Halo, halo Rastko....
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Halo, halo Rastko....

Stara legenda BLAJBI (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    57
    Reputaciona moć
    2449

Podrazumevano Halo, halo Rastko....

Citam price o wonder kindu, dvanaestogodišnji Rastku Pocesti i ne mogu cudu da se nacudim: PA NIJE MOGUCE DA SU SRBI BAS TOLIKO NAIVNI!?

Zar vi VERUJETE da jedno DETE moze tako dobro da poznaje politicku scenu i uzrocno-posledicne odnose u drustvu kao i njihovu istorijsku podlogu?

Sad mi nije cudo da vi verujete u Vange, Tarabice i koje kakve prorocnice i krajeve sveta (kojih sam ja vec nekoliko u zivotu preziveo)...

Zar vi ne shvatate da to neko UBACUJE nesto sto navodno kaze jedno DETE da napravi jos vecu zbrku medju Srbima?

Posto ja vidim da je Rastko OVDE PRISUTAN na forumu, POZIVAM GA NA JEDNU POLITICKU DISKUSIJU SA MNOM NA NETU, NARAVNO SA UKLJUCENIM KAMERAMA, pa da vidimo da li je njemu STVARNO politika Srbije toliko poznata ili to sve neko stariji pise u njegovo ime!

Ili neka ucuti za uvek.
    "Dva najbolja prijatelja u zivotu su ti ogledalo i senka: ogledalo te nikada ne laze, a senka nikada ne napusta!"

Zaslužan član goxy (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

Podrazumevano Re: Halo, halo Rastko....

Citat Original postavio Blajbinger Pogledaj poruku
    Citam price o wonder kindu, dvanaestogodišnji Rastku Pocesti i ne mogu cudu da se nacudim: PA NIJE MOGUCE DA SU SRBI BAS TOLIKO NAIVNI!?

Zar vi VERUJETE da jedno DETE moze tako da poznaje politiku scenu i uzrocno-posledicne odnose u drustvu kao i njihovu istorijsku podlogu?

Sad mi nije cudo da vi verujete u Vange, Tarabice i koje kakve prorocnice i krajeve sveta (kojih sam ja vec nekoliko u zivotu preziveo)...

Zar vi ne shvatate da to neko UBACUJE nesto sto navodno kaze jedno DETE da napravi jos vecu zbrku medju Srbima?

Posto ja vidim da je Rastko OVDE PRISUTAN na forumu, POZIVAM GA NA JEDNU POLITICKU DISKUSIJU SA MNOM NA NETU, NARAVNO SA UKLJUCENIM KAMERAMA, pa da vidimo da li je njemu STVARNO politika Srbije toliko poznata ili to sve neko stariji pise u njegovo ime!

Ili neka ucuti za uvek.
    Ovo ko da ga pozivaš na venčanje
    Šalu na stranu,mali je zasteašujući s onom kosicom
    Myles Bennett Dyson

Veoma poznat Enchanted (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

Podrazumevano Re: Halo, halo Rastko....

Sve to rešite na pp sa njim ili sa osobom koja koristi taj nalog.

Slične teme

1. HALO!?
    Autor Protektor u forumu Video igre
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 22.09.2008., 20:11
  2. halo ton
    Autor cakana666 u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 12.09.2008., 23:14
  3. Halo 2
    Autor Šakal u forumu Video igre
    Odgovora: 2