Мерцедес или БМВ

Који бренд вам је дражи?

  • Мерцедес

  • БМВ


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

ВОДКА

Iskusan
Banovan
Poruka
5.913
Који је од ова два СВЕОБУХВАТНИЈИ у индустрији моторних возила? Дакле не мислим само који прави боље луксузне лимузине, јер и једна и друга фирма су светски врх и пресуђују само нијансе у перформансама и лични афинитети љубитеља аутомобила, мене занима која фирма има ширу лепезу различитих врста моторних возила.
 
Који је од ова два СВЕОБУХВАТНИЈИ у индустрији моторних возила? Дакле не мислим само који прави боље луксузне лимузине, јер и једна и друга фирма су светски врх и пресуђују само нијансе у перформансама и лични афинитети љубитеља аутомобила, ]мене занима која фирма има ширу лепезу различитих врста моторних возила.[/QUOTE

Mercedes
 
Који је од ова два СВЕОБУХВАТНИЈИ у индустрији моторних возила? Дакле не мислим само који прави боље луксузне лимузине, јер и једна и друга фирма су светски врх и пресуђују само нијансе у перформансама и лични афинитети љубитеља аутомобила, мене занима која фирма има ширу лепезу различитих врста моторних возила.

Mercedes.
katanac800m-1.jpg
 
Mercedes ima pojedine klase u svojoj gami koje nemaju konkurenciju.
Bmw radi motore za sportski odeljak MB-a.Zavisi sta ti treba,vec sam napisao na drugoj temi,Mercedes je auto za starije biznismene,u Bmw-u mozes biti i biznismen i kriminalac.MB je auto da se vozi u kravati i odelu,Bmw mozes voziti i u kravati i u trenerci.
Bar ja tako gledam na to.
 

Back
Top