sta mislite o mojim slikama
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 52

Tema: sta mislite o mojim slikama

albiart
    Guest

Podrazumevano sta mislite o mojim slikama

potrazite me na www.albiart.cg.yu ...koji rad je naj...

Obećava
    Učlanjen
    14.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

mislim da si veoma dobar slikar samo sto ja nevolim punotvoja nacin slikanja jer po meni je neodredjen. Posto sam navikao i volim slike sa veoma jasnim detaljima.Samo nastavi i prezentuj se svijetu a po meni najbolja slika je "krcma" iako nisam sve tvoje radove pregledao.

GrEeNWiTcH
    Guest

Podrazumevano

Mile...nisam bas strucna da ocenim tudj rad...al imas potpissssss...uvezban....ispisan...iskusan...:))))

albiart
    Guest

Podrazumevano GrEeNWiTcH...cudno ime je to

GrEeNWiTcH potpis je uvjezban...s ambicijom da postane svjetski poznat...(sala) da ste galerista ili kolekcionar da li bi ste nesto odabrali...i kako bi me uopste kontaktirali.........

stormdust
    Guest

Podrazumevano

arlekin i stranac. nisam toliko obraćao pažnju na estetiku koliko na poruku tih slika.

Obećava
    Učlanjen
    14.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio stormdust
    arlekin i stranac. nisam toliko obraćao pažnju na estetiku koliko na poruku tih slika.
    eee stormdust vidi se da si pametan odo opet malo da pogledam poruku slika SVAKA CAST STORMDUST[/b]

stormdust
    Guest

Podrazumevano

apsolutno se slažem sa tobom da je estetika slike najbitnija, makar na slici prikazan prelepo oslikani toalet papir. te linije, ta preciznost, detaljno oslikani papir - zar to nije prelepo!

ili recimo čoban sa ovcama... to ti dođe kao autoportret. sa smislom.

nenadjuricic111111
    Guest

Podrazumevano ODGOVOR ZA ALBIART

VEOMA MI SE DOPADAJU VAŠA UMETNIČKA DELA, POSEBNO DEVOJKA ZASPALA NA KLUPI - IZVINJAVAM SE ZA SOPSTVENO VIĐENJE SLIKE, NA JEDNOM STANIŠTU ŽIVOTNOG PUTA SVAKO OD NAS OTVORI SVOJU DUŠU, OGOLI SVOJE TELO I PREPUSTI SE VATRI EMOCIJA, STRASTI I ŽIVOTA... KAKO SE VAMA DOPADAJU MOJE PESME***VIDETI U KNJIŽEVNOSTI - NAJLEPŠA LJUBAVNA PESMA
    NENA

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.06.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Re: sta mislite o mojim slikama

Citat Original postavio albiart
    Velika zelja za slobodom -rekla bih,ne tradicionalan duh.Moje ljubav ka umetnosti se pretezno zasniva na estetskom momentu,i smislu za lepo.Umetnost bi trebala biti pre svega culni dozivljaj.Nemoj moje misljenje preozbiljno shvatiti ,ipak sam ja samo amater.

yu
    Guest

Podrazumevano Slika

Najbolja slika je krcma

leka
    Guest

Podrazumevano

Obican konzument lepog, tj. ja, voleo bi da se budi u sobi u kojoj je okacena tvoja slika, prozracna i svetla. Na zalost, moje divljenje sa ne moze napisati sa par nula... i nekom cifrom ispred.

Guest

Podrazumevano 777

Ja sam se zeznula kad sam pokusala da ti odgovorim, tako da ako hoces pogledaj pod 777, da ne bi kucala ponovo odgovor. ops:

BOBA
    Guest

Podrazumevano

IGRA SUDBINE MI JE VEOMA UPECATLJIVA,ALI U ISTU RUKU MISTICNA BILA BIH TI ZAHVALNA KAD BI MOGAO MALO DA JE POJASNIS??!!UNAPRED ZAHVALNA.

albiart
    Guest

Podrazumevano draga bobooo

cudni su vjetrovi sudbine koji nas nose,ponekad kroz neke svjetove sjenki,a mi koliko god jaki vrlo malo uticemo na zbivanja.no molimo se gospodu BOGU da nas samo lijepe stvari prate na tom kotrljajucem putu. sudbina pomenute slike je sledeca: dugo godina je prasnjava lezala na polici u ateljeu da bi je skoro oslikao sa druge strane,nekom sladunjavom temom, uramio i poklonio drugu za useljenje.tako da sad lezi zarobljena u mraku izmedju svog nalicja i zida.nadam se da te nijesam razocarao odgovorom.desetak dana sam na odmoru u prirodi bez neta.kad se vratim ocekujem tvoje razmisljanje na temu putevi sudbine...pozdrav za BOBU

Boja
    Guest

Podrazumevano Re: sta mislite o mojim slikama

Citat Original postavio albiart
    JAPAN.Igra.Procitaj TUNEL od Sabata.Puno nove inspiracije ti zelim.

Caren
    Guest

Podrazumevano /

Ja sam kliknula na sajt koji je dat i videla samo jednu sliku, coveka koji leti, skace ili sta vec radi; simpaticno ali nedovoljno zanimljivo za zid; no, moze biti jako interesantno i isplativo ako se preusmeris i uzmes da radis plakate, ilustracije...
    Kako da vidim jos slika?

Caren
    Guest

Podrazumevano /

zanimljivo, jako zanimljivo, vrlo originalno ali stilski pomalo haoticno kao i kompoziciono; najvise su mi se dopale grafike, one su po nekim likovnim kriterijumima najpotpunije; jer imas agenta za prodaju?

albiart
    Guest

Podrazumevano za gospodjicu Caren

hvala za lijepe rijeci i iskrenu kritiku.po rijecima mojih kolega koje cijenim,grafika,crtez i kolaz mi najbolje *leze*.sajt je star godinu dana i prilicno neuredno popunjen,mnogi radovi su prodati,ima mnostvo novih koje nijesam postavio na sajt.trenutno mi je otvorena izlozba crteza i kolaza u galeriji doma SVETOG VASILIJA OSTROSKOG u niksicu(jedna izuzetno lijepa galerija sa prisnom i produhovljenom atmosverom).ne znam da li sam dobro razumio pitanje u vezi agenta prodaje kojeg naravno nemam.ovaj umjetnicki *hljeb sa sedam kora* i tezak zivot podstanarski mi to ne dozvoljava.ako ste zainteresovani za neke od radova mozemo se dogovoriti putem mejla ili mobtelom (067 884 774). otvoren sam za sve vidove saradnje...SRDACAN POZDRAV

albiart
    Guest

Podrazumevano cujemo se

+381 67 884 774

albiart
    Guest

Podrazumevano izvinjenje

najradije bi izbrisao dva predhodna javljanlja posto tipik nije komercijalne prirode.

Ističe se guitarrr_babe (avatar)
    Učlanjen
    25.06.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    21
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Slika 9 (da li se tako zove?), Igra, Igra sudbine, Stranac estetski su izuzetno lepe. Dopadaju mi se (kao sto neko vec rece) poruke. Stranac, recimo (ovde sam pomalo subjektivna, osecam se kao on trenutno...) Sve u svemu - svaka cast!

Ističe se guitarrr_babe (avatar)
    Učlanjen
    25.06.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    21
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Posto je rec bila o slikama, nisam pomenula kolaze. Zaista izgledaju najpotpunije.

albiart
    Guest

Podrazumevano gitar bejbi

veliki pozdrav za tebe,do duse sa malim zakasnjenjem,nadam se da vise nisi tako usamljena....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.10.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Od slika "krcma", od crteza "gea", a i kolazi su interesantni. Svidjaju mi se boje; ne volim kad su krecne, a radovi zrace emocionalnoscu. Ekspresionizam, zar ne? Moj omiljeni pravac (pored impresionzma i kubizma).
    Znam za pravilo da su "nedovrsene" slike najbolje, ali bih ipak malo vise paznje posvetila obradi figura (na pr. na slici "anastasia"). :wink:

Slikar
    Guest

Podrazumevano

'Ajde, choche, ne benavi. Nisi tol'ko mlad da bi te sad mazili iz pedagoskih razloga. Bolje (i korisnije) bi ti bilo da si, jado, pitao STA MI NE VALJA! Od toga bi ti bila veca korist. Ne mo' kroz slike da pricas sa publikom - pricaj sam sa sobom, a publika ce shvatiti. I ako ne shvati, ko ih shisha. Ako si uopste zakucao na vrata slikarske umetnosti, to ti je crtez Mile7. Razmisljaj u tom pravcu i michi onu plavu sa bacgrounda. Stavi neku sivu neutralnu, da ti slike dodju do svog sjaja. Nadji nekoga da ti sve to bolje skenira, jer ti svaki scan nosi neku sivo-zelenu gamu koja ruzi sve sto si zakacio na sajt. Kao da si sam skenirao na nekom jevtinom Musteku. 'Ajde, jado, znas ti to bolje.

Slične teme

1. Sta mislite o slikama Zdzislaw Beksinski i o njemu kao slikaru?
    Autor artoxicman u forumu Likovna umetnost
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 07.03.2009., 20:24
  2. sta mislite o mojim slikama?
    Autor zoricart u forumu Likovna umetnost
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 10.04.2005., 01:48
  3. Sta je s mojim windowsom 98
    Autor MikiBat u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 06.03.2004., 14:10

Pravila za slanje poruka