Monitor i TV 2u1

Vesna_27

Početnik
Poruka
1
Razmišljam o kupovini novog monitora i novog tv-a pa sam mislila da je možda pametno da dve muve ubijem jednim udarcem. Ionako takva rešenja odgovaraju veličini mog životnog prostora. :)
Videla sam da BenQ ima prilično povoljne modele.
Da li neko ima iskustva sa ovim monitorima? Kako su se pokazali?
Hvala svima unapred na odgovorima
Pozdrav
 
Razmišljam o kupovini novog monitora i novog tv-a pa sam mislila da je možda pametno da dve muve ubijem jednim udarcem. Ionako takva rešenja odgovaraju veličini mog životnog prostora. :)
Videla sam da BenQ ima prilično povoljne modele.
Da li neko ima iskustva sa ovim monitorima? Kako su se pokazali?
Hvala svima unapred na odgovorima
Pozdrav

Imam LG 227WDP ful hd monitor i TV
Radi kao i svaki drugi monitor, dok ga ne prebaciš u TV mod.
Potrebno je samo da do njega dovučeš antenu, prebaciš u TV mod i gledaš TV. Slika je odlična, ali nisam oduševljen kvalitetom zvuka na ugrađenim zvučnicima. Zvuk možeš prebaciti na kompjuterske zvučnike preko izlaza za slušalice ili optičkog izlaza za zvuk. Komp ne mora da radi dok gledaš TV.
 
Razmišljam o kupovini novog monitora i novog tv-a pa sam mislila da je možda pametno da dve muve ubijem jednim udarcem. Ionako takva rešenja odgovaraju veličini mog životnog prostora. :)
Videla sam da BenQ ima prilično povoljne modele.
Da li neko ima iskustva sa ovim monitorima? Kako su se pokazali?
Hvala svima unapred na odgovorima
Pozdrav


Zar nije bolje uzeti obicni monitor Benq od 19" G920W košta 9.000 din.
I staviti u komp. TV karticu Leadtek TV2000 XP Global,WinFas koja košta 3.000 din.
I sve te izadje 12.000 din a imaš i tv i monitor a jeftinije prošo.;)
 
Zar nije bolje uzeti obicni monitor Benq od 19" G920W košta 9.000 din.
I staviti u komp. TV karticu Leadtek TV2000 XP Global,WinFas koja košta 3.000 din.
I sve te izadje 12.000 din a imaš i tv i monitor a jeftinije prošo.;)

:worth: :worth: :worth:

Kod mene TV 2000 XP expert već 6-7 godina tera bez problema, samo menjam monitore kad se ukaže potreba i stvori mogućnost.

LCT televizori su dosta skuplji od monitora (i većina njih imaju D-Sub ulaz), a rezolucija im nije na zavidnom nivou (govorim o TV manjih valičina), dok monitor sa TVom opet košta dosta više, tako da ni ta kombinacija nije pametna.
Za oko 160€ može da se kupi 24" monitor, za oko 120-130€ 22" monitor i za par crvenih TV karta i bog da te vidi.
 

Back
Top