Srecan rodjendan Electra... ;)

Sasha85

Domaćin
Poruka
4.895
Necu svoje zelje prenositi u javnost... Znas vec sta sam ti pozelela... ;)

Jos jednom...

Birht.bmp
Birht2.bmp

Birth3.bmp
Birth4.bmp


S R E C A N R O DJ E N D A N ! ! ! :D
 
e ja sam znala da ti je rodjendan (: al' me nema na netu... :roll: a kako sam znala, ne pitajte :p ali znala sam... (8 listala sam neke stare teme jos odavno, pa videh... (8
elem... to sve nije bitno :p

ono sto je bitno je da ja tebi zelim sve najbolje ;) budi sigurna u sebe... ostani svoja i nemoj nikada da posustanes, da dozvolis da neko drugi pravi nesto od tebe samo zato sto mu tako pada na pamet... ne, necu da budem sumorna, izvini :(
zelim ti sve najbolje... ;) ;) ;)


bday6.jpg


zelim ti da ti se ispune samo prave zelje... da budes srecna i pronadjes ono sto treba... i da znas kada treba to da sacuvas...
a sada pozeli zelju, zatvori oci i... ugasi svecice :D


image-79271195f3f46122ca29e5bae6e3aa40-bd5.jpg


znam da ne punis 9 godina :p ali hajde da se pravimo da je na slici vise svecica... :p
zelim ti sve najbolje... i... (provaila sam da to jos nisam rekla...)
SRECAN RODJENDAN! ;)
 
Sasha... ti nisi normalna... :wink: hvala ti... sad imam i ja ,,svoju'' temu, hee hee... sledeca ide kad postanem mod :shock: Zabranite Electri pristup forumu :D uh, lupetam...
Sasha, stvarno, mnogo ti hvala... procitala sam tvoj pp, i ne mogu da ti odgovorim jer mi je ponestalo sati na ptt-u (pravo vreme da se to desi, nedelja popodne), a ovaj lokalni server je ocajno spor i ocajno radi, svaka druga stranica je cannot find server... Elem... znas kako sam se raznezila kad sam je procitala... prelepa je... jos jednom, hvala ti... :wink:
Hvala i ostalima koji su se prikljucili... :wink: svi zajedno ste me bas prijatno iznenadili :wink: Bleach... trudicu se... :wink:
Vojim vas :D
 
Electra:
Sasha... ti nisi normalna... :wink: hvala ti... sad imam i ja ,,svoju'' temu, hee hee... sledeca ide kad postanem mod :shock: Zabranite Electri pristup forumu :D uh, lupetam...
Sasha, stvarno, mnogo ti hvala... procitala sam tvoj pp, i ne mogu da ti odgovorim jer mi je ponestalo sati na ptt-u (pravo vreme da se to desi, nedelja popodne), a ovaj lokalni server je ocajno spor i ocajno radi, svaka druga stranica je cannot find server... Elem... znas kako sam se raznezila kad sam je procitala... prelepa je... jos jednom, hvala ti... :wink:
Hvala i ostalima koji su se prikljucili... :wink: svi zajedno ste me bas prijatno iznenadili :wink: Bleach... trudicu se... :wink:
Vojim vas :D

Nema na cemu... ;)
Javi se kada budes mogla... I uzivaj... Danas je tvoj dan... ;)

P.S.
I Alex mi rekla da ti cestitam rodjendan u njeno ime... ;)
 
simpaticna djevojko (hehe) i ja cu da ti cestitam rodjendan i kazem koju rijec. :wink:
kao sto sam rekla i Mileni...
ne zelim da ti se ispune svi snovi, jer onda ne bi sanjala...zelim da ti se ispuni onoliko snova koliko ti je potrebno da budes sretna...
iz zivota izvuci ono najbolje, trudi se svim silama da budes sretna i cinis sebi drage ljude sretnima...
saljem ti puno, puno pozdrava... :wink: :wink:

ps.vec sat vremena sam na netu i nisam uspjela da nadjem neku bas lijepu cestitku... :roll:
 
Electra:
Sasha... ti nisi normalna... :wink: hvala ti... sad imam i ja ,,svoju'' temu, hee hee... sledeca ide kad postanem mod :shock: Zabranite Electri pristup forumu :D uh, lupetam...
Sasha, stvarno, mnogo ti hvala... procitala sam tvoj pp, i ne mogu da ti odgovorim jer mi je ponestalo sati na ptt-u (pravo vreme da se to desi, nedelja popodne), a ovaj lokalni server je ocajno spor i ocajno radi, svaka druga stranica je cannot find server... Elem... znas kako sam se raznezila kad sam je procitala... prelepa je... jos jednom, hvala ti... :wink:
Hvala i ostalima koji su se prikljucili... :wink: svi zajedno ste me bas prijatno iznenadili :wink: Bleach... trudicu se... :wink:
Vojim vas :D
ja mnogo volim iznenadjenja, pa mi je bas drago zbog tebe... ;) za to je Sasha zasluzna... :)
samo napred... ;)
i mi tebe (: (8
 
Кулиража:
bleach:
ja ti cestitam rodjendan i zelim ti sve najbolje :D puno srece... ;) e da, sto bi moja baka (i mnoge druge :p) rekla ~ zdravlje je najvaznije... ;) dakle ~ i puno zdravlja ;) i svega sto je potrebno... ;)
ja nisam ni znala da ti je rodjendan... :(
Ma nije mi jos rodjenad ja to onako, reda radi.
ma ok :lol: samo veselo... :lol:
nije ni bitno kad ti je :p samo srecan rodjendan! :D
ja sam se sad 'obezbedila' kad god da ti rodjendan bude ~ ja sam ti cestitala ;) 8)
heh... :roll: pogubljena ja :p :lol: 8)
 
Кулиража:
bleach:
ma ok :lol: samo veselo... :lol:
nije ni bitno kad ti je :p samo srecan rodjendan! :D
ja sam se sad 'obezbedila' kad god da ti rodjendan bude ~ ja sam ti cestitala ;) 8)
heh... :roll: pogubljena ja :p :lol: 8)
A, OK hvala onda, inace rodjendan je 06.januara, pozvani ste svi na zurku, za ostale detalje cete biti blagovremeno obavesteni.
;) kuuuul zurkaaaa :lol: hehe... 8)
ima vremena do tada... 8) malo da se osvezimo posle toga, pa ide i moj rodjendan... :D 8)
 
bleach:
Кулиража:
bleach:
ma ok :lol: samo veselo... :lol:
nije ni bitno kad ti je :p samo srecan rodjendan! :D
ja sam se sad 'obezbedila' kad god da ti rodjendan bude ~ ja sam ti cestitala ;) 8)
heh... :roll: pogubljena ja :p :lol: 8)
A, OK hvala onda, inace rodjendan je 06.januara, pozvani ste svi na zurku, za ostale detalje cete biti blagovremeno obavesteni.
;) kuuuul zurkaaaa :lol: hehe... 8)
ima vremena do tada... 8) malo da se osvezimo posle toga, pa ide i moj rodjendan... :D 8)
eee...Milena, kad' je tebi rodjendan? ja ne znam... :roll: :roll:
:wink:
 
ah ah ah ... nema me neko vreme na netu .. i eto prodjose rodjendani )): LoL a nemam kako drugacije da vam cestitam ):
elem...
SRECAN RODJENDAN!!!!!!!!! svima! tj obema (; a za zelje ... m nesto me stalno mrzi da to kuckam OoPs (8
sve naj (;

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 

Back
Top