Igre srca

Nesi

Domaćin
Poruka
3.767
Juce sam se vratila sa radnickih sportskih igara i kao i svake godine tamo sam se napunila emocijama i evo vec mi nedostaje sve to...I to jesu igre srca, jer tu ima izgaranja na utakmicama, ima navijanja, a (za neke) ima i ljubavi i se.ksa (zamalo tamo da otvorim temu, jer mi se cinilo prikladnim :lol:), ima i tuca i prizivanja milicije, i pijanki do zore, i plesa, ma svega...samo nema spavanja :wink:. I eto posto sam sad po malo setna i tuzna, pozelela sam da se igramo jos malo. Discipline su razlicite: basket, fudbal, stoni tenis, odbojka, plivanje, nadvlacenje konopca, sah, pikado, trcanje, pecanje (i u vodi i na suvom :lol:), kuglanje, sota :lol:, ples, vlasko kolo :lol:, nadmudrivanje, muvanje, prepucavanje sa "protivnickim" navijacima, podmicivanje sudije, izbor za miss i mistera...Svako moze da bira svoju disciplinu, a moze i da mesha, sve je dozvoljeno pravila odredjuje samo masta, a znam da ovde ima vestih igraca. :wink:
Evo podizem zastavu, i proglasavam Igre srca otvorenim...

Jos po malo tuzna, prihvatam ruku za prvi ples...

Prvi poljubac davno zaboravljen,
prvi dernek ko zna gde,
zagrli me i tiho me privuci,
da mi suze ne vide...
 
Nesi,aždajice rasplakala si me
5.gif
kad se samo setim tih golova i onih
7.gif
lepih....
 
0077:
Nesi,aždajice rasplakala si me
5.gif
kad se samo setim tih golova i onih
7.gif
lepih....

Ej, ma nema plakanja, valjda treba da me oraspolozis, a ne da se u duetu ubijemo od placa...
Evo obukla sam tesnu majcicu i vrutje pantalonice i eto me pored terena sa svim rekvizitima. Zadivi me fudbaleru moj. :lol:
A kad "ih" razbijemo, veceras cemo da slavimo :D.
NAPRED NASI, NE DAJ, NE DAJ, MA DAJ STO DA NE...:wink:
 
0077:
Nesi,aždajice rasplakala si me
5.gif
kad se samo setim tih golova i onih
7.gif
lepih....

Znas sta je ono sto mene u stvari rastuzi? To je povratak u realnost. Ovde ne govorim samo o sportskim igrama, jer mislim zapravo na mnogo vise od samih sportskih igara. Mislim na sve ono sto dajemo jedni drugima i svu ljubav i razumevanje, zrtvovanje i neverovatno dobar provod bez ikakvih zadnjih namera. Jer tu smo da bi smo uzivali i da bi nam bilo lepo bez tereta da bilo sta glumimo ili bilo koga impresioniramo. I ja stvarno uzivam i unesem celu sebe, volim da dajem i da primam neogranicene kolicine pozitivne energije (a u igrama srca je to pravilo) i onda kada pokusam tu srecu i dozivljaj da pretocim u realni svet i da podelim sa meni veoma dragim osobama, da produzim tu caroliju, shvatim da oni zive u nekom drugom svetu, mnogo grubljem i ozbiljnijem...I budjenje je svaki put manje ili vise bolno. I ostane tuga...sto nismo u nekom svetu bajki i sto ne mozemo sve to lepo da pretocimo u zivot u svaki dan i svaki minut...
Zato za mene igre srca predstavljaju samo metaforu, u okviru koje je sadrzano mnogo vise, u okviru koje smo smesteni svi mi onakvi kakvi jesmo kao ljudi, i nekako smo postali kao sekta, pa kad se sretnemo, prepoznajemo se medjusobno i govorimo na, za druge na zalost, nepoznatom jeziku i krademo jedni od drugih tu pozitivnost, da napunimo baterije za susrete u tom grubom NErealnom svetu u kome umesto osmeha za osmeh dobijemo pogled ispod oka, podozrivi smeh ili nerazumevanje.
Zato su igre srca samo izgovor, za sve ono lepo sto zelimo da damo i dobijemo za uzvrat...
A ja volim da se igram.

Kad sam gadjala pikado, rekli su mi da zamislim svoje drago i da zapnem iz sve snage, u oko da ga pogodim...Ja promasila celu metu...*ebi ga...Ni u masti ne mogu da ga klepim :-), mada bi mozda trebalo, te zbog treme i ljubavi osvojih "samo" trece mesto...Pitam se pitam, samo, sta su zamislili oni koji su izubadali sam centar, pa sudija nije mogao da iscupa strelicu pola sata :wink:.
 
Hehehe...pa ja ne jeb...dem virsle...ja sam vegetarijanac...vis' kako nemas pojma...dok ti pricas sa publikom zabili smo vam...GO...L...:D
HOCEMO JOOOOOOOOS :D
 
A nema kvarno, rekli smo da je sve dozvoljeno...:lol:
Sad cu da te ometam, ima da ti pricam vicove, a dok se ti budes smejao ko lud na brasno, ima da bude obrnuto od onog jeb'o lud zbunjenog :twisted:

Dosla ciganka kod ginekologa i on joj kaze: Svucite se tamo i lezite. Ma 'ocu doktore, al' jel' moz' prvo malo da se ljubimo :lol:
 
E, aj necu da budem kvarna, evo tajm aut, dok ti ispricam ostatak.

Opet ciganka...:lol:
Dosla ciganka kod zubara i pita je zubar: U cemu je problem sta te boli?
Ma boli me riba doktore, kaze ciganka i poce da se skida...
Pa sta ces kod mene onda, sto ne ides kod ginekologa?!
Pa kako sta cu, jes' ti mom Miki pravio vilicu...pa vadi je sad! :D :D :D
 
:D Aj' nemoj tu da stojis i da se hladis, posle da se usines pa da moram da te masiram :P, nego skakuci u mestu...Il da ti dajem inekcije...:twisted:

Znas kako se zovu tange posle pet dana nosenja?
Ili devojka koja nosi dva para tangi?
 

Back
Top