Pogledajte sajt sa fenomenalnim slikama
Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: Pogledajte sajt sa fenomenalnim slikama

Guest

Podrazumevano Pogledajte sajt sa fenomenalnim slikama

I sta mislite o njima...Dajte komentare... http://public.fotki.com/DzoniS/deny/

Pozdrav od Dzoni-ja!

P.S.Posebni pozdrav i CMOK za DENY!

Glorija29
    Guest

Podrazumevano nece nesto...

Ne otvara se sajt...

Guest

Podrazumevano

http://public.fotki.com/DzoniS/deny/

Sad moze,pokusajte opet!

slikarev sin
    Guest

Podrazumevano akalupdemija

poznajem 50 ljudi koji su zavrsili slikarstvo ili grafiku na likovnoj akademiji bgd u poslednjih 15 godina.svi su iz istog kalupa svi imaju isti fazon slikanja bas kao i slike sa ovog sajta.dokle smaranje?jel ima neko kreativan ili su svi zanatlie koje 5 godina uce kako da naslikaju babu impresionisticki ili naprave neku asocijativnu apstrakciju pa mi ispod napisu sitnim slovima sta je umetnik hteo da kaze.mos misliti...

Guest

Podrazumevano Re: akalupdemija

Citat Original postavio slikarev sin
    poznajem 50 ljudi koji su zavrsili slikarstvo ili grafiku na likovnoj akademiji bgd u poslednjih 15 godina.svi su iz istog kalupa svi imaju isti fazon slikanja bas kao i slike sa ovog sajta.dokle smaranje?jel ima neko kreativan ili su svi zanatlie koje 5 godina uce kako da naslikaju babu impresionisticki ili naprave neku asocijativnu apstrakciju pa mi ispod napisu sitnim slovima sta je umetnik hteo da kaze.mos misliti...
    Jasno je koliko se razumijes u slikarstvo...ako nista ne vidis u tim slikama onda stvarno ne znas o chemu prichas,prije svega slike su pune osjecanja,emocija itd...toliko o tome...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

da se znamo rekao bih 'zanimljivo, zrelo' a ovako kazem da je tezak $h1t...lepo kaze slikarev sin...ukucaj bilo koju virtual galeriju i od 600 slikara ruku dajem da 99% radi ista $ran}a. nista licno, trazio si razna misljenja

gost 1001 noc
    Guest

Podrazumevano

Nista specijalno...moje misljenje, nista posebno, nista novo, u profilu o umetniku nista, jedino sto je dobro naznaceno a to je da je autor akademski slikar, kao da ce mu to prodati slike....

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: nece nesto...

zadajte mi temu da crtam.

Elita 0077 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    402

Podrazumevano Re: nece nesto...

Citat Original postavio jagodica
    zadajte mi temu da crtam.
    Tema:Jagodica...

Dz.
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio gost 1001 noc
    Nista specijalno...moje misljenje, nista posebno, nista novo, u profilu o umetniku nista, jedino sto je dobro naznaceno a to je da je autor akademski slikar, kao da ce mu to prodati slike....
    Prije svega,slike nisu na prodaju...tj teskim srcem bi ih prodala...znachi jasno pokazuje koliko vrijede...

Kicica
    Guest

Podrazumevano

Jel' to znaci ako bi ih teskim srcem prodala i rastala se sa njima u suzama da tada slike vrede...?????

Dz.
    Guest

Podrazumevano

Ajde molim vas,pokazite mi slike bilo koga manje poznatog slikara da vidim sta je to dobro,posto ne znam....
    Da vidim te vase ukuse i misljenja...postos amo se krijete pod nickovima....i prichate nesto,pa ako moze da mi kazete postavite neki link da vidim te slike koje "VRIJEDE " i koje su fenomenalne...

ZooZ
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Kicica
    Jel' to znaci ako bi ih teskim srcem prodala i rastala se sa njima u suzama da tada slike vrede...?????
    zasto bi ih uopste prodala u suzama? ne unistavas ih time sto ih prodajes! da li mislis celog zivota da slikas, pravis skladiste slika u svojoj kuci i cuvas ih da ih neko ne vidi?? cemu to?

Guest

Podrazumevano

zasto bi ih uopste prodala u suzama? ne unistavas ih time sto ih prodajes! da li mislis celog zivota da slikas, pravis skladiste slika u svojoj kuci i cuvas ih da ih niko ne vidi? cemu to?

Poznat Espanol (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano Re: Pogledajte sajt sa fenomenalnim slikama

Citat Original postavio Anonymous

Pozdrav od Dzoni-ja!

Bio bih zahvalan autoru ako bi objasnio šta je tu FENOMENALNO. Totalna papazjanija stilova, sa naglaskom na nevešti impresionizam, samo u HLADNIM farbama. I ? :shock:

Obećava
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio Dz.
    Ajde molim vas,pokazite mi slike bilo koga manje poznatog slikara da vidim sta je to dobro,posto ne znam....
    Da vidim te vase ukuse i misljenja...postos amo se krijete pod nickovima....i prichate nesto,pa ako moze da mi kazete postavite neki link da vidim te slike koje "VRIJEDE " i koje su fenomenalne...
    evo, pogledaj moj sajt, da vidis nesto sto je dobro!
    www.zoricart.tk

mirandda
    Guest

Citat Original postavio Espanol
    Citat Original postavio Anonymous

Pozdrav od Dzoni-ja!

Bio bih zahvalan autoru ako bi objasnio šta je tu FENOMENALNO. Totalna papazjanija stilova, sa naglaskom na nevešti impresionizam, samo u HLADNIM farbama. I ? :shock:
    Koje su to hladne boje?
    zar ova slika ima hladne boje?
    http://public.fotki.com/DzoniS/deny/atekje-00.html

Obećava
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Reputaciona moć
    51

koje su to hladne boje?! uf, ne postavljaj takvo pitanje, pogledaj sliku, bice ti malo jasnije...
    inace, slika je jednolicna. i dalje mislim da nedostaje kontrast da bi slika "ozivela"...

student diplomatije
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio ZooZ
    zasto bi ih uopste prodala u suzama? ne unistavas ih time sto ih prodajes! da li mislis celog zivota da slikas, pravis skladiste slika u svojoj kuci i cuvas ih da ih neko ne vidi?? cemu to?
    ja ovako srecno izgledam kada prodam sliku! i ako imam 18 godina,slikam od svoje 12-e,a prvu sliku sam prodala u svojoj 14-oj godini, i to traje do danasnjeg dana.Ne vidim razlog zasto je ne bih prodala ili poklonila.Divno je kada se nekome dopada ono storadis,i kada vidis svoju sliku na necijem zidu.Mrzim kada neko kupi neku sliku samo zato sto je autorovo ime poznato,a ipak ne uziva u njoj gledajuci je na zidu dnevne sobe. TO JE MOJE MISLJENJE!!!

student diplomatije
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio ZooZ
    ja ovako srecno izgledam kada prodam sliku! i ako imam 18 godina,slikam od svoje 12-e,a prvu sliku sam prodala u svojoj 14-oj godini, i to traje do danasnjeg dana.Ne vidim razlog zasto je ne bih prodala ili poklonila.Divno je kada se nekome dopada ono storadis,i kada vidis svoju sliku na necijem zidu.Mrzim kada neko kupi neku sliku samo zato sto je autorovo ime poznato,a ipak ne uziva u njoj gledajuci je na zidu dnevne sobe. TO JE MOJE MISLJENJE!!!

student diplomatije
    Guest

Podrazumevano

ZAR NIKO NECE DA DA KOMENTAR NA OVO STO JA REKOH, DAKLE,NA ONO STO JA MISLIM. DA LI SE NEKO SLAZE SA MNOM??? ILI VI TO I DALJE MISLITE DA SLIKA VRIJEDI AKO JE JE NJEN AUTOR POZNAT,PA MAKAR NA NJOJ BILA SAMO jedna LINIJA. :shock: :wink:

Obećava
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio student diplomatije
    ZAR NIKO NECE DA DA KOMENTAR NA OVO STO JA REKOH, DAKLE,NA ONO STO JA MISLIM. DA LI SE NEKO SLAZE SA MNOM??? ILI VI TO I DALJE MISLITE DA SLIKA VRIJEDI AKO JE JE NJEN AUTOR POZNAT,PA MAKAR NA NJOJ BILA SAMO jedna LINIJA. :shock: :wink:

bravoooooo! slazem se! mada i ja bih jaaaakooo volela dotle da dodjem, da mogu jednu liniju da povucem i takvu "sliku" da prodam samo zbog potpisa!

Slične teme

1. Gde da nadjem sajt sa free slikama za svoj buuci sajt?
    Autor miabebili u forumu Web dizajn
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 11.03.2006., 10:46
  2. Sajt sa slikama novih dresova klubova serije A
    Autor mexxx u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 05.09.2005., 21:26
  3. Treba mi program za zezanje sa slikama POGLEDAJTE!
    Autor Cofi Emp u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 18.04.2005., 17:07
  4. Pogledajte sajt
    Autor nikola88 u forumu Web dizajn
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 01.02.2004., 12:32

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku