IVICA I BORIS to su sefa dva, volece se ljubice se sve do....................kada???

MuskoSamBre

Iskusan
Poruka
5.530
Ovoj temi ne treba LINK, a nema ni neki predugacak uvod... ono sto je pisac (moja malenkost) hteo da vas pita vidi se vec i u njenom naslovu!

Dakle sta mislite dokle ce Boris Tadic i Ivica Dacic sve zajedno sa njihovim strankama biti u ljubavi?

Kako i zasto su najveci neprijatelji postali najveci prijatelji?

Kako je jedan nelogican pa cak i protiv prirodan politicki blud postao tako prirodan i u tako cvrstom zagrljaju opstaje jos uvek?

Sta je to ili koja je to poluga koja ih je tako cvrsto spojila?

Ko se u toj vezi bolje udao?

Ako se jednog dana veza ipak raspadne, ko ce od njih vise patiti i koga ce raskid vise boleti?

Da li ce imovinu stecenu u tom braku podeliti na ravne casti i dogovorno ili ce morati da rade sudovi?

Da li ce posle eventualnog razvoda poceti da iznose medjusobno isprljani ves i staviti ga na uvid srpskoj javnosti kao sto po obicaju biva kod nas?

Da li ce tada procureti i raznorazne pikanterije iz njihovo zajednickog zivota?

Hoce li mozda neko nekome pokusati da smesti i corku iz ko zna kog razloga?

Kao sto vidite uvod je bio kratak ali je pitanja mnogo... treba da ostavim nesto i za vas, aj pisite, odgovarajte, ogovarajte, pitajte, optuzujte, osudjujte... kad mogu oni mozemo i mi!

Kad njima za njihove izjave, optuzbe, napade, histerije itd. ne trebaju dokazi, ne trebaju ni nama za nase!

Moderaijo, u pravilniku pise da teme trebaju da budu kreativne i da nose licni pecat autora... valjda je to ovo!

I jos nesto na ovoj temi Boris Tadic nije nikakva institucija jer na ovoj temi on nije predsednik Srbije vec Demokratske stranke... slicno vazi i za Ivicu Dacica, na ovoj temi on nije ministar unutrasnjih poslova vec predsednik SPS-a!
 
Ovoj temi ne treba LINK, a nema ni neki predugacak uvod... ono sto je pisac (moja malenkost) hteo da vas pita vidi se vec i u njenom naslovu!

Dakle sta mislite dokle ce Boris Tadic i Ivica Dacic sve zajedno sa njihovim strankama biti u ljubavi?

Kako i zasto su najveci neprijatelji postali najveci prijatelji?

Kako je jedan nelogican pa cak i protiv prirodan politicki blud postao tako prirodan i u tako cvrstom zagrljaju opstaje jos uvek?

Sta je to ili koja je to poluga koja ih je tako cvrsto spojila?

Ko se u toj vezi bolje udao?

Ako se jednog dana veza ipak raspadne, ko ce od njih vise patiti i koga ce raskid vise boleti?

Da li ce imovinu stecenu u tom braku podeliti na ravne casti i dogovorno ili ce morati da rade sudovi?

Da li ce posle eventualnog razvoda poceti da iznose medjusobno isprljani ves i staviti ga na uvid srpskoj javnosti kao sto po obicaju biva kod nas?

Da li ce tada procureti i raznorazne pikanterije iz njihovo zajednickog zivota?

Hoce li mozda neko nekome pokusati da smesti i corku iz ko zna kog razloga?

Kao sto vidite uvod je bio kratak ali je pitanja mnogo... treba da ostavim nesto i za vas, aj pisite, odgovarajte, ogovarajte, pitajte, optuzujte, osudjujte... kad mogu oni mozemo i mi!

Kad njima za njihove izjave, optuzbe, napade, histerije itd. ne trebaju dokazi, ne trebaju ni nama za nase!

Moderaijo, u pravilniku pise da teme trebaju da budu kreativne i da nose licni pecat autora... valjda je to ovo!

I jos nesto na ovoj temi Boris Tadic nije nikakva institucija jer na ovoj temi on nije predsednik Srbije vec Demokratske stranke... slicno vazi i za Ivicu Dacica, na ovoj temi on nije ministar unutrasnjih poslova vec predsednik SPS-a!

Јесте...тебра...баш креативно.... :per: :per: :per:
 
Ovoj temi ne treba LINK, a nema ni neki predugacak uvod... ono sto je pisac (moja malenkost) hteo da vas pita vidi se vec i u njenom naslovu!

Dakle sta mislite dokle ce Boris Tadic i Ivica Dacic sve zajedno sa njihovim strankama biti u ljubavi?

Kako i zasto su najveci neprijatelji postali najveci prijatelji?

Kako je jedan nelogican pa cak i protiv prirodan politicki blud postao tako prirodan i u tako cvrstom zagrljaju opstaje jos uvek?

Sta je to ili koja je to poluga koja ih je tako cvrsto spojila?

Ko se u toj vezi bolje udao?

Ako se jednog dana veza ipak raspadne, ko ce od njih vise patiti i koga ce raskid vise boleti?

Da li ce imovinu stecenu u tom braku podeliti na ravne casti i dogovorno ili ce morati da rade sudovi?

Da li ce posle eventualnog razvoda poceti da iznose medjusobno isprljani ves i staviti ga na uvid srpskoj javnosti kao sto po obicaju biva kod nas?

Da li ce tada procureti i raznorazne pikanterije iz njihovo zajednickog zivota?

Hoce li mozda neko nekome pokusati da smesti i corku iz ko zna kog razloga?

Kao sto vidite uvod je bio kratak ali je pitanja mnogo... treba da ostavim nesto i za vas, aj pisite, odgovarajte, ogovarajte, pitajte, optuzujte, osudjujte... kad mogu oni mozemo i mi!

Kad njima za njihove izjave, optuzbe, napade, histerije itd. ne trebaju dokazi, ne trebaju ni nama za nase!

Moderaijo, u pravilniku pise da teme trebaju da budu kreativne i da nose licni pecat autora... valjda je to ovo!

I jos nesto na ovoj temi Boris Tadic nije nikakva institucija jer na ovoj temi on nije predsednik Srbije vec Demokratske stranke... slicno vazi i za Ivicu Dacica, na ovoj temi on nije ministar unutrasnjih poslova vec predsednik SPS-a!
Не треба све то схватати тако лично и романтично... ;)
 
Не треба све то схватати тако лично и романтично... ;)

Ako pod ono "licno" mislis (a mislis) na moje stavove o Slobi i njegovoj SPS, oni su ostali nepromenjeno pozitivni, i ako od 1993 nisam glasao ni za njega ni za njih (2000 jesam za njega)! Za DS i Tadica nisam nikada, niti cu!

Nego sta je tebi u svemu tome romanticno... mislim koji deo ti je najromanticniji :per:
 
Ako pod ono "licno" mislis (a mislis) na moje stavove o Slobi i njegovoj SPS, oni su ostali nepromenjeno pozitivni, i ako od 1993 nisam glasao ni za njega ni za njih (2000 jesam za njega)!
Благо теби, Србине, ако ти је Милошевић позитиван лик у српској историји... :roll:

Нек ти је Бог у помоћи, да те једном коначно у том погледу просветли. И да увидиш који су доиста били истински српски патриоти

Za DS i Tadica nisam nikada, niti cu!
Добро. Твоје право.

Nego sta je tebi u svemu tome romanticno... mislim koji deo ti je najromanticniji :per:
Мени, није ништа.

Пука политика, интереси, свако ће са сваким правити коалиције, само ако му је то корисно за опстанак на власти.

Али, видим, теби јесте, лично и драматично.

И свима вама, који политичке ствари доживљавате као да се ту ради о неким лично блиским вам и драгим/омраженим ликовима... :roll:

Шта ту има да се нешто посебно уноси?

Власт не ваља, опозиција не ваља, сви су демагози, сви само гледају своје интересе, боли их она ствар за државу и народ...

Опозиција би да смени власт, не јер јој је стало до општег интереса, већ што би да заузме боље позиције за пљачку...

И тако, мање више, углавном, најмање 20 год у назад... А и дуже, али, то је већ нека друга прича...
 
Poslednja izmena:
Ментол један и ментол два
Оба метнола превртача, алава, превртљива и лично-користољубива...........
Што мања патка то већи и скупљи ауто.....
А изрека каже - Примитивизам је једнак злочину!!!!!!
 
Благо теби, Србине, ако ти је Милошевић позитиван лик у српској историји... :roll:

Нек ти је Бог у помоћи, да те једном коначно у том погледу просветли. И да увидиш који су доиста били истински српски патриоти


Добро. Твоје право.


Мени, није ништа.

Пука политика, интереси, свако ће са сваким правити коалиције, само ако му је то корисно за опстанак на власти.

Али, видим, теби јесте, лично и драматично.

И свима вама, који политичке ствари доживљавате као да се ту ради о неким лично блиским вам и драгим/омраженим ликовима... :roll:

Шта ту има да се нешто посебно уноси?

Власт не ваља, опозиција не ваља, сви су демагози, сви само гледају своје интересе, боли их она ствар за државу и народ...

Опозиција би да смени власт, не јер јој је стало до општег интереса, већ што би да заузме боље позиције за пљачку...

И тако, мање више, углавном, најмање 20 год у назад... А и дуже, али, то је већ нека друга прича...

Pa dobro... mi se u glavnom slazemo oko puno toga kad je politika u pitanju (osim Slobe i mozda jos nekih manje vaznih momenata i licnosti iz nase istorije) , nego aj ti reci vidis li izlaz i bar neko svetlo u tunelu za Srbiju i njene gradjane a posebno za srpski narod u celini?
 
Pa dobro... mi se u glavnom slazemo oko puno toga kad je politika u pitanju (osim Slobe i mozda jos nekih manje vaznih momenata i licnosti iz nase istorije) , nego aj ti reci vidis li izlaz i bar neko svetlo u tunelu za Srbiju i njene gradjane a posebno za srpski narod u celini?
Тренутно, од личности политичких, и партија, нема ништа добро за Србију.

Али то не значи да неће бити у будућности.

Наше је - као појединаца - да се држимо неких проверених вредности. И неспорних.

И угледамо на њих.

Кроз читаву нашу историју, од владара, Стефана Немање, и већине осталих средњевековних. Деспота Стефана Лазаревића.

На Карађорђа и књаза Милоша. Књаза Михаила. Гарашанина, Јована Ристића...

На великане изван политике - уметнике, књижевнике, сликаре, на научнике...

На појединце, у разним областима, који данас раде, упркос свим препрекама.

На оне, из тзв. "свакодневице", од запослених у Градској чистоћи (иначе, много важнији посао него што можда на први поглед делује), до чланова САНУ.

Наше је, према могућностима и талентима, да се трудимо што боље, да пишемо књиге, снимамо филмове и ЦД-ове музичке, печемо хлеб, обрађујемо њиве, винограде, узгајамо стоку, пчеле...

Да проучавамо сопствену историју, и стално размишљамо о њој.

Да памтимо, скупљајући документа у приватне архиве...

Све то је важно, поготово ако је држава тренутно немарна...

Једино је глупо и бесмислено само седети и кукати како нам је лоше...
 
Ovoj temi ne treba LINK, a nema ni neki predugacak uvod... ono sto je pisac (moja malenkost) hteo da vas pita vidi se vec i u njenom naslovu!

Dakle sta mislite dokle ce Boris Tadic i Ivica Dacic sve zajedno sa njihovim strankama biti u ljubavi?

Kako i zasto su najveci neprijatelji postali najveci prijatelji?

Kako je jedan nelogican pa cak i protiv prirodan politicki blud postao tako prirodan i u tako cvrstom zagrljaju opstaje jos uvek?

Sta je to ili koja je to poluga koja ih je tako cvrsto spojila?

Ko se u toj vezi bolje udao?

Ako se jednog dana veza ipak raspadne, ko ce od njih vise patiti i koga ce raskid vise boleti?

Da li ce imovinu stecenu u tom braku podeliti na ravne casti i dogovorno ili ce morati da rade sudovi?

Da li ce posle eventualnog razvoda poceti da iznose medjusobno isprljani ves i staviti ga na uvid srpskoj javnosti kao sto po obicaju biva kod nas?

Da li ce tada procureti i raznorazne pikanterije iz njihovo zajednickog zivota?

Hoce li mozda neko nekome pokusati da smesti i corku iz ko zna kog razloga?

Kao sto vidite uvod je bio kratak ali je pitanja mnogo... treba da ostavim nesto i za vas, aj pisite, odgovarajte, ogovarajte, pitajte, optuzujte, osudjujte... kad mogu oni mozemo i mi!

Kad njima za njihove izjave, optuzbe, napade, histerije itd. ne trebaju dokazi, ne trebaju ni nama za nase!

Moderaijo, u pravilniku pise da teme trebaju da budu kreativne i da nose licni pecat autora... valjda je to ovo!

I jos nesto na ovoj temi Boris Tadic nije nikakva institucija jer na ovoj temi on nije predsednik Srbije vec Demokratske stranke... slicno vazi i za Ivicu Dacica, na ovoj temi on nije ministar unutrasnjih poslova vec predsednik SPS-a!

Volece se dok im odgovara a kad tu pocne pljuvacina bice bezite kud koji mili moji...:mrgreen::mrgreen:
 

Back
Top