa kao nesto znate o njoj Prvo ukontajte o cemu ona prica pa tek posle pljujte po njoj ako vas english posluzi bar toliko da uhvatite ideju pesme
    a sta to ona prica? 8)

Rain
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Keeper
    a sta to ona prica? 8)
    Nadji pesmu Naked pa ces i sam cuti.Ima i ona po koju pametnu...

Aktivan član
    Učlanjen
    25.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

a sta to ona prica? 8)
    Njeni tekstovi imaju strasno duboko znacenje i skrivene poruke ("He was a boy,she was a girl..."),ma nemoguce da nisi primetio!

Buduća legenda Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    342

Podrazumevano

a sta to ona prica? 8)
    Nadji pesmu Naked pa ces i sam cuti.Ima i ona po koju pametnu...
    u to ZAISTA ne sumnjam
    Avril ima koju pametnu, zvuci kao dobar vic

D89
    Guest

Podrazumevano

STA JE VAMA LjUDI?STA VAM JE DEVOJKA SKRIVILA?VAZNO DA ONA LEPO PEVA,A BRIGA ME KOJA JE TO VRSTA MUZIKE AKO MI SE SVIDjA.PESME SU JOJ BAS SIMPATICNE.LOGICNO DA JE KLINKA I DA JE ZELjNA PAZNjE,ALI TAKO SE POCINjE.NECE VALjDA DA POCNE DA PEVA U PEDESETOJ!

Rain
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Courtney
    a sta to ona prica? 8)
    Njeni tekstovi imaju strasno duboko znacenje i skrivene poruke ("He was a boy,she was a girl..."),ma nemoguce da nisi primetio!
    Ma sta si se uhvatila za tu pesmu samo nju i znas Sad svi kao slusata metal i svi ste kao neke face.Boli mene briga za Avril Lavigne ali mi uzasno ide na zivce to sto znate samo jednu pesmu i zbog toga pljujete po njoj.Prvo preslusaj SVE njene pesme pa ako ti se ne svidja ne svidja ti se,tvoja stvar ali prestani da budes ironicna.Ako se nesto TEBI ne svidja ne znaci da nije dobro.Sto lepo ne prihvatite da nisu svi ljudi kao vi i kakve veze ima da li neko slusa rock,metal,punk ili bilo sta drugo.Super osoba je super pa makar slusala i Saku Polumentu i Indiru Radic

Aktivan član
    Učlanjen
    25.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Citat Original postavio Courtney
    a sta to ona prica? 8)
    Ma sta si se uhvatila za tu pesmu samo nju i znas Sad svi kao slusata metal i svi ste kao neke face.Boli mene briga za Avril Lavigne ali mi uzasno ide na zivce to sto znate samo jednu pesmu i zbog toga pljujete po njoj.Prvo preslusaj SVE njene pesme pa ako ti se ne svidja ne svidja ti se,tvoja stvar ali prestani da budes ironicna.Ako se nesto TEBI ne svidja ne znaci da nije dobro.Sto lepo ne prihvatite da nisu svi ljudi kao vi i kakve veze ima da li neko slusa rock,metal,punk ili bilo sta drugo.Super osoba je super pa makar slusala i Saku Polumentu i Indiru Radic
    I'm with you-relativno dobra
    Losing grip-nije lose,ne svidja mi se kad krene yeyeye
    Anything but ordinary-reci su mi mnogo dobre
    Mobile-pa,nista posebno
    Complicated-odlicna
    Knocking on heavens door-lepo je otpevala
    Oces jos?Ja ne pljujem po stvarima o kojima ne znam nista.A sto se tice Indire i Saka,verovatno postoji i neka dobra osoba koja to slusa,ali ona ne moze da bude bas inteligentna,a "nazalost" bas to je meni kod ljudi najbitnije...

Slične teme

1. Avril Lavigne!
    Autor Kowaja u forumu Muzika
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 23.08.2008., 18:21
  2. Avril Lavigne Group
    Autor bonelady2003 u forumu Muzika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 13.02.2005., 22:09

Oznake

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu