CD ne sljaka!!
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: CD ne sljaka!!

Primećen član pele27 (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano CD ne sljaka!!

Pozdrav! Imam lap top ASUS F5N seriju...i imam problem sa CDom..naime vrlo retko i tek poneki CD hoce da mi otvori..cujem kao da se muci da ga pokrene..kao zavrti ga i to je to..i tako do besvesti...ponekad je uporan i uspe ali to nije posao, zar ne? Na sta da sumnjam? Neko ko mi je nesto sredjivao oko racunara mi je rekao da tu nesto ne sljaka i da ga je kao ocistio i sta znam ali problem je isti i dalje..mozda je razlog slabo ili skoro ne koriscenje uopste..sta mi je ciniti? Da li se on moze kupiti posebno i ugraditi u lap top? Gde da pogledam cene? IT svet?

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5977

Podrazumevano Re: CD ne sljaka!!

Kani malo alkohola na parce vate i ocisti laser..mislim da se ne isplati popravljati ako ne uspe a nov nije skup
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Učlanjen
    03.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Jel moze rakijom? nemam cist alkohol u kuci... Verujem da se opravka ne isplati ali sada gledam na ITsvetu..svi cd/dvd su za desktop racunare...ne znam kako se oznacavaju ovi za lap topove...

Učlanjen
    03.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Ma jok..ocistio sam ga i nista..ne znam kako se cuje i da li se cuje okretanje diska ali ja mislim da ga on uopste ne okrece..ne znam..pre par dana sam unutra ubacio mini cd da instaliram nesto za telefon i procitao ga je..nisam pametan..

Početnik joca22 (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Da se priključim temi, naime i meni se isto desilo ali sam ja ubacio disk za čišćenje i posle toga ništa. Jednostavno počne da ga okreće (diode blicnu tri - četiri puta) i na tom se i završi tj. ne uspe da ništa učita. Zvao sam servisera u vezi kvara i rekao mi je da mi je ta moja disketa za čišćenje srondala laser i da je najbolje novi čitač. Ja sam još pod garancijom, ali pošto sam zaturio dokumentaciju nema ni od toga ništa. Tako da novi čitač dođe oko 40-tak evrića (Hitachi). Tako su mi i oni rekli da se neisplati remontovat stari. E, sada ako neko ima rešenje kako da se laser povrati, biće mi drago.
    Pozdrav!

Slične teme

1. www.sljaka.net
    Autor Djordje83 u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 08.01.2008., 10:14
  2. Konfiguracija ne sljaka dobro!!!!!!!!!
    Autor vmarko u forumu Hardver
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 19.03.2005., 15:33

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •