Problem... pomagajte!!!

Frankeshtajn

Početnik
Poruka
3
E ovako, imam 17 god i desilo mi se par puta, da imam problem sa potencijom (nece da mi se digne), pa me zanima, jednom mi se desilo, dali na to utice alkohol (posto sam bio pod dejstvom alkohola, 5,6 piva) , i drugi put isto tako imao problema sa potencijom ali nisam bio pijan nego sam se 12h pre samozadovoljio......

pa bih vas zamolio da mi pomognete, dal je to zbog tih gore navedenih stvari problem ili u necem drugom...

unapred hvala...
 
E ovako, imam 17 god i desilo mi se par puta, da imam problem sa potencijom (nece da mi se digne), pa me zanima, jednom mi se desilo, dali na to utice alkohol (posto sam bio pod dejstvom alkohola, 5,6 piva) , i drugi put isto tako imao problema sa potencijom ali nisam bio pijan nego sam se 12h pre samozadovoljio......

pa bih vas zamolio da mi pomognete, dal je to zbog tih gore navedenih stvari problem ili u necem drugom...

unapred hvala...

Esi ti vec ebavao ili ti je to trebalo prvi put da metnes....oce jarane i od toga sto ti je neugodno i da ti je da se pokazes ko pravi baja :) e nema od te preice nista dok ne steknes iskustvo :)
Tako da :) Ak si nevin ili si kresao eventualno 1 ili 2 put to je to :) dok se malo ne ohrabris i ne skontas da je ******* smisao zivota :)
 
Ne, prvi put mi je bio u 16 godini nisam imao nikakvih problem a ovo mi se desilo nedavno.... i saznao sam da pod dejstvom alkohola tesko da ce se dici, a sad me jos mucili dali imao veze sto sam jednom 12h pre samozadovoljio, dal je to razlog zasto mi se nedigo...
 
Ne, prvi put mi je bio u 16 godini nisam imao nikakvih problem a ovo mi se desilo nedavno.... i saznao sam da pod dejstvom alkohola tesko da ce se dici, a sad me jos mucili dali imao veze sto sam jednom 12h pre samozadovoljio, dal je to razlog zasto mi se nedigo...

Znas vala od 5 piva radi jos bolje,jedino kad se roknes onda ne radi.....:)
Sve to ovisi mozda ti se ta osoba ne svidja,psihicki problem,pa sto ga drkas kad trebas da ***** :) To vec kad mognes da prangijas 3 puta za noc ondak ga stresi pa ufati cicu da tamburas :)

Umor,stres,alkohol,psiha,neiskustvo,strah,nesigurnost,sve to utice na sex,potenciju....samo nemoj sebi napraviti problem da mislis da ti se kita ne moze dici pa sada kad i mognes da kresens od straha ti se ne digne :)
Samo laganini kad kontas das ebat nemoj ga trest i nemoj piti :)
Et to je to :) I opusti se i Kondom kupi :) Trebat ce ti :)
 
E ovako, imam 17 god i desilo mi se par puta, da imam problem sa potencijom (nece da mi se digne), pa me zanima, jednom mi se desilo, dali na to utice alkohol (posto sam bio pod dejstvom alkohola, 5,6 piva) , i drugi put isto tako imao problema sa potencijom ali nisam bio pijan nego sam se 12h pre samozadovoljio......

pa bih vas zamolio da mi pomognete, dal je to zbog tih gore navedenih stvari problem ili u necem drugom...

unapred hvala...

Idi kod doktora...to ti je najbolje....
U prvom slučaju je piće problem, najverovatnije....a u drugom....možda imaš dug period oporavka...može biti trista čuda....to se svakome dešava...(samo ne sa istom devojkom xD)
 
E ovako, imam 17 god i desilo mi se par puta, da imam problem sa potencijom (nece da mi se digne), pa me zanima, jednom mi se desilo, dali na to utice alkohol (posto sam bio pod dejstvom alkohola, 5,6 piva) , i drugi put isto tako imao problema sa potencijom ali nisam bio pijan nego sam se 12h pre samozadovoljio......

pa bih vas zamolio da mi pomognete, dal je to zbog tih gore navedenih stvari problem ili u necem drugom...

unapred hvala...

Alkohol može da bude uzrok. Takodje i masturbacija. U tvojim godinama uzrok za impotenciju je najčešće psihološke prirode. Svakome ponekad iz različitih razloga to može da se desi, zato nemoj da se opterećuješ i uživaj. Ako ti se dogodilo jednom, dvaput, ne znači da si impotentan. Ali ako se time opteretiš, onda ćeš stvarno da navučeš problem, pa ćeš morati da se obratiš stručnjaku za savet (verovatno psihologu).
 
ako do danas nije shvatio dal mu se diže ili ne i ako je sa 17 god dospeo dotle da mora da jede med i kikiriki i ostala sranja za libido, onda mi sad nakon godinu dana sigurno ne možemo da mu pomognemo...jedino lekari mogu...
 

Back
Top