Лаки је мало нервозан......

Predsednik NS Velimir Ilić, koji je nedavno fizički pretio portparolu DS, kaže da „ne može da veruje da se u 21. veku predsednik Srbije ponaša nedemokratski i necivilizovano i preti opoziciji"

Sramota me je što imam predsednika koji mi preti da, iako se pošteno bavim politikom, nikada neću doći na vlast i neću da pobedim. Sramota me je i nemoj da me tera u mržnju, jer mi ne mrzimo nikoga - navodi Nikolić u pismenoj izjavi.

...iz istog clanka.
Ovo kao da se prostituke zale sto imaju jednu,glavnu koja im uzima procenat zato sto je draza podvodacu...
 
Predsednik NS Velimir Ilić, koji je nedavno fizički pretio portparolu DS, kaže da „ne može da veruje da se u 21. veku predsednik Srbije ponaša nedemokratski i necivilizovano i preti opoziciji"

Naravno, kad kaze Velimir Ilic, to mora da je tako... Velja je hteo da kaze da vec kad pretis nekome onda to radis civilizovano, pomenes kulturno da ces pustiti pse na njega :hahaha:
Da se razumemo, svi su oni ista bagra, i Tadic i Nikolic, Srbiji nece krenuti bolje dok ne dodje neka nova stranka na vlast, tj ljudi koji nikad do sad nisu bili na vlasti... Ali pozeljno bi bilo da to budu imucni ljudi, onda ne bi imali zelju da kradu...
 
boris-1.jpg


Na prvi pogled se vidi demonkratski karakter ovog čoveka.
Po Ustavu Srbije Predsednik ima malo veću ulogu od fikusa.
A šta on radi? Pregovara o granicama sa Ivom i Harisom,
nudi podelu KiM, rasprodaje zemlju, sramoti je na svakom koraku,
radi na tome da Ganić ne bude isporučen Srbiji, nudi hrvatima povlačenje tužbe
donosi nebulozne rezolucije, ma ne mogu više da nabrajam
Za permanentno kršenje Ustava, u pravnoj državi, bi odavno bio smešten u ''instituciju''.
 
Борхан Тачић свечано изјављује,у маниру великог говорника и,нажалост малог државника
да народ нема права да изабере неког другог сем њега и његове жуте секте.
Народе Србије,он ће се борити свим расположивим средствима да остане на власти,
јер је њему власт једина дрога,од које,или боље речено на којој ће умрети.
 

Back
Top