Najromanticnije mesto u gradu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Guardian

Zainteresovan član
Poruka
456
Pisao sam u jednoj temi o tome kako mi devojka ide u Ameriku na mesec dana. Razmisljajuci kako bi izgledao nas poslednji date pred put dobio sam ideju da je vodim na neko tiho, romanticno mesto...
Isto tako mi pade na pamet da otvorim raspravu s tom temom:

Koje je po vama najromanticnije mesto u gradu?

(kafic, neko mesto sa lepim pogledom na grad, pogledom na zvezde...cega god se setite)
 
Lord of Chaos:
Restoran 'Veciti mladozenja' na Crvenom krstu, jeftina klopa, jeftina muzika, nadrkani konobar..... :lol:

E LORDE, majke mi si kreten... Lik pita za romanticno mesto jer taj sastanak mozda moze da znaci nesto presudno u vezi, mozda se njegova veza i veza njegove devojke poboljsa zbog samo tog jednog izlaska, tako da ako ne znas, ne se_ri :evil:
 
snake:
Lord of Chaos:
Restoran 'Veciti mladozenja' na Crvenom krstu, jeftina klopa, jeftina muzika, nadrkani konobar..... :lol:

E LORDE, majke mi si kreten... Lik pita za romanticno mesto jer taj sastanak mozda moze da znaci nesto presudno u vezi, mozda se njegova veza i veza njegove devojke poboljsa zbog samo tog jednog izlaska, tako da ako ne znas, ne se_ri :evil:

Hehehehehehehehehehe, Snake, bas ti hvala.... :twisted: Guardian, reci da si mi uzeo za zlo.... :roll:
 
Guardian:
Pisao sam u jednoj temi o tome kako mi devojka ide u Ameriku na mesec dana. Razmisljajuci kako bi izgledao nas poslednji date pred put dobio sam ideju da je vodim na neko tiho, romanticno mesto...
Isto tako mi pade na pamet da otvorim raspravu s tom temom:

Koje je po vama najromanticnije mesto u gradu?

(kafic, neko mesto sa lepim pogledom na grad, pogledom na zvezde...cega god se setite)
Pored Kanadske ambasade club ......neznam tacno naziv ali odvojene kozne sofice, bazen u basti, na nekoliko nivoa. Perverznooooo
 
Lord of Chaos:
snake:
Lord of Chaos:
Restoran 'Veciti mladozenja' na Crvenom krstu, jeftina klopa, jeftina muzika, nadrkani konobar..... :lol:

E LORDE, majke mi si kreten... Lik pita za romanticno mesto jer taj sastanak mozda moze da znaci nesto presudno u vezi, mozda se njegova veza i veza njegove devojke poboljsa zbog samo tog jednog izlaska, tako da ako ne znas, ne se_ri :evil:

Hehehehehehehehehehe, Snake, bas ti hvala.... :twisted: Guardian, reci da si mi uzeo za zlo.... :roll:

Uh, pa ne znam dal cu ovo moci da ti oprostim :wink: Mozda cu morati da te polijem pivom :D :wink:
 
Tema ti je fantasticna. Ali ako neko na forumu razglasi koje je mesto romanticno, ono uskoro nece bti takvo :D To moze mozda da se kaze ponekoj osobi (istina, sa mogucim istovetnim efektom), ali mnogo vas je bre :lol: A naravno... ja mogu biti objektivan sto se pitanja tice, ali sto se subjektivnosti tice, da li bi ikome K-klub (sa ODVRATNIM konobarima, u rangu onih na Zelenom Vencu gde je svirao Divnomir i Futa bend...) bio najromanticnije mesto u gradu? Da li zaista atmosfera pravi mesto najromanticnijim, ili pak neki dogadjaj, koji se desio samo tebi?

Auu... covek lepo pitao, a ja pricam gluposti. Pa dobro, od restorana mi se mnogo svidja Kosuta (na prilazu Kosutnjaku), a kafic... slabo izlazim po njima, pa im ne znam nazive, ali tu je poslednji splav ka Zemunu (plave boje) kad ides obalom :D Bolcevita nije losa (ispod Kalemegdana (tacnije: Pobednika (reci devojci da ne dize glavu gore :D)), na obali), ali je prilaz katastrofalan, ni kolima, ni prevozom, ni peske... Ali da je romanticno jeste. Za Kalemegdansku terasu je neko vec rekao.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top