Mesiću prete smrću "četnici i ustašoidi"

Halix

Elita
Poruka
16.206
Mesiću prete smrću "četnici i ustašoidi"

BIVŠI HRVATSKI PREDSEDNIK PRIJAVIO SLUČAJ POLICIJI

ZAGREB - Bivši predsednik Hrvatske Stjepan Mesić prijavio je policiji da mu "četnici i ustašoidi" upućuju pretnje smrću, piše Jutarnji list. "Meni prete ustašoidi i četnici, a to je dokaz da sam na pravom putu. Nikada se ustaše i četnici nisu borili jedni protiv drugih, nego samo protiv partizana. Četnici i ustaše se oduvek dobro slažu, pa i sada kad mene napadaju", rekao je Mesić.

On je dodao da se ne plaši pretnji, jer, kako je objasnio, ako odluče da vas ubiju, ubiće vas.

Pretnje Mesiću upućene su internetom, a njegovo obezbeđenje prijavilo je redovnim putem policiji postojanje grupe "Smrt Stjepanu Mesiću" formirane na društvenoj mreži "Fejsbuk".

U grupu se, navodno, učlanilo nešto manje od 5.000 ljudi, od kojih je većina s Kosova.

Pretnje internetom nisu jedine, jer je bivši predsednik Hrvatske poslednjih dana dobio i nekoliko pisanih i telefonskih.

Policijski stručnjaci za kompjuterski kriminal nastoje da ustanove ko je i kada formirao
grupu na "Fejsbuku", a ukoliko bude potrebno, zatražiće i saradnju Interpola.

http://www.glas-javnosti.rs/clanak/...4-2010/mesicu-prete-smrcu-cetnici-i-ustasoidi
 
Bezi Stipe (Stevane)prema Srbiji gazi,
da AZIL dobijes u "Lazarevic Lazi":)))
Bezi Stipe(Stevane)kako ti je volja,
Srbija je od hrvatske i sigurnija i bolja,
da te stite oni sto si pljuvo,
u momentim kakoj vetar duvo.
Velika je nate pala hajka,
sto te Srpska odgojila Majka,
i krstila u Srpskome Hramu,
da ne gazis po ljudskome sramu,
sad se vidi sta si sve radio i
zahvalan Srpskoj Majci bio!??

:hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top