Mercedes ili Severina

M

Musko

Gost
Sta bi ste izabrali:Mercedes ili da mozete narednih 10 god kad god pozelite da imate sex sa Severinom (ili Modelsicom ili mozda Gazdaricom...po vasem izboru)?
Isto pitanje za devojke:Mercedes ili sex kad pozelis sa Markom Jaricem,Sapicem ili...s kim god
 
Hmm, vidjela sam je kao plavusu u nekom spotu... A crnka sam ranije bila, pa mi dosadilo...
No, ono sto je najvaznije u cijeloj prici je da ja uopste ne izgledam kao model, ili kao neka riba za kojom se okrecu na ulici... Izuzimajuci tranzitne puteve, ali tamo vozaci trube, blicaju ili dobacuju svakom zensku madjem od 45 godina...
Ja sam jedna sasvim prosjecna zena, koja je, eto, slucajno ili namjerno, dobra u krevetu...
 
Nikad ne bih odabrao kola umesto normalnog zivota... Pa kad bi nasao osobu koju bi voleo vise od bilo cega na svetu, imao bi motivaciju da zaradis mnogo vise od cene nekog tamo shitty Mercedesa, kako bi obezbedio lagodan zivot tebi i svojoj izabranici, pa i vasoj mogucoj deci...

E sad, sigurno bih izabrao kola nego cisti destogodisnji seks sa nekom tamo poznatom licnoscu koja ne izlazi iz kuce bez kilograma sminke na sebi...

Poz.
 
Musko:
Sta bi ste izabrali:Mercedes ili da mozete narednih 10 god kad god pozelite da imate sex sa Severinom (ili Modelsicom ili mozda Gazdaricom...po vasem izboru)?
Isto pitanje za devojke:Mercedes ili sex kad pozelis sa Markom Jaricem,Sapicem ili...s kim god

samo lova, a za ostalo znas, lepo pesma kaze, zena ima ne zna im se broj, a i muskaraca isto. i to mnogo boljih nego na ovoj tvojoj listi :wink:
 
E, da... kad vec pricas o 'boljim muskarcima', i ako to nije tema, mene zaista zanima sta vidite u Jaricu, Sapicu i ostalim sportasima?

Ok... postujem ih ja po tome cime se bave, ali tesko da je ijedna od vas upoznala njihovu 'unutrasnju' stranu... Tako da o pozeljnosti istih mozete razmisljati samo po fizickoj atraktivnosti... E, dajte recite sta je toliko lepo na recimo Jaricu... Pa on mi dodje skoro kao najveca rugoba u celoj kosarkaskoj reprezentaciji...

Zasto se ljudi loze na 'popularne' likove... to ja zaista nikada necu shvatiti!

Poz.
 
Incognito:
E, da... kad vec pricas o 'boljim muskarcima', i ako to nije tema, mene zaista zanima sta vidite u Jaricu, Sapicu i ostalim sportasima?

Ok... postujem ih ja po tome cime se bave, ali tesko da je ijedna od vas upoznala njihovu 'unutrasnju' stranu... Tako da o pozeljnosti istih mozete razmisljati samo po fizickoj atraktivnosti... E, dajte recite sta je toliko lepo na recimo Jaricu... Pa on mi dodje skoro kao najveca rugoba u celoj kosarkaskoj reprezentaciji...

Zasto se ljudi loze na 'popularne' likove... to ja zaista nikada necu shvatiti!

Poz.

kad rekoh "bolji muskarci", nisam uopste mislila na poznate face, nisi me razumeo. a i rekla sam "bolji", ne poznatiji, atraktivniji, bogatiji i sl. nego bas "bolji". inace slazem se sa tobom.
poz. Incognito
 
koja se zabavljala sa profi sportistom, ako jos ima mozga odlucice se za mercedes. moze i jugo, ali novije godiste.
bez uvrede, sportisti su sjajni momci ali tako usko okrenuti ka sebi i svojoj karijeri da je svaki napor da se udje u to kolo bespotreban. princezi svaka cast... i zelim joj puno srece i ljubavi.
zamislite ovakav dan: ustajanje, trening, pa kondicioni trening, kratak odmor, drugi trening, pa malo prezvakavanja u klubu, pa sve sem ljubavi. ustvari je najbolje kad je daleko, na utakmici npr. tada ima vremena za tel. razgovor duzi od 4 min.
dakle, sportista ili auto-mercedes!!!
 
Zene vole spottiste ,jer vole pobednike.To je genetski steceno hiljadama godina unazad.

Za Incognita:autoru niko nije ponudio ovaj izbor (na zalost).Sustina pitanja je samo u tome da se otkrije da li je sex precenjen.Eto ,ponuditi se da imas sex sa najsexipilnijom osobom na svetu za tebe,sto u pricipu dostupno malom broju ljudi,ili mercedes sto je ipak mnogo dostupnije, i svi se odluce za mercedes.Znaci sex je precenjen.Sto rece neko,znojis se dva sata za nesto sto sam sebi mozes da uradis za dva minuta.

Za Blondi:jel ima neki uslov da ga ispunim,pa da me upoznas sa drugaricom.
 

Back
Top