kako narezati ....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam ti lepo rekao.Snimish disk po disk.
Ako bash hoces detalje evo:
Predpostavimo da se igra nalazi u racunaru u vidu dva filea A (ili CD1) i B (CD2)
Pokrenesh Nero ( predpostavimo da njega koristish).
Izaberesh Compile a New CD pa onda DATA CD pa onda Create A New Data pa finish.
U prozoru File Browser izaberesh CD1. U prozoru pored selektujesh sve fileove koji se izlistaju i prevuchesh ih u levi prozor Nera.Zatim na panelu dugmadi kliknesh na Opens The Write-CD Dialog, izaberesh BURN, brzinu rezanja i kliknesh na BURN.
Kada se snimanje zavrshi, kliknesh na ok u poruci koja ti govori da je snimanje uspesno zavrsheno,onda kliknesh na discard, izvadish disk, stavish u kutiju i u drive ubacish drugi prazan disk.
Zatim wizard pa izaberesh Compile a New CD pa onda DATA CD pa onda Create A New Data pa finish.
U prozoru File Browser izaberesh CD2. U prozoru pored selektujesh sve fileove koji se izlistaju i prevuchesh ih u levi prozor Nera.Zatim na panelu dugmadi kliknesh na Opens The Write-CD Dialog, izaberesh BURN, brzinu rezanja i kliknesh na BURN.
Kada se snimanje zavrshi, kliknesh na ok u poruci koja ti govori da je snimanje uspesno zavrsheno,onda kliknesh na discard, izvadish disk, stavish u kutiju.
 
imam disk sa igrom ,original, posto igra trazi cd,probao sam da je narazem na drugi disk jer igra nije moja ali nero ne moze ni da procita disk a kamoli da ga nareze.disk je znaci zasticen.
postoji li neki program ili slicno nesto da se moze prevazici ta zastita !!!!?
hvala
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top