Pearl Jam i novi album "Riot Act" ......... sta mi

MiKe:
Cinjenica je da danasnji rock 'n' roll nema veze sa onim iz 70' , pa samim tim ni Pearl Jam
"danasnji" rock'n'roll ne postoji, ne postoji ni "predjasnji" ..... postoji samo jedno i zove se rokenrol, sada, pre 30 godina i za 30 godina nadam se. a to je osecaj bunta i nemirenja sa okolinom, ali onaj pravilni, ispravni i plodonosni bunt. nesto sto danas postoji samo u malim kolicinama, kao sto je novi album pearl jam-a "riot act"
 
Pa covece, Pearl Jam nije bend iz sedamdesetih... naravno da ima pravog rock'n'roll-a , ali samo kod njih ;))
Uglavnom, PJ je moj omiljeni bend, ali ovaj novi album... ne znam... samo cu pomenuti pesmu "Help me"... Eddie-ju treba lecenje miminim... ali ima par pesama sa pomenutog albuma koje mi se bas svodjaju...

A pravog rocka slabo ima, verovatno sam zato i okrenuta ka toliko pravaca muzickih... sad sam tek shvatila da uglavnom rock koji slusam je od pre par godina... 10 i vise... to je lose...
Ali, kad pogledamo, vec su istrosene ideje uglavnom.. ne znam sta vise muzika moze da izmisli novo... naravno da uvek moze, nisam pesimista, samo je potreban talenat i bend koji se kapira... :))

(a to je PJ ;) ) :lol: 8)
 

Back
Top