Muskarci su svi isti

napuseni

Početnik
Poruka
12
Uvek sam mislio da sam drugaciji od ostalih i kako necu varati zensku (varao sam druge ali nju ne). Vec godinama smo zajedno i sada kako je otisla na odmor (2 meseca) ja je prevario sa dve zenske.
Jedna starija tri godine od mene (lose se ljubi i sl. ali osmeh i njene oci nadoknade sve to, plus ima svoj biznis). Druga 6 godina mladja (u se..u savrsena ali pije i pusi travu kao da ce umreti sutra pa je briga). Sada me obadvje ganjaju i hoce da napustim moju zensku (11 godina zajedno). Da, znale su za nju cak sta vise obadvje su mi rekle kako su one: Same, bez ikoga i bas ih briga za sve. Da mi je to netko rekao kad sam bio u skoli ja bih se onesvestion. San snova vecine ljudi.
Sve u svemu mi smo svi isti. Neki muskarci bolji od drugih ali sve se svodi na zenu. Ja si ne mogu pomoci ja ih obozavam. Ahh. :lol: :lol: :D
 
Kada sam videla naslov teme, pomislila sam "Evo jos jedne ogorcene devojke u nizu mnogih, koja zeli da pljuje po svim muskarcima, i da se time utesi zbog razocarenja koje je dozivela..." i taman sam se (kao veoma iskusna 8) ) spremila da kazem "Ma, niiiiiisu... :wink: Ima divnih i dobrih i ovakvih i onakvih". Kad ono - :shock: iznenadjenje :shock: ! Muskarac postavio temu! :shock: E, sad stvarno ne znam sta da kazem. :?
Jeste li svi isti? :idea:
 
Snezna_kraljica:
Kada sam videla naslov teme, pomislila sam "Evo jos jedne ogorcene devojke u nizu mnogih, koja zeli da pljuje po svim muskarcima, i da se time utesi zbog razocarenja koje je dozivela..." i taman sam se (kao veoma iskusna 8) ) spremila da kazem "Ma, niiiiiisu... :wink: Ima divnih i dobrih i ovakvih i onakvih". Kad ono - :shock: iznenadjenje :shock: ! Muskarac postavio temu! :shock: E, sad stvarno ne znam sta da kazem. :?
Jeste li svi isti? :idea:

Ма, он се то само хвали... :wink:
 
Kako jos niste naucili da su svi muskarci skloni prevarama, lazima, optereceni seksom, opsednuti svojim alatkama, bezobzirni, nepazljivi, sebicni...
a sve zene koristoljubive, pokvarene, lazljive, prevrtljive, opsednute time da se dobro udaju, materijalisticki nastrojene...
Ih, koliko toga ima! Samo pretrcite po Forumu!
 
Snezna_kraljica:
Kada sam videla naslov teme, pomislila sam "Evo jos jedne ogorcene devojke u nizu mnogih, koja zeli da pljuje po svim muskarcima, i da se time utesi zbog razocarenja koje je dozivela..." i taman sam se (kao veoma iskusna 8) ) spremila da kazem "Ma, niiiiiisu... :wink: Ima divnih i dobrih i ovakvih i onakvih". Kad ono - :shock: iznenadjenje :shock: ! Muskarac postavio temu! :shock: E, sad stvarno ne znam sta da kazem. :?
Jeste li svi isti? :idea:

Sama kazes da nismo svi isti,zar ne?! :wink:
Dakle,odgovor je-NE! Nismo svi isti!!! 8)
 
gde ti je tu brate ono musko dostojanstvo i nedodirljiost?Otislo s'godinama ili ga nikada nisi imao?
Da,pa svi smo mi pravljeni na jedan isti nacin,pa verovatno,zbog toga jedan podsecamo na drugog,ali to je vec stvar majke prirode
Prevario si devojku,grize te savest,pa da si toliko savestan i da uopste imas savest ne bi je nikad ni prevario,A sam sebe zaliti,to je izraz pacenika,shto iz tvoje price nimalo daje utisak da si jedan od takvih
Druze pa posle je*banja nema kajanja 8)
 
ahah pa prosledi jednu na drugu da se pokrve, zamrze te, i onda idi kod ribe kao nevinashce si tako neshto
moram da se iskazem znate nemam tipa

e vi ljudi shto ste sigurni da necete nikad znaci da ste tu krhki jer sigurni ne osudjuju amin
 
jagodica:
ahah pa prosledi jednu na drugu da se pokrve, zamrze te, i onda idi kod ribe kao nevinashce si tako neshto
moram da se iskazem znate nemam tipa

e vi ljudi shto ste sigurni da necete nikad znaci da ste tu krhki jer sigurni ne osudjuju amin


Ma nije jos naisao na "nagaznu minu". Pa da vidimo majstore kako ces da je "demontiras". Znam kako je, bio sam inzinjerac u JA :wink: UHHHHHHH odvratan osecaj. Bolje da je nikad ne sretnes. Moli Boga, a ako se vec to desi,....IMAAAA DA TE NEEEEEEEEEMAAAAAAAA, AHAHAHHAHAHHAHAHA, AHAHHAHAHHA, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Ovog lika muci savest :) Sto nisi mislio o tome pre nego sto si ***** one dve.Zasto ti razmisljas da li su svi muskarci isti?Ako su svi muskraci isti ,onda su to i zene.I sta ti uopste radis 11 god. u vezi :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ili se zeni ili se obesi.To ti je moj prijateljski savet.Onog trenutka kad budem pomislio da su sve zene ***** kupicu sebi lutku,a devojke ako pomisle da su svi muskarci isti neka kupe sebi plasticnjaka,ako nemaju pretenziju prema svom polu.I te tema "sve su zene *****" ili "svi su muskarci isti" su debilne.Iskreno,ja bih voleo da su sve zene *****,ali ocigledno da nisu.Toliko od mene za sad,hvala :)
 

Back
Top