Kvrzice na vratu..
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Kvrzice na vratu..

Zainteresovan član doll. (avatar)
    Učlanjen
    06.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano Kvrzice na vratu..

.... pojavila se pre oko godinu dana po prvi put. Bila je je tako natekla nekih dve nedelje a potom se povukla. Nisam pridavao veliki znacaj tome sve dok se ona nije vratila nakon nekih dva meseca, i nije se povukla do daljnjeg. CAk sta vise, pojavile su se jos dve. Nalaze se sa zadnje desne sytrane vrata, linijski.
    Nisu konstantne velicine, ponekad ih jedva napipam, a ponekad su dosta uvecane, ali mislim da ne dostizu vise od 1 cm u precniku.
    Dodao bih da sam imao gadnih problema sa zubom koji se nalazi isto sa desne strane vilice , i kome je izvadjen zivac pre nekih 3 godina, i koji se konacno odlomio pre 3 meseca. Nisam ga os uvek izvadio, pa ne znam da li je to razlog nateknuca.

Kvrzice su bezbolne. Sutra konacno odlazim kod lekara, ali bih hteo da cujem jos neka misljenja
    Prvi covek koji je opisao obraze zene kao ruze je pesnik.Drugi koji je to uradio je idiot.
    S. Dali

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Kvrzice na vratu..

Ovaj zub koji si naveo može da ima velikog značaja u svemu tome,jer postoji mogućnost da su te kvržice neki natečeni limfoni,limfne žlijezde a oni se obično uvećavaju nakon neke jake upale (zuba,uha itd...).Takođe,najčešće se pjavljuju na vratu i bezbolni su.

Nisam doktor,ali imao sam sličan problem.U mene je bila jedna kvržica ali malo veća pa su mi na pregledu konstatovali uvećanje limfnih čvorova.To se uspješno liječi,lijekvima ili terapijom,zavisi od stepena uvećanja.A kako si ti naveo da su veličine oko 1 cm onda će ti vjerovatno propisati neke lijekove...Sve u svemu obavezno posjeti ljekara,čisto da znaš na čemu si.

Sretno

Zainteresovan član Sexy_irvas (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    31

Podrazumevano Re: Kvrzice na vratu..

Prosto i jasno - HIV

Slične teme

1. Cvoric na vratu