Nova srpska scena

Kako komentarisete pojavu nesrecnog Hypnotized? I guranje ove teske krdze u emisiji Jelen Pivo Top10, gde su redovno na prvom mestu....


Iskreno,dobijem tezak osip kad god cujem neki nas bend,kako peva na (losem) engleskom :whistling:
A sto se tice doticne emisije,ova pesma mi je definitivno dokurcila.Ne znam cime je zasluzila svojevremeno 1.mesto na top listi :dontunderstand:

 
Poslednja izmena:
Kome se ne svidja, opusteno... Corba.. Van Gog, sta li vec. Bjelo dugme najbolje. Nema problema.

@neozbiljni, pa i tog baju (sevdah baby) dizu u nebesa. meni je smor svaki od tih njegovih "hitova". :)

ali ovo je definitivno najludji trenutak u toj emisiji:


MKDSL najveca legenda beogradskog podzemlja! :mrgreen:
 
E, Inje je skroz ok bendic, 'dja mi se
nesti i ne volim taj fazon ali ak' sam vec prihvatila Ladytron onda moze i to :)
i za Repetitor plusic
od ostalih preslusala sam neke stvari od Svi na pod, Izdrzi ribice, Zene kese
not impresed
mlako
ocena prolazna

e, a Autopark?
 
E, Inje je skroz ok bendic, 'dja mi se
nesti i ne volim taj fazon ali ak' sam vec prihvatila Ladytron onda moze i to :)
i za Repetitor plusic
od ostalih preslusala sam neke stvari od Svi na pod, Izdrzi ribice, Zene kese
not impresed
mlako
ocena prolazna

e, a Autopark?

Autopark je ihihi ispred svih njih...Oni su malo iskusniji bend,vec imaju tri albuma iza sebe...I Strip je vrlo zanimljiv bend...Eh da,zaboravih da pomenem ove momke:

 
nasa underground scena je u usponu posebno thrash/speed..problem je sto nailaze na slabu podrsku ali se dosta bendova do sad afirmisalo izbacilo albume rade na demo snimcima...bg/kragujevac scena zivi...i potrebno je pruziti sto je vise moguce podrsku ovakvim bendovima jer bi mogli preporoditi kompletnu metal scenu.
 
nikad nije kasno napraviti promenu...uostalom kako je nastao thrash nego kao otpor protiv necega sto nisu voleli tj protiv glama..da nije bilo glema ne bi bilo ni thrasha...a ovo sto danas ide je u korak s vremenom dakle ono sto je bilo old school sa primesama hc-a hc punka nesto kao crossover samo totalno moderno i dobro i zato bi cak i mala pomoc ovakvim bendovima bila super jer bi bilo prihvaceno, od strane ljudi koji vole metal i zive ga :O
 

Back
Top