povredjen pas na mostaru
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: povredjen pas na mostaru

Elita tara (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    404

Podrazumevano povredjen pas na mostaru

danas sam oko 14 h, kada sam išla na fakultet naišla na povredjenog psa , na mostaru, tačnije na stanici 17 i 18
    pas jedva kreće zadnje noge (napravi par koraka i legne, ne može ni da sedi), čini mi se da ga je udario auto, ja sam ga nahranila i dala mu vode ali sam morala da idem, on je ostao da leži na stanici : (
    dobila sam savet da ga odvedem kod veterinara miće, čini mi se, ali nemam uslova ni da ga prevezem do tamo, a ni da ga dovedem u stan (zbog mačora koji je bolestan)
    da li neko zna kome bih mogla da se obratim, bar da ga pregleda vet ili na koji način bih mogla da mu pomognem(neko je nekada spomnjao veterinre koje možete da pozovete kada naidjete na povredjenu životinju, neki program grada)?
    čini mi se da je pas zaista loše
    ''Nismo li se malo puta zaklinjali da ćemo biti bolji? I neki stvarno postanu bolji, pa ispadaju naivni. Jer su oni drugi - postali još gori.'' D. R.

Primećen član nensika (avatar)
    Učlanjen
    27.11.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    36

Podrazumevano Re: povredjen pas na mostaru

Jedino što mogu je da ti dam kontakt telefon doktora Miće, adresu njegove ordinacije, ako ti nešto znači... Ili da podelimo trošak taksija do veterinara...
    Ma, kako to da ne postoji neko mesto, kao neka "hitna pomć" za životinje koji su u takvom stanju, neko mesto gde bi dobile besplatnu negu???

Domaćin EGYPTIAN CAT (avatar)
    Učlanjen
    07.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    78

Cini mi se da je otvorena jedna tema na kojoj se pisalo upravo o zbrinjavanju nadjenih povredjenih zivotinja, ali, koliko se secam, ispade da se, sto nije prvi put, radi o...corak informaciji.

Ne pomogoh konkretno ni tebi ni tebi ni psu - znam, al' da mogu sta pametnije da uradim - zaista bih. Da se samo zgrazam nad strasnom sudbinom psa (sto i mislim) - pokusavam da ne radim, jer nema vajde.
    Uzivaj u zivotu, suvise je kratak.

Elita tara (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    404

našla sam tu temu, ali kao što si i sama napisala ispostavilo se da ta služba ne funkciniše baš tako,a koliko znam ni jedan vet neće da leči besplatno...
    ''Nismo li se malo puta zaklinjali da ćemo biti bolji? I neki stvarno postanu bolji, pa ispadaju naivni. Jer su oni drugi - postali još gori.'' D. R.

Učlanjen
    07.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    78

Pretpostavljam da je to ta tema. Kad je otvorena, ponadala sam se da je procitano upravo namenjeno ovakvim slucajevima o kojima ti sada pises. Posle krace diskusije ispostavilo se da spolja jeste gladac, al' iznutra - bas i nije.

Učlanjen
    07.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    78

Zaista ne znam veta koji leci ziv za dz. Bar ja takvo iskustvo nemam. Eventualno mi se desavalo da mi, prema njihovim recima, ako sam cest "pacijent" po malo umanje cenu, ali nista vise od toga. A cak i da se skupe pare za veta, pas odveze (sto je opet muka) - gde posle sa psom ? Okreni-obrni, problem nastavlja da se siri.

Elita tara (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    404

na žalost ili sreću (ako ga je neko uzeo) kuce više nema tamo...
    oko 18 h, kada smo otišli tamo, nije ga bilo, iskreno se nadam da ga je neko uzeo

Aktivan član
    Učlanjen
    21.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Proveri ti malo bolje po okolini i ispod mosta....ima dosta mesta gde može da se zavuče

Učlanjen
    07.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    78

Svakako mozes na navracas jos neko vreme da proveris ima li ga jos tu ili ne. Idealno bi bilo ako je naisao neko ko je mogao da mu pomogne, pa je to i ucinio.

Elita tara (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    404

na žalost danas nisam imala vremena da idem do tamo, ali dečko radi u blizini pa će provratvati kad god ide na posao i vraća se

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Veterinarski Fakultet već neko vreme radi besplatno zbrinjavanje povredjenih uličnih životinja! Organizuj prevoz i prebaci psa do faksa - Hirurgije (to je onaj sklop zgrada dalje od prijemne ambulante - produžite kolima od prijemnog, kada naidjete na razdvajanje puta skrenete levo, vozite do kraja i tu ste) i potražite profesora Prokića. Gledajte da stignete do 11h - do tada su sigurno svi na odeljenju.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Par pet-taxi brojeva:

Dejan - 063 343332,
    Mario - 063 8070050
    Dragana - 064 1302524

Dejan je najbolji (i uvek spreman da pomogne), ali najčešće zauzet (kod njega se vožnja zakazuje bar dan-dva unapred), Mario trenutno u gužvi. Kod Maria i Dragane pozovi se na Teju (za Draganu Mašinu drugaricu). Sretno i javi nam šta si uradila sa psom ...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Evo iskopala sam i telefon DVM Prokića...

Preuzeto sa www.zivotinjsko-carstvo.com

13.02.2010.
    VAŽNO - VAŽNO - VAŽNO: Ako na ulici pronađete povređenog psa ili mačku možete se obratiti za pomoć FVM - Odeljenju hirurgije Dr. Vet. Med. Prokić Branislavu, tel. 011/2684-154. Troškove lečenja snosi Grad Beograd!

IZVOR - http://helpanimals.org.rs/

Molim da neko postavi obaveštenje i na temu zdravlje pasa/mačaka...

Elita tara (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    404

hvala teja
    jutros kuce nije bilo tamo, dečko je obišao deo oko mostara kada je išao na posao, od onog dana je nema, a verujem da bi je videli da je još uvek tamo jer on svaki dan prolazi tuda i gleda
    iskreno se nadam da ju je neko uzeo, a mi ćemo svakako nastvaljati da gledamo tamo za svaki slučaj

Učlanjen
    07.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    78

Citat Original postavio Teja Pogledaj poruku
    Veterinarski Fakultet već neko vreme radi besplatno zbrinjavanje povredjenih uličnih životinja! Organizuj prevoz i prebaci psa do faksa - Hirurgije (to je onaj sklop zgrada dalje od prijemne ambulante - produžite kolima od prijemnog, kada naidjete na razdvajanje puta skrenete levo, vozite do kraja i tu ste) i potražite profesora Prokića. Gledajte da stignete do 11h - do tada su sigurno svi na odeljenju.
    Ako mislis na ovo obavestenje http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=353288, mislim da se malo ne slazu podaci o kojima pricamo. Bar po postovima koji su plasirani u temi sa gornjeg linka.

Nadam se, Tara, da je pas ipak zbrinut i da je ok.

Početnik
    Učlanjen
    04.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

mrzim ljude koji se istresaju nad psima ....

Slične teme

1. Tesko povredjen Nemanja Sarovic!
    Autor Max Hardcore u forumu Politika
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 15.01.2008., 13:58
  2. KEZMAN POVREDJEN!!!
    Autor vlada_susa u forumu Fudbal
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 18.04.2006., 18:54
  3. Bruce Lee u Mostaru!
    Autor jomini u forumu Zanimljivosti
    Odgovora: 17