Mesanje u vezu....
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 26

Tema: Mesanje u vezu....

Iskusan Übermensch (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano Mesanje u vezu....

Ovako...

Moj ortak iz odeljenja ima najbolju drugaricu.....ja devojku ovako znam i ok je slatka i prijatna ovako...i on se veoma lozi na nju....
    ali ona ima decka a i on nije neki smeker tako da je vrlo verovatno nikada nece smuvati...sad u cemu je poenta.....

on se veoma mesa u vezu nje i njenog decka.....smara njenog decka zato sto joj zabranjuje da ide na tekme.....i konstantno im se mesa u vezu.....mrzi me da nabrajam......

znate li vi neke ovakve primere mesanja u vezu i kakvo vam je misljenje o tome........

Zainteresovan član Tem-san (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    36

Podrazumevano Re: Mesanje u vezu....

bezveze...zivi i pusti druge da zive...
    jedini primer koji ja znam su: roditelji...tu nema sta da se prica...gnjave,daju savete koji su ponekad jako glupi,i prave se da znaju tog decka/devojku...glupo je mesati se u neciji zivot,kamoli u vezu.

Poznat honey colored eyes (avatar)
    Učlanjen
    27.06.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    107

da, da
    standardna prica o ljudima koji u nedostatku sopstvenog socijalnog zivota daju sebi za pravo da se mesaju u zivot sebi bliskim osobama....bla bla
    a i to je cista glupost...
    bliske osobe (sestra/brat, drug/drugarica) 'imaju pravo' na to da vam daju savet, sugestiju, podrsku, rame za plakanje i to takoo, ali ne smeju da prelaze granicu i trpaju nos tamo d im nije mesto
    ne podnosim mirodjije

a evo i primera

ex cura mog druga (koja je bas fina, tiha, povucena i na prvom mestu, protivnik svakog konflikta, znaci mirna dusa neka) je imala jako blisku drugaricu koja joj je bukvalno diktirala kako da se ponasa i sta da radiu vezi,a ova je to dozvoljavala iako se to kosi sa njenom prirodom (guska glupa)
    i to mesanje te cure je dovelo do njihovog raskida jer lik vise nije znao sa kojom od njih dve u vezi i ta cela situejsn mu je bila trula
    Daleko je Dizni..

Veoma poznat
    Učlanjen
    11.08.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

sve najbolje mislim

Veoma poznat Mrs_Sick (avatar)
    Učlanjen
    02.11.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    170

Pa kad je hopeless i zaljubljen, šta će jadan da radi...
    Though, totalno nepotrebn s*anje je to mešanje.

I can help you see the light out of your despair,
    You tie the rope, I'll kick the fu*kin' chair!

Veoma poznat M-heart-J (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    152

ma budala (da izvineš) ....

Ja razumem mešanje u vezu u smislu, da je smuva na nekoj žurci ili ko zna gde već, a da znaš da ima

dečka, ali ovaj slučaj ne razumem... tako će je samo odbiti od sebe...
    If you just believe there's no way we can fall ! - We Are The World - by MJ and Friends

Buduća legenda Reckless (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    313

Iskreno, drug ti ima zesci problem shvatanja cinjenice da kad nesto ne ide onda ne ide. Pusti ga nek radi sta mu je volja dok se nedje ne izblamira, mislim najbolniji jeste ali i najbolji nacin da mu nesto dodje iz dupeta u glavu.

Poznat bezibre! (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Monomax Pogledaj poruku
    Ovako...

Moj ortak iz odeljenja ima najbolju drugaricu.....ja devojku ovako znam i ok je slatka i prijatna ovako...i on se veoma lozi na nju....
    ali ona ima decka a i on nije neki smeker tako da je vrlo verovatno nikada nece smuvati...sad u cemu je poenta.....

on se veoma mesa u vezu nje i njenog decka.....smara njenog decka zato sto joj zabranjuje da ide na tekme.....i konstantno im se mesa u vezu.....mrzi me da nabrajam......

znate li vi neke ovakve primere mesanja u vezu i kakvo vam je misljenje o tome........
    prvi deo - logično. ti naj drugovi nikada ne je.bu

drugi deo - klasičan komplexaš i tetka

treći deo - ma zabole me ko se kome meša gde i šta tripuje

Poznat G.H.O.S.T. (avatar)
    Učlanjen
    26.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    108

Ovako...

Ne znam primere, stvarno nisam imao prilike sa time da se sretnem...Ali...
    Recimo da se sa time sretnem, i da mi se neki idiot mesa u vezu...Pa motka u glavu, cisto da ne prljam ruke.Ako se od to ne opasulji, onda ide potapanje glave u WC solji u javnom WC-u...il tako nesto...
    Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Domaćin dale92 (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    79

glupost.....takvih a i slicnih primera ima mnogooo...

Bulletdodger nije na forumu
    Aus dem Paradies, das Cantor uns geschaffen, soll uns niemand vertreiben können.
    Iskusan Bulletdodger (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    101

Takvi ushtrojenkovci smaraju maksimalno .
    Mom drugu je jedan takav upropastio vezu jer je devojci koju je moj drug jurio prichao lazhi o mom drugu .
    I meni je jedan takav pokushao da upropasti vezu , shatro pravio se da je prijatelj i prichao joj je gluposti kako sam dizelash i alkoholichar i kako je varam i slichne gluposti , ali se nije primila na to i oterala ga u PM .
    Ako nema muda da muva direktno ili nema snage da bude prijatelj , bolje nek se drzhi podalje .
    ...Meine Seele selber ist diese Flamme:
    unersättlich nach neuen Fernen .

Poznat bezibre! (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Bulletdodger Pogledaj poruku
    kako sam dizelash i alkoholichar i kako je varam
    pa sad baš da je lagao...

Ističe se turbo_ajvar (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Citat Original postavio Bulletdodger Pogledaj poruku
    Takvi ushtrojenkovci smaraju maksimalno .
    Mom drugu je jedan takav upropastio vezu jer je devojci koju je moj drug jurio prichao lazhi o mom drugu .
    I meni je jedan takav pokushao da upropasti vezu , shatro pravio se da je prijatelj i prichao joj je gluposti kako sam dizelash i alkoholichar i kako je varam i slichne gluposti , ali se nije primila na to i oterala ga u PM .
    Ako nema muda da muva direktno ili nema snage da bude prijatelj , bolje nek se drzhi podalje .
    pricao joj da si dizelas xD - najvece ponizenje koje moze da me strefi
    @monomax
    reci, bre covece jednom, ja se mesam, moja devojka, a ne stalno spominjes neke drugove i ortake

Domaćin
    Učlanjen
    02.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Ovako...

Najnezrelije je a o tome sam pisao kad neko nema pretenzije ka toj koju ti muvas ili si je smuvao a posto-poto hoce da vas razdvoji jer valjda tako sebe sexualno zadovoljava i izmislja svakakve gluposti o tebi koje prica njenim drugaricama ili cak njoj kako bi ona u to poverovala...To je bolest i izopacenost...a Vlasi su takvi...

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5970

I treba da se mesa ako se oni ne bune
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Domaćin
    Učlanjen
    02.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    I treba da se mesa ako se oni ne bune
    i to sto kazes...Mozda zele grupno...bludnici

Poznat
    Učlanjen
    22.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

desilo mi se ovo par puta... da neki lik prica nesto devojci koju muvam, ili sa kojom sam..
    Ali tu nema sta, to je sve uvek na njegovu stetu, osim ako je muvam. Ali ako smo vec u vezi, sanse su da ce se samo ispaliti. Ima mnogo dusebriznika
    Ali na neki nacin i ne krivim ih... Msm ono sta sad, imaju pravo da kazu, a na njoj je da odluci kome ce verovati.

Poznat daXer (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    107

Cool Re: Mesanje u vezu....

Citat Original postavio Bratislav90 Pogledaj poruku
    desilo mi se ovo par puta... da neki lik prica nesto devojci koju muvam, ili sa kojom sam..
    Ali tu nema sta, to je sve uvek na njegovu stetu, osim ako je muvam. Ali ako smo vec u vezi, sanse su da ce se samo ispaliti. Ima mnogo dusebriznika
    Ali na neki nacin i ne krivim ih... Msm ono sta sad, imaju pravo da kazu, a na njoj je da odluci kome ce verovati.
    sto lepo ne kazes da su svi zivi su ljubomorni na tebe, ti sexy idolu zenskog sveta...
    I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Poznat
    Učlanjen
    22.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio daXer Pogledaj poruku
    sto lepo ne kazes da su svi zivi su ljubomorni na tebe, ti sexy idolu zenskog sveta...
    Ah, bilo bi lepo da je tacno xD.
    Ali ja sam realan

Aktivan član Halcyon (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    57

Citat Original postavio Bratislav90 Pogledaj poruku
    Ah, bilo bi lepo da je tacno xD.
    Ali ja sam realan
    a realno je da si idol mladjanog zenskog sveta
    15 -

Poznat daXer (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    107

i to je mnogo...jedno 12-

braca alfa muzjak
    I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Početnik
    Učlanjen
    25.04.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ovako...

gnjide...
    imala sam tkavu situaciju,imam je i sad,dodushe,nije pravo meshanje ali ipak...jedan moj,''drug''..i jeste drug,ali prelazi granicu...kad je znao da sam u vezi,navaljivao je da me vodi na neke vecere,slao mi poruke nocu,zvao me da shetamo,i stvarno ne razumem...znash da imam nekog,tacno znash i pravish se lud i terash po svom..i sad,meni su ponudili da radim dva meseca na Hrvatskom primorju,sa pet drugarica i rekao mi je da pitam z anjega da li moze i on da ide,ako ja ne idem nece ni on ici,ali samo ako ja idem,onda mora i on da ide....I onda ja uradim kontru i pricam mu kako volim nekog ko ce ici u Survivor,kako je on jak,i trucam o njemu kako bi on shvatio poentu i registruje,ali sledeci dan nastavi isto..Ne shvatam kako to mozes. Budi mushko i reci mi da me zelis i da ne ne zanima shto volim drugog,ni tad nece nishta biti ali cu te poshtovati,ali ne shvatam kad ti je jasno da ne moze nishta biti,i pravis se svaki sledeci dan lud..

A na meshanje moze da padne samo neko ko je podlozan uticaju,i onda zasluzuje da bude svacija marioneta...Ko shto svi ljudi sazaljevaju Otela i mrze Jaga ,a obrnuto je,Jago je stvorenje koje treba zaliti,Otelo je obican imbecil.
    Poslednji put ažurirao/la Khaleena : 28.04.2010. u 15:42

Poznat honey colored eyes (avatar)
    Učlanjen
    27.06.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    107

Citat Original postavio Khaleena Pogledaj poruku
    gnjide...
    imala sam tkavu situaciju,imam je i sad,dodushe,nije pravo meshanje ali ipak...jedan moj,''drug''..i jeste drug,ali prelazi granicu...kad je znao da sam u vezi,navaljivao je da me vodi na neke vecere,slao mi poruke nocu,zvao me da shetamo,i stvarno ne razumem...znash da imam nekog,tacno znash i pravish se lud i terash po svom..i sad,meni su ponudili da radim dva meseca na Hrvatskom primorju,sa pet drugarica i rekao mi je da pitam z anjega da li moze i on da ide,ako ja ne idem nece ni on ici,ali samo ako ja idem,onda mora i on da ide....I onda ja uradim kontru i pricam mu kako volim nekog ko ce ici u Survivor,kako je on jak,i trucam o njemu kako bi on shvatio poentu i registruje,ali sledeci dan nastavi isto..Ne shvatam kako to mozes. Budi mushko i reci mi da me zelis i da ne ne zanima shto volim drugog,ni tad nece nishta biti ali cu te poshtovati,ali ne shvatam kad ti je jasno da ne moze nishta biti,i pravis se svaki sledeci dan lud..

A na meshanje moze da padne samo neko ko je podlozan uticaju,i onda zasluzuje da bude svacija marioneta...Ko shto svi ljudi sazaljevaju Otela i mrze Jaga ,a obrnuto je,Jago je stvorenje koje treba zaliti,Otelo je obican imbecil.

tvoj stav sto se Otela tice je sasvim pogresan i debilan
    dajem sebi za pravo da ti to kazem

Daleko je Dizni..

Domaćin
    Učlanjen
    02.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

E a jedan bolesnik iz nekadasnjeg mog razreda daklem sad ima 21 godinu mesa se u vezu deci '97 i '98 godiste sto preko sms poruka,uzivo,facebooka...Najzalosnije sto samo par nas javno mislimo da je decko dileja.Ostali ga i dalje dizu u nebesa...

Buduća legenda Reckless (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    313

Citat Original postavio Janika B Pogledaj poruku
    E a jedan bolesnik iz nekadasnjeg mog razreda daklem sad ima 21 godinu mesa se u vezu deci '97 i '98 godiste sto preko sms poruka,uzivo,facebooka...Najzalosnije sto samo par nas javno mislimo da je decko dileja.Ostali ga i dalje dizu u nebesa...
    Pedofilija bolest najmilija

Slične teme

1. Mesanje roditelja u vezu
    Autor Muzicka Vila u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 27.09.2008., 15:32
  2. Mešanje?
    Autor SiIent Bob u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 124
    Poslednja poruka: 30.04.2008., 13:50
  3. mesanje
    Autor meduza u forumu Žene