Da kažemo nešto nešto ljepo o SRBIMA i HRVATIMA.. smAranje II

muskokrk

Poznat
Poruka
8.295
Dragi moji.....:rumenko: ...mili moji... forumašice i forumaši :per:

Dugo se nismo čuli pa eto setih se da vam se javim ...kako me ne bi zaboravili:hahaha:

Nedavno smo lagano čavrljali o našim odnosima o izbeglicama o WW2 i obavezno o Jasenvcu ..dotakli se i zadnjih dvadeset godina ..i rekao bi više nego pristojno ..s tim da se naši nadzori i nisu sa tim složili...baš:rtfm:

Ajde da popričamo o stvarima koje su se događale od početka devedesetih na ovamo ali probajmo ko LJUDI bez genocidnosti bez vređanja ..pa krenimo od izbeglica bili oni .svojevoljni iline

Mislim da je to stvar koju bi trebalo rešiti ili bar nabaciti misli


probajmo ljepo da komuniciramo saslušajmo jedni druge i probajmo se osvrnuti na sadašnjost i šta to sve nas opterećuje danemožemoda započnemo nekakav suživot koji su prekinuli neki novo političari:dash::dash:


Pišite što želite ali ne vređajte jer od toga nema koristi samo moš bana dobiti:worth:
 
Ajme, sto sam nekada davno ima jednu Mandu u Brckom....

Sta ti je to bilo parce...:eek:

Ti gospe, sjor Musko.... kad se samo sitim ti plovidbi i talasanja...:tease:

Ah, ni talasi nisu vise ka sto su nekada bili, lipi moj......


manda vamo manda tamo.pa na kraju ipak "samo" madjarica.
buenastardes,sinjor.treba li ti bratska pomoc protiv opsesivnih venecuelanki..:mrgreen:
 
manda vamo manda tamo.pa na kraju ipak "samo" madjarica.
buenastardes,sinjor.treba li ti bratska pomoc protiv opsesivnih venecuelanki..:mrgreen:

Ah, Madjarice ....

Upropastise me skroz na skroz....

A Venecuelanke :eek:...Gore su nego u latinskim novelama...

Ustekaju ti se u venu ko droga, ili jos bolje ko pijavica, pa sisaju polako krv...

Buenos trades prijatelju Walter...ili Maks...Ili Crnokosuljas ...Ili ....:mrgreen:
 
Ah, Madjarice ....

Upropastise me skroz na skroz....

A Venecuelanke :eek:...Gore su nego u latinskim novelama...

Ustekaju ti se u venu ko droga, ili jos bolje ko pijavica, pa sisaju polako krv...

Buenos trade prijatelju Walter...ili Maks...Ili Crnokosuljas ...Ili ....:mrgreen:

sisaju ti venu?

pa sta da ti radim kad ne umes da ponudis neki drugi organ za sisanje ;)
vidi se da im fale srbi
 

Back
Top