Word Smanjiti visinu row-a

marrela

Početnik
Poruka
6
:dash::dash:...
Imam onaj novi office. napravim tabelu. Mogu da menjam shirinu reda, ali nikako visinu...
Preshla sam sva podeshavanja i izludela sam..smanjim mu h u rroperties..nece
probam dvoklik na dvostruku strelicu ko shto je bilo u onom 2002 valjda predzadnjem..
Treba mi cela tabela na stranici a ima mesta posle slova dosta i on nece da se smanji
:besna::dontunderstand:

+
Hvala hvala hvala hvala!
 
Ја тебе стварно не разумем шта хоћеш? :think:
Па ваљда, мењањем ширине реда у табели, мења се и његова висина. И шта ти значи ово:
Treba mi cela tabela na stranici a ima mesta posle slova dosta i on nece da se smanji...
Буди мало детаљнија и прецизнија, можда тако добијеш одговарајући одговор, овако....
 
1zx5eg6.jpg

snzdw6.jpg

2r3a48x.jpg


Dole realno ima josh mesta ispod teksta. ako bih smanjila visinu, mislim da bi mi stala cela tabela na jednu stranicu. Ako smanjim font visina je ista. dvoklik kada se pojavi dvojna strelica ne pali. U properties smanjim visinu nece. Zato izludeh i nemam reshenje.
Nadam se da je malo jasnije. :((
 
Poslednja izmena:
Hvala!
Ne radim u exelu , jer imam je puno texta...prevodim..takodje sam glupacha shvatila da je trebalo josh malo da smanjim font i da onda ide na vishe nachina ;)...zashto uvek skontam kad smorim tek nekog nemam pojma...u svakom sluchaju hvala puuuno..
Big ljubac! :D
 

Back
Top