Sam-a na letovanje????

johanna

Početnik
Poruka
29
Sta mislite o tome???
Da li imate slicnog iskustva?Da li bi ste se upustili u tako nesto?Ili mozda nebi?
Jako mi je bitno da cujem razna misljenja jer planiram ici ove godine sama na letovanje???
Znate ono drustvo cas hoce,cas nece i onda vam jednostavno dosadi da vise molite bilo koga....
Eto....Pisiteeeee...........
Pozdrav!!!!!!!! :))))))
 
То је лепо. Диже адреналин. Увек постоји велика могућност да на том путешествију упознаш неку занимљиву особу и са њом провдеш дивне, заједничке тренутке.
 
Ма да, увек може да се упозна неко нов и занимљив... само да ти после не преседне летовање.
biggrin.gif
 
Sta mislite o tome???
Da li imate slicnog iskustva?Da li bi ste se upustili u tako nesto?Ili mozda nebi?
Jako mi je bitno da cujem razna misljenja jer planiram ici ove godine sama na letovanje???
Znate ono drustvo cas hoce,cas nece i onda vam jednostavno dosadi da vise molite bilo koga....
Eto....Pisiteeeee...........
Pozdrav!!!!!!!! :))))))

e ja sam tako 2004. godine poludela zbog drustva i to je bila onako
ispala u zadnji momenat i sela u voz i pravac BUDVA
kod neke babine prijateljice u sred Starog grada bakuta ima stan :)

Bilo mi je to 10 njabljih dana u zivotu...upoznala 10392903 ljudi i odmorila se!
 
Ja sam se tako jedne godine iznervirala i rešila da odem sama. Pošto nisam htela da doplaćujem jednokrevetnu sobu rekla sam u agenciji da mi nađu nekoga i oni su to i uradili. Bila sam u Bugarskoj u Sunčevom bregu i super sam se provela i uopšte se nisam pokajala što sam otišla sama. Mnogi u mom okruženju su mislili da sam luda što se upuštam u tako nešto, ali meni je stvarno bilo super.:super:
 
To su uvek najlepsa letovanja.
Tačno. Padre je pametan!
Odeš i ne zavisiš od nečije volje, raspoloženja, horoskopa...
Ja sam išao saam do Amsterdama i nazad autostopom i svratio gde mi srce poželelo. Bez ikakve tenzije . I, ako si iole društvena, upoznaćeš mnogo ljudi. Znaš, nisu svi, kao ovde, tako zatvoreni i stidljivi (pričam u globalu). Pakuj se i...SREĆAN PUT! :gace:
Napiši nam *razglednicu*. :bye:
 
Hvala vam svima na pozitivnim komentarima,uglavnom od svoje okoline cujem komentare tipa,gde ces sama,bice ti dosadno bla,bla.....iskreno mislila sam da sam jedino blesava i po nekima luda sto zelim da se upustim u tako nesto.
Da naravno,volim da sklapam prijateljstva,a i zaista bih otisla onako sama sa sobom da ''iskuliram''jer ako trebam oko jednog letovanja da se cimam i molim sve redom,te ovaj nece,te ne moze,te ide sa momkom (iskreno nikome privezak bas ne zelim da budem) tako da sam se opredelila za varijantu SAMA NA LETOVANJE.Jeste malo problem naci jednokrevetnu sobu i da doplacuje se od 50 do 80 % :( ali dobro snacicu se vec nekako.......
Bas mi je na neki nacin lakse sto sam cula vasa misljenja i sada se ne dvoumim uospte da li krenuti.....!!!
Naravno volela bih da cujem jos neko misljenje!
Pozdrav svima!!!!!!
Jovana
 
Ja sam se tako jedne godine iznervirala i rešila da odem sama. Pošto nisam htela da doplaćujem jednokrevetnu sobu rekla sam u agenciji da mi nađu nekoga i oni su to i uradili. Bila sam u Bugarskoj u Sunčevom bregu i super sam se provela i uopšte se nisam pokajala što sam otišla sama. Mnogi u mom okruženju su mislili da sam luda što se upuštam u tako nešto, ali meni je stvarno bilo super.:super:

I zamisli da si delila sobu sa nekom chamugom:eek:
 
I zamisli da si delila sobu sa nekom chamugom:eek:

Ne razumem izraz: chamugom ...
Dala sam im jedini uslov da bude osoba ženskog pola. Pošla sam od pretpostavke da ima jš takvih kao ja kome je problem da nađu društvo i da nije problem da mi nađu društvo. U agenciji su bili skroz korektni i čim su našli jednu devojku dali su mi njen broj telefona da se nas dve čujemo i dogovorimo da li hoćemo da delimo sobu ili ne. Tako da je sve bilo OK. Na kraju krajeva, na letovanju se u sobi samo prespava tako da ni sa "chamugom" ne može biti toliko strašno. Niko ne kaže da sa tom "chamugom" treba i da se družiš posle.
 
Ne razumem izraz: chamugom ...
Dala sam im jedini uslov da bude osoba ženskog pola. Pošla sam od pretpostavke da ima jš takvih kao ja kome je problem da nađu društvo i da nije problem da mi nađu društvo. U agenciji su bili skroz korektni i čim su našli jednu devojku dali su mi njen broj telefona da se nas dve čujemo i dogovorimo da li hoćemo da delimo sobu ili ne. Tako da je sve bilo OK. Na kraju krajeva, na letovanju se u sobi samo prespava tako da ni sa "chamugom" ne može biti toliko strašno. Niko ne kaže da sa tom "chamugom" treba i da se družiš posle.

Druzila bi se ti,priznaj:per:
 
Sta mislite o tome???
Da li imate slicnog iskustva?Da li bi ste se upustili u tako nesto?Ili mozda nebi?
Jako mi je bitno da cujem razna misljenja jer planiram ici ove godine sama na letovanje???
Znate ono drustvo cas hoce,cas nece i onda vam jednostavno dosadi da vise molite bilo koga....
Eto....Pisiteeeee...........
Pozdrav!!!!!!!! :))))))

meni je sasvim ok.
naravno znam da su ljudi ovde u glavnom u fazonu kao da si pao s marsa ako se na to odlučiš.
bejah jedne godine al iz sasvim drugih motiva, mislim bio sam penzioner tad :p
okej je što možeš da se otkačiš i bahatiš kako hoće bez da se konsoliduješ sa bilo kim i odgovaraš bilo kome.
doduše glavna stavr je karakter, ako si tip koji ide radi avanture i zezanja onda kul, ako si tip koji ide radi nekog tripa i svog mira onda ćeš se verovatno smoriti i osetiti bzvz.
plus ako si žensko nema zime za tebe.
 
Ne razumem izraz: chamugom ...
Dala sam im jedini uslov da bude osoba ženskog pola. Pošla sam od pretpostavke da ima jš takvih kao ja kome je problem da nađu društvo i da nije problem da mi nađu društvo. U agenciji su bili skroz korektni i čim su našli jednu devojku dali su mi njen broj telefona da se nas dve čujemo i dogovorimo da li hoćemo da delimo sobu ili ne. Tako da je sve bilo OK. Na kraju krajeva, na letovanju se u sobi samo prespava tako da ni sa "chamugom" ne može biti toliko strašno. Niko ne kaže da sa tom "chamugom" treba i da se družiš posle.

Ja znam dosta ženskih osoba koje su išle same na letovanja i putovanja. Mislim da nije bilo ni jednog mog putovanja da nije bilo samaca i uglavnom su svi uradili to što si ti smislila: delili sobu sa potpunim neznancem istog pola. Ionako soba služi sa spavanje i osveženje, a sve ostalo vreme se provodi napolju.
 

Back
Top