Život posle tinejdžerstva

bezibre!

Poznat
Banovan
Poruka
8.923
ono kao mnogi smatraju a dokle je možda i de facto da je neko životno doba do post tinejdžerskih godina, tipa do 20-e, najbolje u smislu najlepše i najopuštenije se proživi

znam ono kao svako doba je lepo za sebe bla bla... al opet mnogi se posle 20e, 20 i neke smore, zbabe, postanu smaraci maximalno do kraja faxa se drže... ono kako fax, veze neke, budućnost, bla bla...

kontam da su ovde maxom minus 20 pa nemogu dobiti mnogo neka neposredna iskustva al ono kao neki pogled na ovu priču...

kako živite i kako ste proživeli svoje tinejdžerstvo? mislite da vam je sad ili je tad bio najbolji period u životu ili šta...
 
Nadam se da mi ovo nije najbolji period u zivotu, jer stvarno treba da se ubijem ako je tako. Mslm, do sada mi je zivot bio sra.nje, ne bas veliko, ali moze se reci da sam ga proveo smarajuci se, nervirajuci se itd. Nadam se da bolja vremena stizu, mozda kada krenem na fax, ili u periodu nakon toga, videcemo...;)
 
ono kao mnogi smatraju a dokle je možda i de facto da je neko životno doba do post tinejdžerskih godina, tipa do 20-e, najbolje u smislu najlepše i najopuštenije se proživi

znam ono kao svako doba je lepo za sebe bla bla... al opet mnogi se posle 20e, 20 i neke smore, zbabe, postanu smaraci maximalno do kraja faxa se drže... ono kako fax, veze neke, budućnost, bla bla...

kontam da su ovde maxom minus 20 pa nemogu dobiti mnogo neka neposredna iskustva al ono kao neki pogled na ovu priču...

kako živite i kako ste proživeli svoje tinejdžerstvo? mislite da vam je sad ili je tad bio najbolji period u životu ili šta...

meni je bolji život posle tinejdžerstva
ne nerviram se i znamda uživam u sitnim i krupnim stvarima, imam više iskustva, što se kaže --zrelija sam
 
ono kao mnogi smatraju a dokle je možda i de facto da je neko životno doba do post tinejdžerskih godina, tipa do 20-e, najbolje u smislu najlepše i najopuštenije se proživi

znam ono kao svako doba je lepo za sebe bla bla... al opet mnogi se posle 20e, 20 i neke smore, zbabe, postanu smaraci maximalno do kraja faxa se drže... ono kako fax, veze neke, budućnost, bla bla...

kontam da su ovde maxom minus 20 pa nemogu dobiti mnogo neka neposredna iskustva al ono kao neki pogled na ovu priču...

kako živite i kako ste proživeli svoje tinejdžerstvo? mislite da vam je sad ili je tad bio najbolji period u životu ili šta...

Super sam ga proveo,u zivotu nisam imao vise para za trosenje
i luksiziranje....
 
E svašta. Meni je život krenuo nabolje odkad sam završila srednju školu. Mogu da organizujem vreme kako hoću, ne moram da svaki dan gledam face koje ne volim, mogu da radim i zaradim sebi neki dinar...Krize indetiteta su završene... Mnogo sam slobodnija i opuštenija.
Ne verujte svemu što vam kažu-da je vreme srednje škole najbolje doba. Nekom jeste, nekom nije.
 
ono kao mnogi smatraju a dokle je možda i de facto da je neko životno doba do post tinejdžerskih godina, tipa do 20-e, najbolje u smislu najlepše i najopuštenije se proživi

znam ono kao svako doba je lepo za sebe bla bla... al opet mnogi se posle 20e, 20 i neke smore, zbabe, postanu smaraci maximalno do kraja faxa se drže... ono kako fax, veze neke, budućnost, bla bla...

kontam da su ovde maxom minus 20 pa nemogu dobiti mnogo neka neposredna iskustva al ono kao neki pogled na ovu priču...

kako živite i kako ste proživeli svoje tinejdžerstvo? mislite da vam je sad ili je tad bio najbolji period u životu ili šta...

mislim narabno da je frazetina najbolji period života i zavisi od osobe do osobe i ono ko zna šta tek dolazi i i uopšte kao da život može da se meri na osnovu 4,5,6,7 godina...

nego, ne znam ni šta mi je bio povod za temu, al kontam sda post festum da uporedim onih 4 godine pre 19e i ovih kolko 2,5 posle... nekako sam bio mnogo opušteniji, skladniji, smisleniji i prosto bilo je bolje zezanje... nije da se nešto rapidno promelilo toliko al ono, nekako sve je ad hoc, svuda se stiže, sve može a ništa ne mora, uvek je tu neko društvo, neka gužva, svaki dan haos... posle ono kao knjiga spala na nekoliko slova... mnogo više *****m a mnogo manje efektive... nem pojma
 
Nadam se da mi ovo nije najbolji period u zivotu, jer stvarno treba da se ubijem ako je tako. Mslm, do sada mi je zivot bio sra.nje, ne bas veliko, ali moze se reci da sam ga proveo smarajuci se, nervirajuci se itd. Nadam se da bolja vremena stizu, mozda kada krenem na fax, ili u periodu nakon toga, videcemo...;)

+1

od reči do reči, bukvalno svako slovo, kao da sam ja napisao :)
 
Nadam se da mi ovo nije najbolji period u zivotu, jer stvarno treba da se ubijem ako je tako. Mslm, do sada mi je zivot bio sra.nje, ne bas veliko, ali moze se reci da sam ga proveo smarajuci se, nervirajuci se itd. Nadam se da bolja vremena stizu, mozda kada krenem na fax, ili u periodu nakon toga, videcemo...;)

kod mene slicno ..al poslije srednje vec pocinje zivot...zena djeca :hahaha::lol:
 
šta ću kad studiram na singapurskom univerzitetu

a i srećom ti si prostudirao 2325 fakulteta

mada tvoja metastaza me odusevljava
pa ne moram da studiram na svakom fakultetu da bih znao kakav je sistem. Mozes pogledati opise studija... A i mozes pitati bilo koga ko studira. :D
Na faks moras da dolazis=kao u srednjoj
Na faksu imas kontrolne zadatke= kao u srednjoj
na faksu imas ispite, tj usmeno ispitivanje= kao u srednjoj
na faksu imas ocene za aktivnost= kao u srednjoj
na faksu imas semianrske= malcice se razlikuje od srednje
Na faksu imas odeljenja= kao u srednjoj
Na faksu ima ljudi razlicitih doba= razlikuje se od srednje
Na faksu nema galame toliko, ali je opet ima na nekom nivou= manje vise kao srednja
Ako se setis jos necega dodaj :D
 

Back
Top