Ugo Čaves od sada na Tviteru

gost 186661

Elita
Poruka
24.166
Predsednik Venecuele Ugo Čaves počeo je da koristi društvenu internet mrežu Tviter, kao sredstvo borbe protiv svojih protivnika.
Ministar za javne radove Diosdado Kabeljo rekao je da je za Čavesa otvoren račun na Tviteru pod imenom chavezcandanga (kandanga je reč koja u više latinoameričkih zemalja ima značenje đavo) i da na njemu radi specijalni tim, javio je AP.
Pre nego što je socijalistički venecuelanski predsednik sinoć počeo da "tvituje", već je imao više od 18.000 sledbenika.
Čavesa, koji je nedavno doživeo pad popularnosti zbog recesije i sve veće inflacije, često nadmudruju protivnici koji su aktivniji na internetu od njegovih sledbenika.
Kabeljo je u ponedeljak najavio da Čavesove pristalice planiraju da preuzmu dominaciju nad društvenim internet mrežama poput Tvitera i Fejsbuka.
"Opozicija misli da ima apsolutnu kontrolu nad društvenim mrežama. Oni misle da su Tviter i Fejsbuk njihovo vlasništvo. Ali mi se borimo i uskoro će sedam miliona nas biti na Tviteru", rekao je on, dodajući da će Čavesove poruke na Tviteru imati oznaku "od našeg komandanta".
Čaves, koji se nalazi na vlasti od 1998. godine, poznat je po skoro svakodnevnim govorima na televiziji i radiju, koji traju satima.
http://www.blic.rs/Vesti/Svet/187071/Ugo-Caves-od-sada-na-Tviteru


Ето западни борци за права 150 милијона Руса скупили за месец 37000 којекаких потписа.

Za mesec i po ruska opozicija preko interneta prikupila 37 hiljada potpisa za smenu premijera Vladimira Putina, ali se pokazalo da je svaki šesti „otporaš“ stanovnik SAD-a, Novog Zelanda, Izraela, Kanade...

Кад вамо неки полуписмени диктатор брез подршке запада скупијо 18000 потписа.А синоћ почо.
Иначе у ту Венецуелу има становника једно пет пута мање но у Русију.
 
Добар маркетиншки потез Чавеза а уједно и добра реклама за Твитер који има тенденцију да престигне Фејсбук.
Зато и јесу сваки дан новине пуне светског и белосветског "џет сета"чије су фотографије "процуреле"на Твитеру или су на свом профилу оставили неки коментар који ваљда треба да изазове саблазан код шире публике.
 
Pa i to sto kazes, ja mislim da njemu nije potreban niko da bi imao sex, covek se verovatno najvise lozi sam na sebe...Svrsava kada gleda sebe u ogledalu...:mrgreen:
Значи, не мислиш да би било комбинације са тим самозадовољним егоистом? Има Аздејко ома да га скине са листе пожељних загонџија.
 

Back
Top