JESU LI NOGE SEKSIPIL?

...volim...lep deo tela i muskaraca i zena...zene sa duzim nogama uvek deluju elegantnije dok muskarci uvek izgledaju zgodnije...nema to veze bas sa visinom ali je cesce na visokim ljudima videti dugacke noge...jos kada hoda zaljubljeni dugonog par prema meni obavezno mi izmame pogled, volim izduzenija tela...kada igra Sarapova sednem da je gledam kao izvajano savrsenstvo a volim i Redforda u upasanim kosuljama u pantalone, covek je divno gradjen...
 
Pitanje za muskarce:
KAKVE noge volite kod zena?
Tanke ili jake i misicave.

Da li vam to ista znaci kod zena?

Pitanje za devojke:
Koliko su Vam muske noge seksipilne?

e noge su mi baš bitne na neki nedefinisan perverzan način
možda i najviše uz dupe
ajde gore manje više
al nekako noge
debele noge al ne ono u skopu debele osobe nego prosečne osobe a neke nožurde ko herkulovi stubovi tj debele butine su mi baš off
e tačno znam koji je to tip konjastih žena al numem da opišem najboljše
naravno i štapovi su katastrofa al to je u sklopu anorexicnih a ovo dzgo nema veze sa svojim parnjakom
znači ono noge skladne vrcave
zapravo noge su skoro uvek ružne
isto i kod muškaraca
:butkice:
 
e noge su mi baš bitne na neki nedefinisan perverzan način
možda i najviše uz dupe
ajde gore manje više
al nekako noge
debele noge al ne ono u skopu debele osobe nego prosečne osobe a neke nožurde ko herkulovi stubovi tj debele butine su mi baš off
e tačno znam koji je to tip konjastih žena al numem da opišem najboljše
naravno i štapovi su katastrofa al to je u sklopu anorexicnih a ovo dzgo nema veze sa svojim parnjakom
znači ono noge skladne vrcave
zapravo noge su skoro uvek ružne
isto i kod muškaraca
:butkice:


...eeeeeeeeee izvinices za ovo:manikir:..
 
...eeeeeeeeee izvinices za ovo:manikir:..

ma da... ne reakno kad pogledas butine savrsene ne postoje ne palim se na misicave (na zeni jelte) a uvek tu ima malo masti, celulita, necega, ono gickavo znas kad uvatis rukom... kolena isto uzas, gde je tu sexepil, mrtva koža, zbrčkana. a i taj spoj dve polovine noge. listovi manje više, mislim ko cevi a i retko su u srazmeri sa gornjim delom. ono...
 
ma da... ne reakno kad pogledas butine savrsene ne postoje ne palim se na misicave (na zeni jelte) a uvek tu ima malo masti, celulita, necega, ono gickavo znas kad uvatis rukom... kolena isto uzas, gde je tu sexepil, mrtva koža, zbrčkana. a i taj spoj dve polovine noge. listovi manje više, mislim ko cevi a i retko su u srazmeri sa gornjim delom. ono...

...dobre noge su dugacke definisane noge koje nisu krive...obdarene primerke cesto vidjam...neko voli uzasno mrsave ali to je do ukusa...kanonski lep par je onaj nalik Naomi Kembl...ona je Everest donjih ekstremiteta...

naomi_campbell_retiring.jpg
 
noge nisu sexipil. noge su deo tela. noge mogu samo da budu sexy, lepe ili manje lepe.
mnogo je vazznije kako zzena hoda. mozze da ima i najlepshe noge ali ako hoda kao mushkarac, dzabe.
kod mushkarca mi nije bitno da su mu noge extra mishicave i sl., bitno je da ih ne depilira :)
 
Noge su donji ekstremiteti, uglavnom!
Zaaaaaaaaaaaaaboga!!! :lol:

noge nisu sexipil. noge su deo tela. noge mogu samo da budu sexy, lepe ili manje lepe.
mnogo je vazznije kako zzena hoda. mozze da ima i najlepshe noge ali ako hoda kao mushkarac, dzabe.
kod mushkarca mi nije bitno da su mu noge extra mishicave i sl., bitno je da ih ne depilira :)

Sve je seksipil, svaki deo tela..naj mi se dopadaju jake muške noge:)

Eto Violet sta znaci dobro iskustvo....
 
Sajko pitalicom implicira, ako je nesto tanko ne moze biti jako/misicavo.Gustina i kompozitnost.pojmovi strani.Pr. Kompresovana mišićna vlakna,rezultat ,smanjen volumen,rezultat,ista koncentracija snage rasporedjena na manjoj povrsini,rezultat,ne čikaj inace si naebo.
 
Poslednja izmena:
sexipil mozze da izvire iz nas samih, nikako iz odredjenog dela tela, mislim to je veliki bullsh.it if u ask me..
kao shto rekoh noge mogu biti lepe i sexy, kao i celo telo, ali ako ne znamo da ga ''nosimo'' i nemamo stav, drzzanje, to ne mozze biti sexy.
 

Back
Top