Internet ljubav

Nadya:
inspirion:
Samo vatate strance.A mi?
:D

Vi 'vatajte strankinje, samo za nesto drugo! :wink:
Nije problem u tome sto su stranci bolji, nego sto ovi ovde ne valjaju. Dobro i ja sam preterala, nisu bas svi losi. Ali znas, nekako se ovde sve crno gleda niko nekako da krene da napravi nesto, svi u nekim problemima. Prosto ne mogu da se setim kada sam videla nasmejanog momka negde u gradu.
By the way, momak koga sam srela ne da nije iz Evrope neko je iz jedne zemlje za koju sam ja pre toga mislila da nema ni telefon a kamoli kompjuter.
Eh, to je sad stvar mog neznanja.
A to sto ume da radi i stvara to je odraz njegovog pozitivnog stava prema zivotu. Usput da vam kazem i to da zaista nisam srela nikoga pre toga ko ume toliko paznje da posveti zeni. Lucky me :D
 
Blago tebi,kraljice :D

A jedan decko (upoznavanje preko neta) koji tvrdi da je jako zaljubljen u mene, do ludila i da me voli , je trazio da mu posaljem sliku (ali ne prvi put)! I slika je, ne da se hvalim, ali jedna od odabranih! I znate sta mi je odgovrio? Spazio je sat na ruci, koji se jedva vidi, ne znam ni kako je skontao da je swatch, i pitao me gde sam ga kupila? :?
To je tako nevazno i nevidjlivo u odnosu na celu sliku, i kako to da shvatim?
 
E bas mi je zao sto ti se to desilo, kakav kreten da bas spazi sat. Znas sta je ovaj moj primetio kada je video moju sliku : plave oci. A slika nije bila bas neka, nekako mi se nije dalo da odaberem neku da ga fasciniram. A tek kad smo poceli da koristimo web kameru, Wow to je prvo sto sam cula :D
Puno srece, bas si mi simpaticna. I nemoj niko da te razuverava da ljubav preko neta ne postoji, postoji
ali kao i u stvarno zivotu retko se srece.
Odoh da procitam jos nesto za ispit pa me ceka moji dragi :D
Ja sam verovatno jedna od retkih osoba kojoj je ljubav inspiracija za ucenje :)
 
Iskreno, nije me mnogo povredilo, jer ja na njega ne gledam tako, ustvari jedno vreme mi je bilo mutno, ali sad sam sigurna da me cak i nervira, a jos vise da to nije ljubav o kojoj mi prica da je oseca prema meni!

Ali, sva sreca tu jedan drugi...On je prvi decko koga sam upoznala preko neta,i do prosle godine bio i jedini. E pored njega, se stvarno osecam kao andjeo... On se odusevi kad mi glas cuje...

Ma uzivaj, i treba a ti to bude podstrek za ucenje!

Poz,
 
apotekarka:
Ja sam se strašno zatelebala u jednog malog koga naravno nikad u životu nisam videla i dopisivali smo se svakog dana i noći satima i satima. Onda mi je nešto pao sistem pa sam pala u predinfarktno stanje i dobila tri napada panike dok mi muž nije pobrisao viruse ili šta je već bilo a on je ispričao svim našim prijateljima kako imam virtualnog dečka i kako patim kad se ne dopisujem sa njim pa su me svi zayebavali :wink: :lol:
I sad me nekad podyebava kad se ućutim, u fazonu: "Jel ti se javlja dečko","Idi ispričaj se sa dečkom, nemoj da si tužna", "Moram da uplatim internet, neću da uskraćujem ženi dečka" i taaakooo.... :wink: :lol: :lol: :lol:

ZNAO SAM DA ME SPOMINJES STALNO :lol: :lol: :lol:
 

Znate sta,moja ortakinja je jednom bila do usiju zacopana u jednog lika sa neta,ali on je ispao *****,nije "imao vremena" da se vidi sa njom i sad se jos nisu upoznali,posle skoro 2 godine dopisivanja. znaci brooka!!! ali ja sam se dopisivala sa jednim deckom,tj i sad se dopisujemo,treba da se vidimo za koji dan,bas je sve super i slika je lepa i jedva cekam!!! tako da,u sustini,sve zavisi na koga naidjete... mozete naici na svog princa na belom konju,ali i na zabu,koja ceka na vas poljubac... :) u svakom slucaju,SRECNO!!!! pozdrav...
 
Internet ljubav je veoma moguca i istinita ma koliko god to nekome izgledalo apsurdno ali imate vise primera gdje je pocetak takve ljubavi najvise se zavrsavalo u braku i zato vjerujm cvrsto vjerjem u internet ljubav.
Smatram ako si kao osoba iskren ili iskrena takav ces biti i preko tog irca.pal talka,msn ili yahoo msg ako ti je stalo da budes sa tom osobom.
 
znate li koliki procenat ljudi u Srbiji ima pristup internetu?

MAKSIMALNO 15% stanovnistva(podatak iz "sveta kompjutera",doduse od pre nekoliko brojeva).....i od toga nekih 5-6 % koristi internet iskljucivio profesionalno jer im treba zbog posla,a ovih preostalih 7-8 % su aktivni korisnici(medju kojima su,verovatno,clanovi ovog foruma)

tako da ta "internet ljubav" je idealna prilika za neke potencijalne udavace,koje hoce da odu odavde u "beli svet"(kao one "neveste" koje iz zemalja bivseg SSSR-a,odlaze u USA)

svaka cast onima koji su se tako upoznali,ali svi bi trebalo da se sloze da je,gledati nekog u oci i pricati UZIVO JEDNA stvar,a pisati neke recenice,i ziveti u nekim iluzijama DRUGA stvar.......
 
Knight,to za devojke iz bivse SSSR si u pravu,ali ako ne mogu u Ameriku,nikako nije losa opcija Finska Svedksa ili Norveska.Tako lako navlace ljude.

Ali ako ostavis to po strani ipak je internet samo jedan od nacina na koji se parovi upoznaju.
Nema pravila.
 
Dont_Break_The_Oath:
Knight,to za devojke iz bivse SSSR si u pravu,ali ako ne mogu u Ameriku,nikako nije losa opcija Finska Svedksa ili Norveska.Tako lako navlace ljude.

Ali ako ostavis to po strani ipak je internet samo jedan od nacina na koji se parovi upoznaju.
Nema pravila.


KAKO GOD OKRENES DOBICES SAMO TO DA JE PRAVILO JEDNO
A TO JE PRAVILO DA NEMA PRAVILA JESAM LI U PRAVU KO KAZE DA NISAM spici cu ga SA PING PONG LOPTICOM
LOL
 

Back
Top