Legija stranaca,brate!

Poruka
939
Ljudi sta mislite o ovoj elitnoj formaciji,razmisljam da pristupim pa bi mi bilo dobro cuti vase savjete o tome?Imam 21 godinu,zivim u Bosni,mastam stalno o tome,specijalnim formacijama,ali znate kako,ovde u bosni je to nemoguce.Dali poznajete nekoga ko je bio?Nemojte mi ono "cula kazala" ako niste bili i nije vam neko blizak bio suzdrzite se kucanja :)
 
pocni da treniras. Moj prijatelj je isao i odbili ga zbog nekih nefizickih testova. Trenirao je godinama, ali nije najbitnija samo fizicka sprema.

Moj drug je u SAJu. Imao je 6 teskih meseci obuku, cini mi se i dve paklene nedelje. Trenutno cuva ambasadu u BGu. Ima solidnu platu
 
Odustani.
Vise mozes da zaradis kao vozac kamiona.
Ako su u pitanju pare
Ako si samo odusevljen, ni to nije dovoljno.
Potrebna je kombinacija jake genetike, pre pasja izdrzljivost nego medvedja snaga, zdravlje, psihicka stabilnost. Fizicki ii psihicki napori nisu za prosecnog coveka. Opasnost je prevelika. Francuski mozes da naucis lakse, mada ne i brze :lol:

Mnogo je bolje da konkurises u policiju, pa tu trazis svoje mesto u nekim specijalnim jedinicama. Bar si kuci i mozes da odes kad hoces.
 
pocni da treniras. Moj prijatelj je isao i odbili ga zbog nekih nefizickih testova. Trenirao je godinama, ali nije najbitnija samo fizicka sprema.

Moj drug je u SAJu. Imao je 6 teskih meseci obuku, cini mi se i dve paklene nedelje. Trenutno cuva ambasadu u BGu. Ima solidnu platu

Gledao sam neke snimke na jutubu,sudeci po onome nije bogzna nesto tesko,bitnija je psihicka sprema.Brate moj ne idem ja tamo zbog sake dolara, idem radi te casti da budem legionar i samim tim bi bio ponosan jer znam da sam postao deo malte ne najbolje specijalne elitne formacije.
 
pocni da treniras. Moj prijatelj je isao i odbili ga zbog nekih nefizickih testova. Trenirao je godinama, ali nije najbitnija samo fizicka sprema.

Moj drug je u SAJu. Imao je 6 teskih meseci obuku, cini mi se i dve paklene nedelje. Trenutno cuva ambasadu u BGu. Ima solidnu platu

Ako ne trenira ceo zivot, dzaba mu je da sada pocinje.
A ako vec trenira, neka proba da trenira ceo dan, pa umesto pod tush i za sto, neka spava tri sata na betonu ispred kuce, da ga izujeda milion komaraca gladnog i iscrpljenog, a onda neka zamoli chaleta da ga posle tri sata sutne u rebra i tera da resava zadatke iz matematike recimo za peti razred. Dok ih resava, mrtav umoran, gladan kao pas, izujedan od komaraca, nazuljan od betona i neispavan, u sobi neka pichi neki hevi metal i to do daske. Pa ako ne resi bar pola zadataka za 20 min onda neka ga cale polije kofom ladne vode i istuche :lol:
Pa ako i sutra ima zelju da tako zivi par meseci, onda pasoh u ruke pa ....
 
Odustani.
Vise mozes da zaradis kao vozac kamiona.
Ako su u pitanju pare
Ako si samo odusevljen, ni to nije dovoljno.
Potrebna je kombinacija jake genetike, pre pasja izdrzljivost nego medvedja snaga, zdravlje, psihicka stabilnost. Fizicki ii psihicki napori nisu za prosecnog coveka. Opasnost je prevelika. Francuski mozes da naucis lakse, mada ne i brze :lol:

Mnogo je bolje da konkurises u policiju, pa tu trazis svoje mesto u nekim specijalnim jedinicama. Bar si kuci i mozes da odes kad hoces.

E moj brate,pokusavao sam na sve nacine da kod nas udjem,al vjerujes li ti da je meni policajac rekao da mi treba "veza" za pisljivu policijsku akademiju?Da ne pominjem kriminalistiku za koju su mi trazili 5000KM samo da upadnem.je***s to brate kad meni treba veza i pare da platim da bi branio svoju zemlju.to samo kod nas u srbiji i bosni ima.
 
Gledao sam neke snimke na jutubu,sudeci po onome nije bogzna nesto tesko,bitnija je psihicka sprema.Brate moj ne idem ja tamo zbog sake dolara, idem radi te casti da budem legionar i samim tim bi bio ponosan jer znam da sam postao deo malte ne najbolje specijalne elitne formacije.

sretno. Nadji nekog (ex) legionara nek te uputi.

Ako ne trenira ceo zivot, dzaba mu je da sada pocinje.
A ako vec trenira, neka proba da trenira ceo dan, pa umesto pod tush i za sto, neka spava tri sata na betonu ispred kuce, da ga izujeda milion komaraca gladnog i iscrpljenog, a onda neka zamoli chaleta da ga posle tri sata sutne u rebra i tera da resava zadatke iz matematike recimo za peti razred. Dok ih resava, mrtav umoran, gladan kao pas, izujedan od komaraca, nazuljan od betona i neispavan, u sobi neka pichi neki hevi metal i to do daske. Pa ako ne resi bar pola zadataka za 20 min onda neka ga cale polije kofom ladne vode i istuche :lol:
Pa ako i sutra ima zelju da tako zivi par meseci, onda pasoh u ruke pa ....

moj drug od malena trenira karate. Poslednji put kad se takmicio osvojio je 2. mesto. Da se razumemo, trebao je biti 1., ali ga diskvalifikovali jer je protivniku u finalu slomio nos :mrgreen:

tako kad je bilo problema, njega sam zvao :)
 
Pre nego sto bilo sta odlucis, potrudi se da nadjes nekog ko je tamo bio bar jedan ugovor.
Taj ce ti najbolje reci kako je stvarno tamo i mozda proceniti da li si ti materijal za legionara.
Mnogo je to tesko.
Nije samo stvar u tome sto si gledao na youtube. Fizicki ti to mozda mozes.
Ali jednom ili jedan dan. A posle toga bi mozda morao da odspavas, da se najedes, da se opustish... da ne mislish o sto stvari o kojima oni moraju da misle, da te nikakav vjetnamac, marokanac ili ukrajinac ne drnda i skace ti po mozgu svakog minuta, svakog dana, jer mu je to posao i jer mora da te lomi i lomi i lomi da bi ti video granice i od tebe napravio vojnika koji ce poginuti za francusku bez da ista pita, bez da ista kaze, bez da bude u dilemi, bez da razmislja.
Bolje nemoj, nije to za pametne ljude
 
Pre nego sto bilo sta odlucis, potrudi se da nadjes nekog ko je tamo bio bar jedan ugovor.
Taj ce ti najbolje reci kako je stvarno tamo i mozda proceniti da li si ti materijal za legionara.
Mnogo je to tesko.
Nije samo stvar u tome sto si gledao na youtube. Fizicki ti to mozda mozes.
Ali jednom ili jedan dan. A posle toga bi mozda morao da odspavas, da se najedes, da se opustish... da ne mislish o sto stvari o kojima oni moraju da misle, da te nikakav vjetnamac, marokanac ili ukrajinac ne drnda i skace ti po mozgu svakog minuta, svakog dana, jer mu je to posao i jer mora da te lomi i lomi i lomi da bi ti video granice i od tebe napravio vojnika koji ce poginuti za francusku bez da ista pita, bez da ista kaze, bez da bude u dilemi, bez da razmislja.
Bolje nemoj, nije to za pametne ljude

Pokusacu brate.
Slabo se gine tu,ides (ako odes) na neke mirovne misije poput kod nas na kosovu ili dzibuti i tako to.Ali naravno mozes uvjek odbiti.Eventualno ako hoces da ides na neku misiju s visokim rizikom to je mozda avganinstan ili irak,sve ostale manje vise.Al tu ti vazi kolko para tolko muzike,recimo plata kad odes na mirovnu u dzibuti je 3560evra, a ako hoces da ostanes u francuskoj cuvas nesto,1200 eventualno 1400evra.Hehe valja u dzibutiju marsirati na 50 stepeni :D
 
Poslednja izmena:
Evo jednog legionara koji je tek 4 meseca unutra:

________________________________________________________________________


My 4 months inside the Legion

Here’s my account of my 4 months in the Legion. I won't focus on what has already been said on this forum because I don’t want to waste space of things that one can find out by reading the other posts.
Aubagne: on your first day you have 3 min checkup with a doctor that just looks at your general body and teeth. If you’re over/under weight, bad teeth, then you’re out the same day. Then you have the psychotechnique test that was talked about already in depth. Next day you have another medical, longer: eyesight, hearing, and urine and heart rate/blood pressure. You fill out a indepth questionnaire with more than 50 question about your health history. You will see a SGT who will ask you a few question (why the Legion, family history, plans, motivations etc.) then you will see Capt xxx who will check out your balls and ask you the same questions. Next day is the Cooper test (2800 minimum in 12 min), then the interview with the Gestapo (already covered on the forum), then 2 motivation interviews in the CSI (Centre for Sélection et d'Incorporation). One with and English ADJ, and another with ACH xxx. If you pass all that, then you’re in the green section. Every Thursday the commission looks at the files of all “Greens” and choses 15 to 20 who will go Rouge. Usually at 14.00 hours the rest go civil. In the meantime you will work around the quartier. You will not work more than 3 hours/day, and mostly it's easy work because there’s always a lot of you sharing the job (ex. 10 “blues” cleaning 1 kitchen floor). You get at least 7 hours of sleep, on weekends 8 hours. Once you go Rouge then CCH xxx will scream the lights out of you, just to see who’s afraid. Keep your mouth shut, if asked whether you want to go civil, say “No Caporal-Chef” and that’s it. Once Rouge you will clean twice a day the whole first floor of the CSI. You will command the Blues and make sure they clean the quartier and the second floor, also twice a day. You will go to Lavéran (military hospital in Marseille) for a xray (dental and body). You will be obliged to buy new running shoes and buy insurance from AGPM (the money will be taken out of your salary). You will have to pay for all equipment, including the Kevlar helmet and the train ticket to Castelnaudary.

Castelnaudary: the farm is not very physically demanding. It lasts between 4 and 6 weeks depending on your company. You run only on week days for about 45min. The assault course is not difficult. You will spend 1 week learining how to ski, 2 weeks learning how to drive (car and van), swimming leassons. One week of gun/shooting practice. In the whole time in Castel you fire maybe 1 magazine (25 rounds). French classes 2 hours a day for about a month and a half, after that you’re on your own regarding the language. Marches you start with 8km full gear, very easy, kepi blanc march in the middle of Castel and then raid march 35km (it's actually more because the CCH will get you lost, it happens almost always). You get 5min to eat. Once you hear the CCH shout “debout” don’t try to sneak in a last bite. Get up immediately. I wanted to get a last sip of water, and the CCH poured it on my head. It was February and I couldn’t change close for the rest of the day. The usual advices apply, they have been mentioned many times: don’t talk unless spoken to, understand the orders given. If you don’t understand ask some of your mates, or even the CCH whose in charge, but be polite. Not timid but polite and respectful. There is a thin line between the two, if you cross it you will get walked over.

Regimental life (minor points): if in the 2REP you will not be able to leave Camp Raffali in your civilan clothes. For other regiments once you get permission, you can leave in your civilian clothes. There’s a bout that takes you to Calvi, 10min ride. The parachute promotion takes 3 weeks and 6 jumps from 300 meters. On almost every jump someone ****s up a knee or a anckle. The 2REP doesn’t get many overseas missions these days, at least not as many as the 2REI or 2REG, so even though your salary is higher (1600 eur), overall you earn less. Making sous-officer in the REP is extremely hard, in the others is much easier, if you perfect your French, if you’re smart, don’t do “conneries”. making it into the GCP or URH requires a SGT grade minimum.

General comments: you all know that Rumanians and Russians dominate the candidate pool. If you’re from an under-represented country, you stand a much better chance. Learing French quickly is the best preparation you can make. You will learn the code of honor of the legionnaire by heart, and the grades in the French army while in the Rouge section. The Gestapo is not the CIA and they cannot find everything about you, despite what some of you may think. They can only contact Interpol and the French police. They are however experienced interrogators. By the way, I saw someone mentioning Chris, 20 years in the Legion, English bloke, worked in the Gestapo, well I met him, nice guy, hard but fair.

I’m writing this in a rush, in case some of you are in a hurry. When I think of something else, I will repost. In case some of you have questions, PM me. I’m sure that I left out many things, but I can't think of everything in a hurry.

A bientot les gars
 
Evo i lista podformacija pa koga interesuje:

#13° DBLE Prva Deminerska brigada

# 3° REI Treci strani pjesadijski puk

# 1° RE - COMLE Prvi strani puk

# 1° REC Prvi oklopni puk (Konjicki)

# 1° REG Prvi strani puk (Inzenjerstvo)

# 2° REG Drugi strani puk (Inzenjerstvo)

# 2° REI Drugi pjesadijski puk

# 2° REP Drugi padobranski puk

# 4° RE Četvrti strani puk
 
Bolje ti nadji one rezerviste policije Republike Srpske da ti objasne kakvi su to zmajevi. One sto su ih pohapsili kao djilkose pred trafikom. Ne dozvoli da te lazu. Legija vise nema veze sa onim sto je bila nekad. Trazi drugi nacin da se dokazes, ovaj ti je los, slabo placen i besciljan.
 
Bolje ti nadji one rezerviste policije Republike Srpske da ti objasne kakvi su to zmajevi. One sto su ih pohapsili kao djilkose pred trafikom. Ne dozvoli da te lazu. Legija vise nema veze sa onim sto je bila nekad. Trazi drugi nacin da se dokazes, ovaj ti je los, slabo placen i besciljan.
*** brate imas dosta prednosti,plata je solidna za francusku,kao sto spomenuh zavisi u kojoj si jedinici,da li si na misiji tako da ti se plata moze utrostruciti.Dobijas drzavljanstvo francuske sto je jako dobro.Imas najbolje vojno obrazovanje i mnogo toga jos.
 
NE dobijas vojno obrazovanje!!! Stices ga, razlika je velika. Krvavo odradis sve sto ti se pruzi. Legija je legenda za malu decu. Ne zelim da kazem da su ti momci losi ili lose obuceni, ali ono sto se ispreda su legende. Ne nude ti nista posebno, a dobijaju borca prema kome, osim plate, ne osecaju bilo kakvu obavezu. To te stavlja u nezavidnu situaciju. Bolje idi rintaj u Avganistanu i Iraku. Bolje su pare, a odnos prema tebi isti. Opasnosti su iste.

Izbor je samo tvoj. Sigurno ces, ma sta ti ko o tome pisao, sam izabrati.
 
Pre nego sto bilo sta odlucis, potrudi se da nadjes nekog ko je tamo bio bar jedan ugovor.
Taj ce ti najbolje reci kako je stvarno tamo i mozda proceniti da li si ti materijal za legionara.
Mnogo je to tesko.
Nije samo stvar u tome sto si gledao na youtube. Fizicki ti to mozda mozes.
Ali jednom ili jedan dan. A posle toga bi mozda morao da odspavas, da se najedes, da se opustish... da ne mislish o sto stvari o kojima oni moraju da misle, da te nikakav vjetnamac, marokanac ili ukrajinac ne drnda i skace ti po mozgu svakog minuta, svakog dana, jer mu je to posao i jer mora da te lomi i lomi i lomi da bi ti video granice i od tebe napravio vojnika koji ce poginuti za francusku bez da ista pita, bez da ista kaze, bez da bude u dilemi, bez da razmislja.
Bolje nemoj, nije to za pametne ljude


Тако је
 
Mimi, izvini ali ovo sto si naveo daleko je od istine.
Naprotiv, francuskoj sve vise trebaju takve jedinice obzirom na strategije modernih ratova i izazove koji prete njenim interesima sirom sveta.
Stoga se odabiru, obuci i odrzavanju takve formacije posvecuje vise, a ne manje paznje i kvalitet njenih pripadnika je usled ogromne ponude kandidata posle raspada istocnog bloka, samo veci.

A legende o nasim rezervistima koji su im ebali kevu, ostavi za iste one koji veruju da smo pobedili NATO. Prosecan legionar svakako nije najbolji moguci vojnik na svetu, ali je sto puta bolji od svakog priucenog rezerviste, policajca ili redovnog vojnika bili koje armije.

Momak koji je otvorio temu treba da razmisli da li je to za njega ili postoje laksi i manje opasni nacini da zaradi novac i obidje svet.
Ja mislim da postoje i da to ne treba da radi.
 
Mimi, izvini ali ovo sto si naveo daleko je od istine.
Naprotiv, francuskoj sve vise trebaju takve jedinice obzirom na strategije modernih ratova i izazove koji prete njenim interesima sirom sveta.
Stoga se odabiru, obuci i odrzavanju takve formacije posvecuje vise, a ne manje paznje i kvalitet njenih pripadnika je usled ogromne ponude kandidata posle raspada istocnog bloka, samo veci.

A legende o nasim rezervistima koji su im ebali kevu, ostavi za iste one koji veruju da smo pobedili NATO. Prosecan legionar svakako nije najbolji moguci vojnik na svetu, ali je sto puta bolji od svakog priucenog rezerviste, policajca ili redovnog vojnika bili koje armije.

Momak koji je otvorio temu treba da razmisli da li je to za njega ili postoje laksi i manje opasni nacini da zaradi novac i obidje svet.
Ja mislim da postoje i da to ne treba da radi.

Ne vidim sta sam naveo da je daleko od istine???

Obuka u Legiji, verujem, je jako ozbiljna i sadrzajna. To nisam osporio ni jednog trenutka.

Francuskoj trebaju takve jedinice-DA!!!
Trebaju i Republici Srpskoj. To sto ce da ode i da rinta za NISTA PLATU u Francuskoj (1200e je u Francuskoj nista plata za taj posao) vredi samo Francuzima koji ce da plate i ne misle ni ko su mu roditelji ni ko je on u stvari.
Raspadom istocnog bloka Legija nije dobila nista. Sposobni kadar koji je napustio zemlje poput Ukrajine "vedri i oblaci" po zemljama srednje Evrope.

Legenda!!!????
Reci mi da li su zarobljeni naoruzani "plavi slemovi" iz sastava Legije u Bosni. Njih 14. I da li je to protivno "kodeksu" da legionar ne predaje oruzje? Legionar jeste bolji od mnogih rezervista, ali ne znaci da je sto puta bolji od svakog.

Legija je jedinica sa dugom tradicijom i puno iskustva, pa opet niko nikada nije postavio tu jedinicu na vrh liste slicnih jedinica. To sto je prijem omogucen avanturistima je trik kojim oni obezbedjuju VOJNICKI kadar. Jeftino, pre svega. A ne nudi nikakvo spektakularno skolovanje. Samo rintanje, kao vojnik, pa kao podoficir. I to ko postane podoficir. Oficiri su Francuzi. Kvalitet je u drugom planu - Francuz ima prednost. KOMANDUJE!!! Srbin iz Republike Srpske, sve i da je najbolji ratnik na svetu-rinta. To je Legija Stranaca. Sve ostalo je istorija ili price za malu decu.
 
Ne vidim sta sam naveo da je daleko od istine???

Obuka u Legiji, verujem, je jako ozbiljna i sadrzajna. To nisam osporio ni jednog trenutka.

Francuskoj trebaju takve jedinice-DA!!!
Trebaju i Republici Srpskoj. To sto ce da ode i da rinta za NISTA PLATU u Francuskoj (1200e je u Francuskoj nista plata za taj posao) vredi samo Francuzima koji ce da plate i ne misle ni ko su mu roditelji ni ko je on u stvari.
Raspadom istocnog bloka Legija nije dobila nista. Sposobni kadar koji je napustio zemlje poput Ukrajine "vedri i oblaci" po zemljama srednje Evrope.

Legenda!!!????
Reci mi da li su zarobljeni naoruzani "plavi slemovi" iz sastava Legije u Bosni. Njih 14. I da li je to protivno "kodeksu" da legionar ne predaje oruzje? Legionar jeste bolji od mnogih rezervista, ali ne znaci da je sto puta bolji od svakog.

Legija je jedinica sa dugom tradicijom i puno iskustva, pa opet niko nikada nije postavio tu jedinicu na vrh liste slicnih jedinica. To sto je prijem omogucen avanturistima je trik kojim oni obezbedjuju VOJNICKI kadar. Jeftino, pre svega. A ne nudi nikakvo spektakularno skolovanje. Samo rintanje, kao vojnik, pa kao podoficir. I to ko postane podoficir. Oficiri su Francuzi. Kvalitet je u drugom planu - Francuz ima prednost. KOMANDUJE!!! Srbin iz Republike Srpske, sve i da je najbolji ratnik na svetu-rinta. To je Legija Stranaca. Sve ostalo je istorija ili price za malu decu.


Истина је
 
Ne vidim sta sam naveo da je daleko od istine???

Obuka u Legiji, verujem, je jako ozbiljna i sadrzajna. To nisam osporio ni jednog trenutka.

Francuskoj trebaju takve jedinice-DA!!!
Trebaju i Republici Srpskoj. To sto ce da ode i da rinta za NISTA PLATU u Francuskoj (1200e je u Francuskoj nista plata za taj posao) vredi samo Francuzima koji ce da plate i ne misle ni ko su mu roditelji ni ko je on u stvari.
Raspadom istocnog bloka Legija nije dobila nista. Sposobni kadar koji je napustio zemlje poput Ukrajine "vedri i oblaci" po zemljama srednje Evrope.

Da republici srpskoj treba specijalaca ne bi se tu upadalo preko veze brate.Imam samo dobru volju i dvesta trista evra do francuske :)
 
У Специјалне једнице нема ВЕЗЕ нема нико да те убаци све сам мораш да радиш.


Причу о ВЕЗИ у јединицама је СКРОЗ НЕ НОРМАЛНА јер у јединици нико не може да те гурне
 
Momak, cuo si nas koji ponesto znamo iz teorije, prakse ili od ljudi koji su tamo bili pa nam to pricali.
Najbolje ti je da nadjes nekog bivseg legionara i lepo ga ispitas sve sto te zanima. Sve ostalo je pipanje po mraku i moze mnogo da te kosta.

Sto se R.Srpske tice, ja samo znam da legionar nikada ne bi predao oruzje osim ako nije dobio instrukcije ili naredjenje. Sto nije iskljuceno obzirom na osetljivu situaciju u Bosni u to vreme.
Morate razumeti da je ta tradicija borbe bez predaje, toliko duboko ukodirana u njih tokom obuke, da jednostavno ne postoji mogucnost da oni odstupe od toga, osim po naredjenju. Posebno ne grupno. Pojedinacno je naravno moguce, jer svi su samo ljudi. Ali grupa to nikad ne bi uradila, osima ako nisu dobili drugacija uputstva od nadredjenih pre odlaska na misiju.

I to nije bajka ili prica za malu decu. A svako neka veruje sta mu je drago.
 
Momak, cuo si nas koji ponesto znamo iz teorije, prakse ili od ljudi koji su tamo bili pa nam to pricali.
Najbolje ti je da nadjes nekog bivseg legionara i lepo ga ispitas sve sto te zanima. Sve ostalo je pipanje po mraku i moze mnogo da te kosta.

Sto se R.Srpske tice, ja samo znam da legionar nikada ne bi predao oruzje osim ako nije dobio instrukcije ili naredjenje. Sto nije iskljuceno obzirom na osetljivu situaciju u Bosni u to vreme.
Morate razumeti da je ta tradicija borbe bez predaje, toliko duboko ukodirana u njih tokom obuke, da jednostavno ne postoji mogucnost da oni odstupe od toga, osim po naredjenju. Posebno ne grupno. Pojedinacno je naravno moguce, jer svi su samo ljudi. Ali grupa to nikad ne bi uradila, osima ako nisu dobili drugacija uputstva od nadredjenih pre odlaska na misiju.

I to nije bajka ili prica za malu decu. A svako neka veruje sta mu je drago.

zahvaljujem brate!
 
Momak, cuo si nas koji ponesto znamo iz teorije, prakse ili od ljudi koji su tamo bili pa nam to pricali.
Najbolje ti je da nadjes nekog bivseg legionara i lepo ga ispitas sve sto te zanima. Sve ostalo je pipanje po mraku i moze mnogo da te kosta.

Sto se R.Srpske tice, ja samo znam da legionar nikada ne bi predao oruzje osim ako nije dobio instrukcije ili naredjenje. Sto nije iskljuceno obzirom na osetljivu situaciju u Bosni u to vreme.
Morate razumeti da je ta tradicija borbe bez predaje, toliko duboko ukodirana u njih tokom obuke, da jednostavno ne postoji mogucnost da oni odstupe od toga, osim po naredjenju. Posebno ne grupno. Pojedinacno je naravno moguce, jer svi su samo ljudi. Ali grupa to nikad ne bi uradila, osima ako nisu dobili drugacija uputstva od nadredjenih pre odlaska na misiju.

I to nije bajka ili prica za malu decu. A svako neka veruje sta mu je drago.

Момак,распитао сам се о Легији странаца,не можеш ући преко ВЕЗЕ,сам се мораш угурати није ти то ВАТРОГАСНА СЛУЖБА
 

Back
Top