Sta kada te razocara???

hastler6

Početnik
Poruka
2
Ovako izlozicu svoj problem, ako ga tako mogu nazvati...
Hodam vec skoro godinu dana sa djevojkom, vidjamo se svaki dan, i u zivotu mi sa nekim nije bilo tako lijepo i nisam se tako lijepo slagao... Prije mene hodala je dugo s jednim momkom koji joj je bio "prvi"... Cak smo na pocetku imali i neke svadjice zbog njega, ali eto prebrodili smo to... Poslije njega bio je jedan drugi tip s kojim je hodala nekih dva i pol mjeseca... Danas sam saznao da je spavala i s njim a meni je lagala iako sam je u par navrata to pitao jer mi je bilo sumnjivo... Ono sto je problem je da je meni to stvarno tesko svariti ali ne znam sta da uradim jer stvarno je volim, i mozda ce zvucati malo previse samouvjereno vjerujem da i ona stvarno voli mene, jer mi je to do sad dokazala milion puta na milion nacina... Mislim sve sto sam mogao u zivotu pozeljeti od veze imao sam s njom ali eto saznao sam da mi je to krila, navodno jer se bojala da ce me izgubiti... Ne znam sta sad da radim, mislim nije mi prva cura pa da sam ono zatelebesan tinejdzerski, vec tacno osjetim razliku izmedju ove veze i svih prethodnih... Jenostavno tako sve dobro funkcionise i sex i razgovor i uopste nas odnos je ono vise nego super, svi nam djele komplimente kako smo najzaljubljeniji i najskladniji par u mjestu, ali ovo me bas pogodilo i sad me interesuje ima li neko neki savjet za mene... Da li da pokusam to izvuci ili ne, iako znam da cu se odluciti za ovo prvo...
 
Nemoj da se opterećuješ.
To što je bilo ranije jeste nju oblikovalo možda kao osobu, ali nije joj taj drugi momak (a ni prvi) udario žig, pa da sad tebi to smeta.
Naravno da ti nije rekla kad je znala kako ćeš reagovati.
Zašto tebi to smeta kad je vama lepo zajedno i kad ti je posebna?
Je l' sad izgubila vrednost u tvojim očima?
Zaboravi to ko je bio sa njom pre, misli na to kako samo ti možeš sada da budeš sa njom, a ostali mogu da se pojedu od muke!

:)
Ne maltretiraj devojku, izgubićeš je.
A sledeća će imati bar četvoricu pre tebe, pa tek onda nećeš moći da svariš...
:p hehehe
 
Ovako izlozicu svoj problem, ako ga tako mogu nazvati...
Hodam vec skoro godinu dana sa djevojkom, vidjamo se svaki dan, i u zivotu mi sa nekim nije bilo tako lijepo i nisam se tako lijepo slagao... Prije mene hodala je dugo s jednim momkom koji joj je bio "prvi"... Cak smo na pocetku imali i neke svadjice zbog njega, ali eto prebrodili smo to... Poslije njega bio je jedan drugi tip s kojim je hodala nekih dva i pol mjeseca... Danas sam saznao da je spavala i s njim a meni je lagala iako sam je u par navrata to pitao jer mi je bilo sumnjivo... Ono sto je problem je da je meni to stvarno tesko svariti ali ne znam sta da uradim jer stvarno je volim, i mozda ce zvucati malo previse samouvjereno vjerujem da i ona stvarno voli mene, jer mi je to do sad dokazala milion puta na milion nacina... Mislim sve sto sam mogao u zivotu pozeljeti od veze imao sam s njom ali eto saznao sam da mi je to krila, navodno jer se bojala da ce me izgubiti... Ne znam sta sad da radim, mislim nije mi prva cura pa da sam ono zatelebesan tinejdzerski, vec tacno osjetim razliku izmedju ove veze i svih prethodnih... Jenostavno tako sve dobro funkcionise i sex i razgovor i uopste nas odnos je ono vise nego super, svi nam djele komplimente kako smo najzaljubljeniji i najskladniji par u mjestu, ali ovo me bas pogodilo i sad me interesuje ima li neko neki savjet za mene... Da li da pokusam to izvuci ili ne, iako znam da cu se odluciti za ovo prvo...


Da ih je imala preko 20 ja bi te razumeo da se bojis za svoja jaja, da ne dobiju nekakvu zarazu i osuse se ili jos gore smanje se.:( Ali koji bi to kreten od decka morao biti da bude sa curom dva meseca i da je ne istorba. Ja ako je ne bi istorbao nakon dva dana, ne bi je ni gledao vise kao curu, nego kao poznanicu. Sto znaci da bi mi mogla biti cura samo do pola, isli bi u kino, drzali se za ruke i ljubili u obraz.:hahaha:
 
Ovako izlozicu svoj problem, ako ga tako mogu nazvati...
Hodam vec skoro godinu dana sa djevojkom, vidjamo se svaki dan, i u zivotu mi sa nekim nije bilo tako lijepo i nisam se tako lijepo slagao... Prije mene hodala je dugo s jednim momkom koji joj je bio "prvi"... Cak smo na pocetku imali i neke svadjice zbog njega, ali eto prebrodili smo to... Poslije njega bio je jedan drugi tip s kojim je hodala nekih dva i pol mjeseca... Danas sam saznao da je spavala i s njim a meni je lagala iako sam je u par navrata to pitao jer mi je bilo sumnjivo... Ono sto je problem je da je meni to stvarno tesko svariti ali ne znam sta da uradim jer stvarno je volim, i mozda ce zvucati malo previse samouvjereno vjerujem da i ona stvarno voli mene, jer mi je to do sad dokazala milion puta na milion nacina... Mislim sve sto sam mogao u zivotu pozeljeti od veze imao sam s njom ali eto saznao sam da mi je to krila, navodno jer se bojala da ce me izgubiti... Ne znam sta sad da radim, mislim nije mi prva cura pa da sam ono zatelebesan tinejdzerski, vec tacno osjetim razliku izmedju ove veze i svih prethodnih... Jenostavno tako sve dobro funkcionise i sex i razgovor i uopste nas odnos je ono vise nego super, svi nam djele komplimente kako smo najzaljubljeniji i najskladniji par u mjestu, ali ovo me bas pogodilo i sad me interesuje ima li neko neki savjet za mene... Da li da pokusam to izvuci ili ne, iako znam da cu se odluciti za ovo prvo...

Ostavi je,odma sada odma,to je najbolje za tebe.Poslušaj Lautnera.
 
Neka njena prošlost ostane tamo gdje joj je i mjesto: U prošlosti! I ne čeprkaj po tome već živi u sadašnjosti,jer čemu stvarati probleme kojih zaista nema.
I šta mijenja ako je imala prije tebe jednog,dva ili osam muškaraca,u čemu je tu problem?Takve stvari nemoj da brojiš.
 
1. ti si konzervativan kao konzerva i posesivan
2. ona je sklona laganju i labilna licnost

1+2= pozoriste u kuci.....
Ma to su deca, vidiš. Nije smela da mu kaže, vidi da je konzervativan. A verovatno i malo mesto, zatucana sredina.

jel se ti zabavljash sa brojem momaka sa kojima je spavala pre tebe...ili s njom??
ok...nije u redu shto je tako postupila...ali ogromna vecina devojaka krije pravi broj...
i tek posle odredjenog vremena ti mozda prizna...
ako ti je ok s njim...opusti se...i uzivaj... ;)
Ne znam zašto većina devojaka krije pravi broj:think:.
MOžda zato što postoje muškarci koji ih na osnovu toga odbacuju ili prihvataju.
Svaki bi hteo iskusnu devojku, ako ne zna nešto, ili nije se izveštila, on nađe sa strane. A ako je devojka imala (u ovom slučaju 2 momka), onda je i to problem.


Npr. Želim kkurvu u krevetu, ali da je nevina bila pre mene.
Zato treba imati potpune veze, sa kompletnim ličnostima koje vas neće traumirati i ostavljati vam kompekse...
 
Ma to su deca, vidiš. Nije smela da mu kaže, vidi da je konzervativan. A verovatno i malo mesto, zatucana sredina.


Ne znam zašto većina devojaka krije pravi broj:think:.
MOžda zato što postoje muškarci koji ih na osnovu toga odbacuju ili prihvataju.
Svaki bi hteo iskusnu devojku, ako ne zna nešto, ili nije se izveštila, on nađe sa strane. A ako je devojka imala (u ovom slučaju 2 momka), onda je i to problem.


Npr. Želim kkurvu u krevetu, ali da je nevina bila pre mene.
Zato treba imati potpune veze, sa kompletnim ličnostima koje vas neće traumirati i ostavljati vam kompekse...

:D i sta, da bi ocuvala vezu sa konzervom resenje je laganje???....ma ona voli da muti.....missim, sta njega briga ili ikoga???....ako zelis kazes, ako ne, ma sta ima koga da boli uvce????....
 
Ma to su deca, vidiš. Nije smela da mu kaže, vidi da je konzervativan. A verovatno i malo mesto, zatucana sredina.


Ne znam zašto većina devojaka krije pravi broj:think:.
MOžda zato što postoje muškarci koji ih na osnovu toga odbacuju ili prihvataju.
Svaki bi hteo iskusnu devojku, ako ne zna nešto, ili nije se izveštila, on nađe sa strane. A ako je devojka imala (u ovom slučaju 2 momka), onda je i to problem.


Npr. Želim kkurvu u krevetu, ali da je nevina bila pre mene.
Zato treba imati potpune veze, sa kompletnim ličnostima koje vas neće traumirati i ostavljati vam kompekse...

ne znam zashto kriju...verovatno dok ne skontaju kakav je tip...i provale da mu to u stvari nece predstavljati problem...ili,ako misle da ce biti frke...nastave da taje...
shta god da je u pitanju...iskreno...zaboli me kita...jer, konkretno meni, nikada nije to smetalo...niti me je interesovalo neshto mnogo...

a i znash kako se kaze...dusho...pa pre tebe sam imala samo jednog... ;)
 
Prvo, ako pita, to već nešto govori o njemu. Pitanje je glupo. Može se skontati ako upoznaš osobu dobro, otprilike, da li voli da menja, da li je imala sreće u ljubavi, neku stabilnu vezu... Ali koga zanima tačan broj, to je bezveze...
Postavljač teme tako razmišlja jer je dete još...
 

slazem se...
ali zar devojka nije na kraju rekla s koliko je bila...znachi da nije bash laz u pitanju...
osim,ako mu nije rekla da su u pitanju 2 kurrca...chisto da bi on prestao da je ispituje vishe...a u pitanju je mnogo veca cifra...

@postavljach teme: batice...verovatno je pola vasheg mesta preshlo preko nje...kad vam se sad dive...tj. dive se tebi...kako mozesh da predjesh preko svega...a ti toga nisi ni svestan... :hahaha:
 
Da ih je imala preko 20 ja bi te razumeo da se bojis za svoja jaja, da ne dobiju nekakvu zarazu i osuse se ili jos gore smanje se.:( Ali koji bi to kreten od decka morao biti da bude sa curom dva meseca i da je ne istorba. Ja ako je ne bi istorbao nakon dva dana, ne bi je ni gledao vise kao curu, nego kao poznanicu. Sto znaci da bi mi mogla biti cura samo do pola, isli bi u kino, drzali se za ruke i ljubili u obraz.:hahaha:
Znači 20 je kritičan broj :D
 

Back
Top