Izbori tek na proleće 2012 godine?
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Izbori tek na proleće 2012 godine?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.08.2009.
    Pol
    muški
    2010 godina promene - kad na vrbi rodi grožđe!
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Izbori tek na proleće 2012 godine?

Petrović: Izbori tek 2012. godine
    Komentara 0
    veličina teksta:+-

Zamenik predsednika Demokratske stranke (DS) Dušan Petrović izjavio je večeras da do proleća 2012. godine u Srbiji neće biti republičkih parlamentarnih izbora.

Petrović je, prilikom otvaranja novih prostorija Gradskog odbora DS u Čačku, rekao da je za "dve godine napravljen veliki posao i da su mnoge važne i teške stvari urađene".

On je rekao da se ceo svet nalazi u velikoj ekonomskoj krizi i da nije bilo moguće da se u Srbiji to takođe ne pokaže u svakodnevnom životu.

"Mislim da je Vlada premijera Mirka Cvetkovića napravila velike stvari za građane Srbije i da ćemo svi u Srbiji imati priliku da to već 2011. godine osetimo u svakodnevnom životu", ocenio je Petrović.

DS če naći način da se vrlo brzo u Čačku formira slična većina kao što je na republičkom nivou, i kako je rekao, to je "normalno, dobro i korisno za svakog građanina Čačka".

To može da se uradi i bez izbora, ali što se tiče DS u Čačku, može da se ide i na izbore na kojima će pobediti, ocenio je Petrović.

Govoreći o evropskim integracijama Srbije, Petrović je istakao da će DS sa njihovim političkim partnerima uvesti Srbiju u Evropsku uniju (EU).

"Svako ko živi u ovoj zemlji smatra da mi trebamo da se borimo za svoj teritorijalni integritet, i mi to radimo, i to će raditi i predsednik, to radi i Vlada", rekao je on.

"Ali ni jednog jedinog trenutka nećemo se pomeriti sa svog evropskog puta. Srbija će ući u EU, i mi ćemo uvesti Srbiju u EU zajedno sa našim političkim partnerima", istakao je Petrović.

http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/49380/Petrovic-Izbori-tek-2012-godine

Buduća legenda Psihologue (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    410

Podrazumevano Re: Izbori tek na proleće 2012 godine?

Napravljen je mnogo dobar posao za NJIH na vlasti.
    Napravili su nam od zivota krkrljanac

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ne vidim kako bi to izbori promenili.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Па могу слободно да бирају шта хоће јер је у њиховим рукама ОРУЖАНА СИЛА, питање је шта желе ИЛИ ИЗБОРЕ - ИЛИ ГРАЂАНСКИ РАТ.

Ја мислим да је и за њих боље да распишу изборе.
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Buduća legenda
    Učlanjen
    25.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Opet patriotsko lueptanje o ratu. Ako ti se ratuje, eno ti Iraka, Afganistana, Čečenije...pušku u ruke i ne rise na forumu.

Buduća legenda Дон (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Citat Original postavio Made in Serbia Pogledaj poruku
    Petrović: Izbori tek 2012. godine
    Komentara 0
    veličina teksta:+-

Zamenik predsednika Demokratske stranke (DS) Dušan Petrović izjavio je večeras da do proleća 2012. godine u Srbiji neće biti republičkih parlamentarnih izbora.

Petrović je, prilikom otvaranja novih prostorija Gradskog odbora DS u Čačku, rekao da je za "dve godine napravljen veliki posao i da su mnoge važne i teške stvari urađene".

On je rekao da se ceo svet nalazi u velikoj ekonomskoj krizi i da nije bilo moguće da se u Srbiji to takođe ne pokaže u svakodnevnom životu.

"Mislim da je Vlada premijera Mirka Cvetkovića napravila velike stvari za građane Srbije i da ćemo svi u Srbiji imati priliku da to već 2011. godine osetimo u svakodnevnom životu", ocenio je Petrović.

DS če naći način da se vrlo brzo u Čačku formira slična većina kao što je na republičkom nivou, i kako je rekao, to je "normalno, dobro i korisno za svakog građanina Čačka".

To može da se uradi i bez izbora, ali što se tiče DS u Čačku, može da se ide i na izbore na kojima će pobediti, ocenio je Petrović.

Govoreći o evropskim integracijama Srbije, Petrović je istakao da će DS sa njihovim političkim partnerima uvesti Srbiju u Evropsku uniju (EU).

"Svako ko živi u ovoj zemlji smatra da mi trebamo da se borimo za svoj teritorijalni integritet, i mi to radimo, i to će raditi i predsednik, to radi i Vlada", rekao je on.

"Ali ni jednog jedinog trenutka nećemo se pomeriti sa svog evropskog puta. Srbija će ući u EU, i mi ćemo uvesti Srbiju u EU zajedno sa našim političkim partnerima", istakao je Petrović.

http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/49380/Petrovic-Izbori-tek-2012-godine
    Mene, mnogo više od tih nebuloza, interesuje zašto ne kaže ko ga je maknuo od Tadića i iz javnosti. Pre se nije skidao sa tv-a i iz novina, i bio je prilepljen za Borata ka školjka prilepak, a sada ga nigde nema.
    Heba mu Šaper znanje.

Poznat rendianka (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    140

Citat Original postavio Donqihote Pogledaj poruku
    Mene, mnogo više od tih nebuloza, interesuje zašto ne kaže ko ga je maknuo od Tadića i iz javnosti. Pre se nije skidao sa tv-a i iz novina, i bio je prilepljen za Borata ka školjka prilepak, a sada ga nigde nema.
    Heba mu Šaper znanje.
    Da u pravu si ranije je bio ovaj Sapcanin lajavi krelac stalno je davao neke izjave ukorist zutih a sada se nesto slabije pojavljuje .Verovatno mu je pao rejting u stranci.

ПАПРИКАРИУС nije na forumu
    ЧУВАМ ОВЦЕ, НЕМА ВЕЗЕ - ДОЂИ МАЛА, НИЈЕ ВАЖНО
    Elita
    Učlanjen
    06.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Hungan Pogledaj poruku
    Opet patriotsko lueptanje o ratu. Ako ti se ratuje, eno ti Iraka, Afganistana, Čečenije...pušku u ruke i ne rise na forumu.

Ма идеш ти мало у...

Ističe se
    Učlanjen
    19.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ni ja nisam za izbore. Izbori su gubljenje vremena. Samo revolucija ovo resava.

Zainteresovan član slobodanSR (avatar)
    Učlanjen
    06.10.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    36

Citat Original postavio Atreides Pogledaj poruku
    Ni ja nisam za izbore. Izbori su gubljenje vremena. Samo revolucija ovo resava.
    da, ali do 2012 ce crci GROBAR oa ce izbori biti normalniji

Ističe se
    Učlanjen
    18.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

zuta vlast treba da ode, oni unistavaju Srbe na svim poljima

Slične teme

1. Digitalna Televizija do 2012 godine
    Autor acabg u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 20.04.2010., 00:15
  2. Tadić: Nema izbora do 2012. godine
    Autor cave man u forumu Politika
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 15.02.2010., 11:44
  3. Vanredni izbori na proleće
    Autor Alekasandar3 u forumu Politika