hypospadia

eross

Početnik
Poruka
18
imam 23 godine i imama hipospadiju.dali ima ovde jos nekog forumasa sa hypospadijom?cure jeste li ikada imale momka sa hypospadijom?ja sam do sada imao tri cure i sve tri su me ostavile posle prvog sexa.ako ima neki forumas sa ovim,kakva su vasa seksualna iskustva i sta misle cure o hypospadiji,dali bi ostavile decka zbog toga?
 
Zajeban problem ( mada ti kita zločesto izgleda )
No, ako funkcioniše, ne vidim što bi bežale cure od tebe ( ali ljudska psiha prema gadjenju na sve i svašta je čudna )
Jedino ako možeš da doteraš plastičnom operacijom.
 
Nisi bas dobro skontala,hypospadia podrazumeva da se mokracni kanal ne zavrsava na vrhu kute,vec negde duz donje strane(stomaka) kite.Generalno je retka pojava pa masa ljudi nije upoznata sa tim,inace kita radi najnormalnije samo neobicno izgleda,to je sve.

Sto se tice odgovora nisam zena,ali i da jesam ne bi mi smetalo,samo treba malo da se informisu...
 
Nisi bas dobro skontala,hypospadia podrazumeva da se mokracni kanal ne zavrsava na vrhu kute,vec negde duz donje strane(stomaka) kite.Generalno je retka pojava pa masa ljudi nije upoznata sa tim,inace kita radi najnormalnije samo neobicno izgleda,to je sve.

Sto se tice odgovora nisam zena,ali i da jesam ne bi mi smetalo,samo treba malo da se informisu...

...e sad sam te ufatio plagijatoru...:evil:
 
http://hypospadia.ru/korotko.htm
Prvi put čujem za ovo i izguglala sam da vidim o čemu se radi.
Stvarno te razumem i mogu da zamislim kako ti je teško.
Iskreno, i ja bih se verovatno uplašila kad bih se susrela sa takvim momkom, naročito ako me ne upozori.
Ali, slušaj, ako se devojka zaljubi u tebe, ali tebe, ne tvoj penis, onda stvarno nije bitno kako izgleda, nego da kako-tako funkcioniše. nije sex samo ulaženje- izlaženje, već svašta još.
Nego, problem tu može biti i što ti nemaš verovatno samopouzdanja da osvajaš devojke, kad znaš šta te muči...

Najvažnije od svega je da je izgled iluzija i da se na kraju uvek nađu oni koji treba, samo ako gledaju dobro.
Radi na sebi, pokušaj da nađeš sreću u nečem drugom i ispunjenje, pa će i sex i ljubav doći (oni vole srećne i pozitivne ljude).
 
imam 23 godine i imama hipospadiju.dali ima ovde jos nekog forumasa sa hypospadijom?cure jeste li ikada imale momka sa hypospadijom?ja sam do sada imao tri cure i sve tri su me ostavile posle prvog sexa.ako ima neki forumas sa ovim,kakva su vasa seksualna iskustva i sta misle cure o hypospadiji,dali bi ostavile decka zbog toga?

znam za bebu nekih ljudi koja ima to. operisace ga. kao, to je rutinska operacija.


ps. ovo, da li bi ostavila decka zbog toga...nemam pojma, mnogo hipoteticki.
a kakav je bio taj seks sa te tri koje su te ostavile odmah nakon? kako ti funkcionises u seksu, jel tu ima problema ili je sve samo vizuelno?:think:
 
124abe1.jpg
 

Pa otkud znam, ne poznajem te.
Zbog stvari zbog kojih bi ostavile nekog ko nema hipospadiju. I ostale muškarce ostavljaju devojke...
Možda im nisi odgovarao u nekom smislu, šta ja znam šta su tražile te devojke i kakve devojke ti biraš...
Možda im inače fizički nisi bio privlačan, ili nije bilo hemije, i to se dešava + ako su se uplašile + ako im veličina nije odgovarala (mada to ne mora da bude bitno...) i to je to...
Možda niste imali o čemu da pričate, ili se niste slagali u izlascima...
Možda ih nisi dovoljno šarmirao...
Možda nisi znao da ih držiš čvrsto, a nežno u zagrljaju :)
Možda bi trebalo da biraš drugačije devojke, koje nisu površne, kojima sex nije toliko bitan... ne znam, sad nagađam. U svakom slučaju, trebalo bi da nađeš neku koja će te razumeti prvo, i zaljubiti se, pa tek onda da dođe do sexa. Pošto izgleda da ako dođe prvo do sexa, zaljubljivanje ne dođe na red...
 
pa ako ne mozes da se operises, ne znam sta da ti kazem, najbolje menjaj pol ili nesto
gde ces bre ceo zivot da se patis sa time. Greota je. Veruj mi bices srecniji ako sredis to. A sve zene su plitke.
 
imam 23 godine i imama hipospadiju.dali ima ovde jos nekog forumasa sa hypospadijom?cure jeste li ikada imale momka sa hypospadijom?ja sam do sada imao tri cure i sve tri su me ostavile posle prvog sexa.ako ima neki forumas sa ovim,kakva su vasa seksualna iskustva i sta misle cure o hypospadiji,dali bi ostavile decka zbog toga?

Gledaj to s vedrije strane...zamisli da ga nemaš uopšte....
Tako sam i ja kukala što sam niska i što nemam duže noge iako su sasvim normalne dužine dok nisam videla devojku bez njih....a posle me bila sramota....
 

Back
Top