Kad covjek voli zenu

mile kuronjic:
Sta privlaci kod mladica to, da pozele udatu zenu? :roll:

Hm, pitanje je valjda i odgovor. Tako si ga barem postavio. Privlaci te cinjenica da je udata.
A ako je to samo tehnički detalj u cijeloj priči, onda je i nebitan.
Onda je štos u tome da moras sam shavtiti sto te je privuklo, klasika; lijepe noge, oči, karakter itd.

Daj malo razjasni pitanje, pa ce biti lakse konkretno odgovoriti
 
Devilishgirl:
Nedovoljno razvijen mozak..ne znam sta bi drugo moglo..ili neka unutrasnja potreba da mu neko, u ovom slucaju neciji muz, razbije taj deo tela.. :?


zasto si tako destruktivno raspolozena,kao da ti je neko,nedaj boze,napravio dete :lol: :lol: :idea:

pa decka verovatno privalaci njena figura i nije to svaka udata zena vec se decko verovatno zalepio za neku udatu barbiku od jedno 3 bakne,koja ne samo da pleni,vec i izaziva
a sada,pa mozda je i on malo zasranio,ko zna?
 
Imam prijateljicu koja je bila udata, dvoje dece, zaljubila se u pet godina mlađeg momka a i on u nju, prvo su se švalerisali, pa je ostala u drugom stanju, razvela se od muža i udala za dečka, rodila treće dete i evo ih i sad zajedno...dakle i to se događa a zove se ljubav, valjda :wink:
 
apotekarka:
Imam prijateljicu koja je bila udata, dvoje dece, zaljubila se u pet godina mlađeg momka a i on u nju, prvo su se švalerisali, pa je ostala u drugom stanju, razvela se od muža i udala za dečka, rodila treće dete i evo ih i sad zajedno...dakle i to se događa a zove se ljubav, valjda :wink:

PA I ONA JEDNA DRUGA JE IMALA DUGU VEZU, PA NAISAO BAJA, PA... :lol:
 
divlja-u-srcu:
apotekarka:
Imam prijateljicu koja je bila udata, dvoje dece, zaljubila se u pet godina mlađeg momka a i on u nju, prvo su se švalerisali, pa je ostala u drugom stanju, razvela se od muža i udala za dečka, rodila treće dete i evo ih i sad zajedno...dakle i to se događa a zove se ljubav, valjda :wink:

PA I ONA JEDNA DRUGA JE IMALA DUGU VEZU, PA NAISAO BAJA, PA... :lol:

:lol: :lol:
 
inspirion:
divlja-u-srcu:
apotekarka:
Imam prijateljicu koja je bila udata, dvoje dece, zaljubila se u pet godina mlađeg momka a i on u nju, prvo su se švalerisali, pa je ostala u drugom stanju, razvela se od muža i udala za dečka, rodila treće dete i evo ih i sad zajedno...dakle i to se događa a zove se ljubav, valjda :wink:

PA I ONA JEDNA DRUGA JE IMALA DUGU VEZU, PA NAISAO BAJA, PA... :lol:

:lol: :lol:
DA SE SMEJEMO ZAJEDNO! :lol: :lol: :lol:
 
apotekarka:
Imam prijateljicu koja je bila udata, dvoje dece, zaljubila se u pet godina mlađeg momka a i on u nju, prvo su se švalerisali, pa je ostala u drugom stanju, razvela se od muža i udala za dečka, rodila treće dete i evo ih i sad zajedno...dakle i to se događa a zove se ljubav, valjda :wink:

Tesko da je to LJUBAV...
Ima bar deset naziva za tako nesto.
 
divlja-u-srcu:
apotekarka:
Imam prijateljicu koja je bila udata, dvoje dece, zaljubila se u pet godina mlađeg momka a i on u nju, prvo su se švalerisali, pa je ostala u drugom stanju, razvela se od muža i udala za dečka, rodila treće dete i evo ih i sad zajedno...dakle i to se događa a zove se ljubav, valjda :wink:

PA I ONA JEDNA DRUGA JE IMALA DUGU VEZU, PA NAISAO BAJA, PA... :lol:
Odlična ti je memorija!
Ona je bila u vezi 6 godina a sada ima dete od dve sa svojim bivšim švalerom a ova druga je već imala dvoje dece a sad i treće koje ima četiri godine sa svojim, takođe bivšim švalerom a sadašnjim mužem, i naravno da je u pitanju ljubav jer se ne ruši sve iza sebe bez doobrog razloga....
 
Kojote, hHvala na tvojoj primedbi da nisam nasao link za odgovor. Cak sta vise toliko si mi straha zadao da sam postao paranoidan i pre nego sto sam odgovorio malopre gledao sam kao sova okolo za link.
Da budem iskreno sada je 08:40 i prijatelji su mi otisli a ja sam kao bonbon upakiran, heh.
 
mile kuronjic:
Sta privlaci kod mladica to, da pozele udatu zenu? :roll:
Privuce ga mozda misljenje da je iskusna i zena od akcije kojoj nikad dosta sexa..a s druge strane nece da ga proganja...ne sme i sve se svodi znaci na ono sto je najvaznije a to je dobar sex...to kazem jer sam pricala sa par njih na tu temu i otprilike svi misle tako...
 

Back
Top