Dinca ukida kredite u evrima!

Dule 021

Veoma poznat
Poruka
13.282
Upravo je objavljeno na TV Pink da je Mladja rekao da se od prvog Maja mogu dizati samo dinarski krediti!!!
Koliko ja znam za dinarske kredite ide kamata od preko 20% sto je daleko nepovoljnije od kredita u eurima.
Gde ce mu dusa???
Upropastice narod!
 
Salu na stranu,al ko ce sad da udje u nepovoljni dinarski kredit?
Koliko ja znam samo Budala! I sta je debeli kreten postigao sa ovim cinom?
Katastrofa za katastrofom!
Vazno je da je napravio dil sa KomTrade-om i da se subvencionise prodaja kompjutera.
Koliko li samo procenata od toga ide "njima"?
 
Динкић има душу...Зато га зову...ДУШМАН... :hahaha: :hahaha: :hahaha:
cateyes.gif
 
Pa chovek gleda kol'ko tol'ko da sjebe drzavu dok je josh tu 'de je. Ovim potezom dinar ce se bezglavo srozati, narod ce da uzima kesh kredite u domacoj valuti i odma' brze bolje do menjachnice po evrice. Chovek je stvarno struchnjak, a za shta?!?! .. pa sad vidite
 
ДИНКИЋ: ОД 1. МАЈА САМО ДИНАРСКИ КРЕДИТИ ЗА ЛИКВИДНОСТ

29. април 2010. 14:51 (Извор: Бета)

Влада Србије данас ће усвојити уредбу којом се од 1. маја прелази на динарске кредите за ликвидност привреде, најавио је министар економије Млађан Динкић. Он је након обиласка фабрике Комтрејд рекао да се укидају кредити за ликвидност са девизном клаузулом и да ће каматна стопа на динарске кредите за ликвидност бити седам одсто годишње. То ће омогућити већу сигурност привредницима, јер ће тачно знати колика им је рата и неће имати ризик девизног курса, рекао је Динкић. Он је најавио и да ће данас бити одобрено додатних милијарду динара из буџета за субвенционисане кредите за ликвидност, јер је већ потрошено све што је планирано за ову годину.
 

Back
Top