Batine????!

JaH_G|rL

Primećen član
Poruka
657
Hmm...pa ovaj...izreka 'batine iz raja izasle'??? Tachna ili ne?Sta vi mislite o tome...? Da li su vas roditelji tukli ili ne?
Iskreno recheno mrzim tu izreku i smatram je totalno debilnom...a inache me roditelji NIKAD nisu tukli...
 
ja licno smatram da je ta izreka cista glupost
ja se licno ok slazem sa mojim matorim i oni su fini ljudi profezori univerziteta...ali da, tuku me...ne mnogo i ne cesto, ali tuku...a ja to mrzim, ponizavajuce je...ne sto me boli nego ponizava u tome je fora
 
Ako si debil i ako te sve nervira, psujes svoje u OUT-u si... sta da ocekujes? Drdnju mozda? Sta bi ti radila svom detetu kad ne mozes nesto da mu dokazes na "lep nacin". Izreka je sasvim OK samo... glupo zvuci :x
 
izreka je totalno bezveze "batina je iz raja izasla" svasta ....a u stvari mozda su je izbacili jer nije ok.....ali u smislu da je batina nesto "rajsko"....ok dosta glupiranja....mene moji roditelji nikad nijesu takli ali se zato redovno svadjamo :)i nemogu da shvatim da roditelji biju svoje dijete......
 
je$ka:
izreka je totalno bezveze "batina je iz raja izasla" svasta ....a u stvari mozda su je izbacili jer nije ok.....ali u smislu da je batina nesto "rajsko"....ok dosta glupiranja....mene moji roditelji nikad nijesu takli ali se zato redovno svadjamo :)i nemogu da shvatim da roditelji biju svoje dijete......

Rajsko? Pa mora da su kasapili Adama i onu jadnicu Evu, tako da valjda to povlaci... :roll:
 
Ma......izreka je po meni aut,a mislim da roditelji koji biju decu su toliko losi pedagozi jer su po meni batine ocajnicki i poslednji pokusaj da se nekom nesto objasni.Po meni pravi roditelji,razumni ljudi ce svojoj deci sve objasniti recima a ne samarima!
 
JaH_G|rL:
Hmm...pa ovaj...izreka 'batine iz raja izasle'??? Tachna ili ne?Sta vi mislite o tome...? Da li su vas roditelji tukli ili ne?
Iskreno recheno mrzim tu izreku i smatram je totalno debilnom...a inache me roditelji NIKAD nisu tukli...
Mene jesu kada sam bio mali :twisted:
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
 
ja se licno ok slazem sa mojim matorim i oni su fini ljudi profezori univerziteta...ali da, tuku me...ne mnogo i ne cesto, ali tuku...a ja to mrzim, ponizavajuce je...ne sto me boli nego ponizava u tome je fora

kada...tuku
 
heheheh. alexandra - zakleti satanista :P
salim se .... naravno da nije u redu, a ona izreka je duboko ukorenjena u ljudsku patologiju verovanja u razne bajkice i sharene prichice.

mene su mlatili naravno, sta sam sve radio, bilo je nemoguce ne izdrzati ...... :D
 

Back
Top