Jeste spasili curu njenih problema

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li vam se nekad desilo da vas cura nakon seksa iznervira i onda ste preduzeli mere zestokog torbanja u guzu?

Na brzinu je presavinuli i ruke joj stavili na ledja, cvrsto ih stegnuli i poceli torbanje u guzaru, i naravno totalno ignorisanje njenog deranja. Ma brzo se one sve naviknu na taj tretman i vise ne grintaju.

Zene cesto decku grintaju samo zato sto one imaju problem, a ne on.:mrgreen:
 
Evo sve trcim.:roll:

Ja sebi trazim normalnu curu, a ne lujku.:mrgreen:

heartbreaking.gif
:rida:
 
Da li vam se nekad desilo da vas cura nakon seksa iznervira i onda ste preduzeli mere zestokog torbanja u guzu?

Na brzinu je presavinuli i ruke joj stavili na ledja, cvrsto ih stegnuli i poceli torbanje u guzaru, i naravno totalno ignorisanje njenog deranja. Ma brzo se one sve naviknu na taj tretman i vise ne grintaju.

Zene cesto decku grintaju samo zato sto one imaju problem, a ne on.:mrgreen:

:rotf::rotf::rotf:


Pa bre sinnke....jel ovo tema za homoseksualce( lez lobi-ovi sto lezu i ne mrdaju)?:think:


U svakom slucaju povedi racuna o pisanju.Ono sto ti mislis da je smesno ne znaci i da jeste smesno.Jer uvek drugi moze imati veci osmeh.
 
Da li vam se nekad desilo da vas cura nakon seksa iznervira i onda ste preduzeli mere zestokog torbanja u guzu?

Na brzinu je presavinuli i ruke joj stavili na ledja, cvrsto ih stegnuli i poceli torbanje u guzaru, i naravno totalno ignorisanje njenog deranja. Ma brzo se one sve naviknu na taj tretman i vise ne grintaju.

Zene cesto decku grintaju samo zato sto one imaju problem, a ne on.:mrgreen:


:rotf::rotf::rotf:

grintaju.....sad sam ukapirala izraz.......:zcepanje:


sinnke,nisam ti ja decko....:zplez:
 

Back
Top