PRICE O ATENTATU--sta je pozadina...???

Ma Evropa i Amerika imaju ovde svog rezervnog igraca, sad je on za njih mozda i igrac no1 - Cedimir Jovanovic... realno gledano, kao sto je od ubistva Djindjica najvise profitirao Boris Tadic... preuzeo stranku, postao neprikosnoveni lider u njoj, postao predsednik Srbije i to u dva mandata... isto tako najveci gubitnik tada bio je Cedomir Jovanovic, koji je iz DS oteran kao ker, morao da krece malte ne od nule, da osniva novu partiju, da se bori da perdje izborni cenzus... znaci sada bi opet taj isti Cedomir Jovanovic imao najvece koristi od ubistva Tadica.... veci deo clanova DS bi ga prihvatio kao lidera pa bi ili presli u njegovu stranku ili bi se LDP i DS utopili jedna u drugu sa Cedom kao predsednikom stranke i svim onim sto uz to ide! Drugi manji deo DS bi se verovatno preselio kod Tome i Kostunice a najmanji bi ostao ono sto bi DS trebalo da bude i prosao isto kao gradjanski savez Srbije!

Znaci kao sto je najvece koristi od ubistva Zorana Djindjica imao Boris Tadic, najvece koristi od ubistva Borisa Tadica imao bi Cedomir Jovanovic, a sta ce biti videcemo!

a posto su se pojavile grdne pare tamo kod nekog...???
 
a jos pristaje na sve sto trazi zapad...da nije on poslao poruku na facebuk..

U opste me ne bi zacudilo da je neko od Cedinih ili neko od njegovih unutar DS napravio tu grupu na Fejsu i jedni i drugi i treci su mi sumnjivi... treci su Tadicevi jer i njima ide u prilog skretanje paznje javnosti sa drugih tema! Ne bi me zacudilo ni da su neki iskreni postovaoci Djindjica to uradili jer im se mozda Tadic smucio!
 
U opste me ne bi zacudilo da je neko od Cedinih ili neko od njegovih unutar DS napravio tu grupu na Fejsu i jedni i drugi i treci su mi sumnjivi... treci su Tadicevi jer i njima ide u prilog skretanje paznje javnosti sa drugih tema! Ne bi me zacudilo ni da su neki iskreni postovaoci Djindjica to uradili jer im se mozda Tadic smucio!

tadic se nije smucio samo sarajevu i istambulu, to je njihov drug, srbima se smucio odavno
 
Ево господо и даме...Извинте ако сам некога прескочио...
Послушајте оно о чему сам говорио и биће вам све јасно....
ИСТОРИЈА СЕ ПОНАВЉА.
:rtfm:

da je ovako govorio 90-tih...nikad milosevic ne bi pobedio...ali nikad ga zapad i ne bi doveo na vlast u srbiji...promenio je pricu posle posete americi i sebi presudio...
 
U opste me ne bi zacudilo da je neko od Cedinih ili neko od njegovih unutar DS napravio tu grupu na Fejsu i jedni i drugi i treci su mi sumnjivi... treci su Tadicevi jer i njima ide u prilog skretanje paznje javnosti sa drugih tema! Ne bi me zacudilo ni da su neki iskreni postovaoci Djindjica to uradili jer im se mozda Tadic smucio!


Па,нормално.
Зар другосрбијаши онако крезави,прљави и неписмени да отварају групе по интерњету?
:mrgreen:
 
U opste me ne bi zacudilo da je neko od Cedinih ili neko od njegovih unutar DS napravio tu grupu na Fejsu i jedni i drugi i treci su mi sumnjivi... treci su Tadicevi jer i njima ide u prilog skretanje paznje javnosti sa drugih tema! Ne bi me zacudilo ni da su neki iskreni postovaoci Djindjica to uradili jer im se mozda Tadic smucio!

dobro razmisljanje...
 
STA MISLITE KOLIKO LI SADA LJUDI IZ SLUZBI SRBIJE PRECITAVAJU INTERNET...???? pa pokrijte 24 sata...pa onda nek kaze neko da se ovakvim pricama ne iscrpljuju sluzbe...

Знаш колико ме боли таки, што тамо неку читају
шта пишем овде...Ако мисле да је главна опасност за Боту
на неком форуму...онда...еби га...
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
poslednjih dana smo suoceni svakodnevnim pricama o mogucem atentatu na predsednika srbije...podsecana radi--krenulo je od pretnji crnogoraca u trbinju,pa oruzje na avali i otvaranje tornja,pa sad na facebuku....davno sam ucio o obezbedjenju licnosti i pripremi atentata---ali ove price bi stvarno mogle biti pripreme za nesto vece....samo me brine sto su plasirane iz DS-a...ovo sto ja znam znaju i ljudi u predsednikovom obezbedjenju...pa se ja sad pitam---sta se krije stvarno iza ovih prica ..???

Pa:think:

ima svega pomalo!

Prvo,skretanje paznje na sebe,da bi i dalje zamajavali narod,i prikrili sopstvenu odgovornost za katastrofalno stanje u drzavi na svim poljima!

Drugo,preventivno uvodjenje diktature,beznadja i straha,kroz razne glupe smicalice!

Trece,pravdanje za trosenje drzavnih para za kupovinu raznih luksuznih limuzina,opreme itd,a sve to uz masnu proviziju,dok narod stoji na i onako bednim i zamrznutim platama,tj ''srecnika'' koji jos imaju kakvo-takvo zaposlenje!


Ima toga jos koliko volis,ali cinjenicna i realna konstatacija je,da su za nepune 2 godine vlasti,urnisali sve sto su mogli!

Ovakva posast,nije zapamcena ni za vreme Slobe,ni sankcija,ni bombardovanja!
 

Back
Top